Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Moskal to mam juz robic :?: :cool1:

2b7136ed5d3c51dbm.jpg

rób 2 szt XL :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

Opublikowano

eS to eS :kox:

chudineze dawaj linka :decayed:

Opublikowano

dawno już to było nie chce mi się szukać :gwizdanie:

Opublikowano

PatLove w końcu sprzedał autko.

Graty :good: niech Ci długooo służy :cool1:

Opublikowano

PatLove w końcu sprzedał autko.

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

znaczy... pchnęli Moskala ? :decayed:

Opublikowano

PatLove w końcu sprzedał autko.

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

znaczy... pchnęli Moskala ? :decayed:

Zrobili z niego parówę :polew: :polew:

Opublikowano

Fajna...wpadaj na obszywanko w drodze powrotnej :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

z tego co mówił i pisał mi Pat to jego kumpel wyjeżdzał za granice i sprzedał mu to auto , teraz wziąłem je ja , a co było z zegarami ????

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:27_________________________________________________Ktoś tam sie dopytywał o plany :

1. ściema

2. sprężyny -40mm

3. lampy zespolone

4. obszycie kiery/mieszka/gałki/podłokietnika/ręcznego czrną perforą z czarna nicią

Opublikowano

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

z tego co mówił i pisał mi Pat to jego kumpel wyjeżdzał za granice i sprzedał mu to auto , teraz wziąłem je ja , a co było z zegarami ????

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:27_________________________________________________Ktoś tam sie dopytywał o plany :

1. ściema

2. sprężyny -40mm

3. lampy zespolone

4. obszycie kiery/mieszka/gałki/podłokietnika/ręcznego czrną perforą z czarna nicią

nie lepiej z niebieska nicia? :naughty:

jak tam moje zabawki ?

Opublikowano
  • Autor

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

z tego co mówił i pisał mi Pat to jego kumpel wyjeżdzał za granice i sprzedał mu to auto , teraz wziąłem je ja , a co było z zegarami ????

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:27_________________________________________________Ktoś tam sie dopytywał o plany :

1. ściema

2. sprężyny -40mm

3. lampy zespolone

4. obszycie kiery/mieszka/gałki/podłokietnika/ręcznego czrną perforą z czarna nicią

nie lepiej z niebieska nicia? :naughty:

jak tam moje zabawki ?

za dużo niebieskiego bedzie chyba :wink4:

Twoje gadżety najpierw wejdą do viagry , te z viagry wyśle Raggamańcowi do obszycia , wróca od niego to te z czerwona leca do ciebie :good:

oczywiście moze zdarzyć sie tak ze jak bede jechał po odbiór auta to od razu zajade do raggamańca na obszywanko :wink4:

Opublikowano

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

z tego co mówił i pisał mi Pat to jego kumpel wyjeżdzał za granice i sprzedał mu to auto , teraz wziąłem je ja , a co było z zegarami ????

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:27_________________________________________________Ktoś tam sie dopytywał o plany :

1. ściema

2. sprężyny -40mm

3. lampy zespolone

4. obszycie kiery/mieszka/gałki/podłokietnika/ręcznego czrną perforą z czarna nicią

Wyjebaj chromy :decayed:

Opublikowano

moskal teraz przy tej mocy to częściej makijaz zmywaj bo zacieki od łzawienia mogą Ciebie rozmazać :kox:

fajna parówa II :decayed:

Opublikowano

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

z tego co mówił i pisał mi Pat to jego kumpel wyjeżdzał za granice i sprzedał mu to auto , teraz wziąłem je ja , a co było z zegarami ????

To ja już nie wiem w których to już rękach było bo ten co sprzedawał koleś z Zamościa to nigdzie nie wyjeżdżał :mysli:

A z zegarami coś zawyżało ale nie zdążyliśmy tego uskutecznić bo ją sprzedał.

Opublikowano

Twoje gadżety najpierw wejdą do viagry , te z viagry wyśle Raggamańcowi do obszycia , wróca od niego to te z czerwona leca do ciebie :good:

oczywiście moze zdarzyć sie tak ze jak bede jechał po odbiór auta to od razu zajade do raggamańca na obszywanko :wink4:

Lepiej podmień kiery i wyślij mi do obszycia swoją ..a jak wpadniesz to ogarnie się pozostałe drobne gadżety na szybko :wink4:

No chyba, że bardzo stęskniłeś się za mną :D

a i Dawid..nie ściemniaj szyb bardzo mocno bo do tego auta to wogóle nie pasuje i wygląda wsiowo :naughty:[br]Dopisany: Wrzesień 16, 2010, 11:41:54 _________________________________________________A i relinga w poler :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehehe kupił autko z Zamościa tzn było bo koleś się pozbył no i było opisywane w dziale zakup kontrolowany :gwizdanie:

Zegary już zrobione bo źle wskazywały? :decayed:

z tego co mówił i pisał mi Pat to jego kumpel wyjeżdzał za granice i sprzedał mu to auto , teraz wziąłem je ja , a co było z zegarami ????

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:27_________________________________________________Ktoś tam sie dopytywał o plany :

1. ściema

2. sprężyny -40mm

3. lampy zespolone

4. obszycie kiery/mieszka/gałki/podłokietnika/ręcznego czrną perforą z czarna nicią

Wyjebaj chromy :decayed:

jakie chromy ????

tylnego znaczka kazałem nie przyklejac po malowaniu bo na jego miejsce bedzie czarny "dope"

To ja już nie wiem w których to już rękach było bo ten co sprzedawał koleś z Zamościa to nigdzie nie wyjeżdżał :mysli:

A z zegarami coś zawyżało ale nie zdążyliśmy tego uskutecznić bo ją sprzedał.

jak bede miał papiery w rekach i książke pojazdu to wybadam , ale wczoraj przeglądałem i nic tam nie było specjalnego ,

A z zegarami coś zawyżało ale nie zdążyliśmy tego uskutecznić bo ją sprzedał.

ale konkretniej ????

No chyba, że bardzo stęskniłeś się za mną :D

:no:

A i relinga w poler :naughty:

mam możliwość maźniecia lusterek i relingów w satyne tylko nie wiem czy chce [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:48_________________________________________________no i chodzi mi po głowie zrezanie bixenonu , soczewki teoretycznie juz mam , mam tez na oku lampy zespolone pod ori xenon i samopoziom tylko bebechy przerzucic z moich i wszystko :good:

Opublikowano

moskal taki z przodu masz jeden element. Przyjrzyj sie dokladnie.. :naughty:

Opublikowano

:no:

Ok :(

Wygrzebie gdzieś jakąś perforę z odrzutu z pyty byka :D

Ej ...ale Ty nie masz chromowych ramek wokół szyb..coś mi się pojbało :embarrassed:

To w takim razie nie maluj nic :kox: Jebnij lustra węgiel :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moskal taki z przodu masz jeden element. Przyjrzyj sie dokladnie.. :naughty:

ramka ??? na bank pójdzie w czerń :good:

Ramki wokół szyb masz chromowe..

ale to jest czarny/ciemny chrom , ładnie wygląda :good:

Opublikowano

Ramki wokół szyb masz chromowe..

ale to jest czarny/ciemny chrom , ładnie wygląda :good:

szadoł laaajn :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.