Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...a kto by się przejmował przebiegiem jak motor cyka jak nówka :cool1: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

furka konkret :kox: a jak stan alcantary ? bo na fotkach wygląda na przybrudzoną i wytartą troszkę. Ja to się cały czas zastanawiam o ile aktualna jest oferta furki stefananurka :chytry:

gorzej wygląda na fotkach niz na żywca , mały zabieg i bedzie git :good:

Moskal, jeszcze raz gratulacje :kox:

opij ją dobrze, żeby znów nie było przypału :wink4:

najs :good: życzę Ci, aby ta nie była pechowa :hi:

dzieki , dzisiaj bede za nia walił :drunk: :drunk: :drunk::drinks::kox: :kox: :kox:

Moskal fura kox :kox: ale w ten przebieg chybad nie wierzysz? :decayed:

...a kto by się przejmował przebiegiem jak motor cyka jak nówka :cool1: :gwizdanie:

jeśli wymienione zostały elementy które opisał to moge wyzerować stan licznika :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie zakladaj carbonexow :kox:

Opublikowano

Szkoda ze nie sedan :tongue4: Jednakże zazdroszczę i gratuluje :hi: Mnie na razie nie stać na utrzymanie takiego sprzętu ;(

Opublikowano
  • Autor

nie zakladaj carbonexow :kox:

są w zestawie :kox: :kox:

Mnie na razie nie stać na utrzymanie takiego sprzętu ;(

nie świruj , dopóki nie spróbujesz to sie nie przekonasz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to git :kox: ile pali? :decayed:

Opublikowano

Moskal, gratulacje :good:

Nie ma niebieskiego wnętrza :kox:

Opublikowano
  • Autor

powiedzcie mi na jaki kolor maznąc AVUSY na zime ???? niech ktoś zrobi VT w różnych kolorach :good:

pict1341o.jpg

Opublikowano

grafit, taki jak Flayer wybrał :)

Opublikowano

Ladnie w kilka godzin tyle stron :decayed: Gratuluje furmanki :good:

Opublikowano

jasny grafit/albo bialy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

graift

grafit,

kórwa, wszyscy z tym grafitem :decayed:

a na lato co wpadnie ?

jakaś łosiemnacha z BBS albo jakis typowy JDM :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

powiedzcie mi na jaki kolor maznąc AVUSY na zime ???? niech ktoś zrobi VT w różnych kolorach :good:

pict1341o.jpg

nie swiruj co najwyzej bialy :good:

Opublikowano

powiedzcie mi na jaki kolor maznąc AVUSY na zime ???? niech ktoś zrobi VT w różnych kolorach :good:

pict1341o.jpg

nie swiruj co najwyzej bialy :good:

dokładnie biały będzie kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

Temat zamykam :decayed:

ty to mozesz zamknąć ale morde :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Temat zamykam :decayed:

ty to mozesz zamknąć ale morde :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

"buc" zazdrości :polew:

gdyby był sedan, też bym zazdrościł, ale ogólnie eska chodzi mi po głowie :gwizdanie:

Opublikowano

grafit.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

do tego jeszcze lusterka na czarno/ciemny grafit i będzie fajnie

Opublikowano

Moze takie fele

img0603v.jpg

i wydech :kox:

audi1554.jpg

Opublikowano

grafit.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]

Na biało :naughty:

Opublikowano

S :notworthy:

tylko jej nie roz*** :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.