Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzejk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzejk

  1. Jeżeli chcesz coś tańszego to Honda NSR, Yamaha YZF r125, Aprilia rs125
  2. sv650 od 03 w górę, jeżeli nie obawiasz się mocy to nawet cbrk'a będzie ok. Inne, które można polecić to kawa er6, yamaha xj6.
  3. bandit, SV, Hornet. Myślę, że te są godne uwagi jak na pierwszego bzyka To zależy od osoby i stylu jaki preferuje. Jest jeszcze kawa zr7, suzuki gsx-f 600 (jajko) , yamaha xj600, nawet kawa gpz500 będzie całkiem żwawa. Moim pierwszym i aktualnym motocyklem jest Honda transalp 650, z której jestem bardzo zadowolony
  4. ja grywam ale tak bardziej "profesjonalnie"
  5. dzejk odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Brałem przed treningiem no-exploda , teraz nitrobolon II i daje radę Zaraz po treningu kreta mono + carbo. Siła powoli ale idzie do przodu. Od przyszłego tyg planuje robić superserie i zobaczymy co to będzie.
  6. znacie może jakiś dobry zakład usuwający rysy na lakierze w Krakowie? Wczoraj zahaczyłem prawą stroną o krzaki ;(, a dzisiaj zobaczyłem ślady na lakierze :/ Prawie na całej długości auta mam drobne rysy + 1 większą. Szukam czegoś w dobrych pieniądzach i bez odwalenia chały. Z góry dzięki za pomoc
  7. ja się zastanawiam nad 1 motocyklem i w głowie siedzi mi kawa zr7 oraz yamaha xj600n. Mam ogromny dylemat co do tych 2 motocykli i boje się ,że na kawie mogę śmiesznie wyglądać (193cm) Budżet mam mały ale myślę ,że wystarczający na te dwa modele - 6500zł
  8. Klubbheroes & Daan'D ft. Lil Jon - Yeah Poco Loco 2011 (DJ Axa & DJ VenuzZ Mash Up)
  9. dzejk odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nogi najlepiej jest ćwiczyć oddzielnie a jak ktoś musi łączyć z jakąś partią to najlepiej z barkami
  10. Orlen na Grota-Roweckiego ON 4,59
  11. niezła zawalidroga ) gratki wyniku
  12. ja mam podobny problem z windows7 :/ Program normalnie się odpala ale nie wyszukuje kabla za ch**
  13. Jeszcze raz powtórzę ,że to nie auto Racera tylko Norbiego było w tvn turbo. Wypowiadał się właściciel na sportaudi
  14. to RS4 jest Norbiego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=60204
  15. dzejk odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja sobie ostatnio zakupiłem zestawik: Nitrobolon(przed treningiem) , Vitalmax Monohydrat Kreatyna Mikro 250mesh (po treningu) , Carbonox ,Syntrax Matrix i na koniec witaminki zobaczymy co z tego wyjdzie.
  16. dzejk odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Venom + hmb
  17. dzejk odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wąski kształtuje ci środek klatki tzw. rowek , natomiast szeroki buduje całą klatkę głównie zewnętrzną stronę Co do pytania ja robię serie wąskim i szerokim uchwytem.
  18. dzejk odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie Arnoldki najlepsze na barki są. Najtrudniej jest wyrobić nogi i kaptury ,dlatego warto się najbardziej przykładać do ćwiczeń związanych z tą partią. Co do MC to jeżeli się boisz go robić przy dużym ciężarem to rób z mniejszym ale więcej powtórzeń. Co do pozycji przy mc to moim zdaniem najlepsza jest przy ugiętych nogach.
  19. furka przednia Gratulacje Można wiedzieć ile za felgi chcesz?
  20. 15 październik Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:2 0 Köln - Dortmund 1:2 3/3 16 pażdziernik Aston Villa - Chelsea 0:3 0 Bolton - Stoke 2:0 1 Fulham - Tottenham 1:1 0 Newcastle - Wigan 3:0 0 Atl. Madrid - Getafe 0:0 0 Barcelona - Valencia 2:0 1 Malaga - Real Madrid 0:2 1 Bayern - Hannover 1:0 1 Wolfsburg - Leverkusen 2:2 0 Schalke - Stuttgart 1:0 0 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1:1 2 Korona Kielce - GKS Bełchatów 0:0 0 AC Milan - Chievo 2:1 1 AS Roma - Genoa 1:0 2 Auxerre - Bordeaux 0:1 3 Feyenoord - Twente 2:0 0/12 17 październik Everton - Liverpool 1:2 0 La Coruna - Osasuna 1:0 0 Mallorca - Espanyol 0:0 0 Gijon - Sevilla 0:0 0 Kaiserslautern - Frankfurt 1:0 0 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 0:2 1 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:2 0 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1 2 Juventus - Lecce 1:0 1 Palermo - Bologna 0:0 0 Sampdoria - Fiorentina 1:1 0 Lyon - Lille 2:0 2/6
  21. Azerbejdżan - Turcja 0:2 0 Kazachstan - Niemcy 0:4 1 Belgia - Austria 1:2 0 Armenia - Andora 2:0 1 Słowacja - Irlandia Północna 0:0 2 Macedonia - Rosja 0:3 1 Islandia - Irlandia Południowa 1:3 Estonia - Słowenia 0:1 3 Włochy - Serbia 1:1 Białoruś - Albania 2:1 1 Francja - Luxemburg 2:0 3 Finlandia - Węgry 0:0 0 Holandia - Szwecja 2:1 1 San Marino - Mołdawia 0:2 3 Łotwa - Gruzja 0:1 0 Grecja - Izrael 2:0 1 Szwajcaria - Walia 1:0 1 Anglia - Czarnogóra 2:0 0 Dania - Cypr 1:0 1 Liechtenshtain - Czechy 0:3 1 Szkocja - Hiszpania 0:4 1 Ekwador - Polska 2:2 3/24
  22. odłączyć internet od kompa
  23. 29 wrzesień Kazan - Barcelona 0:3 0 H. Tel Aviv - Lyon 0:2 2 Inter - Bremen 2:1 1 Panathinaikos - FC Copenhagen 1:0 0 Rangers - Bursaspor 2:0 1 Schalke - Benfica 1:1 0 Tottenham - Twente 2:2 0 Valencia - Manchester Utd 0:1 6/10 30 wrzesień Dortmund - Sevilla 1:1 0 Atl. Madrid - Leverkusen 0:0 2 Lech Poznań - Salzburg 0:1 0 Manchester City - Juventus 2:1 0 Villarreal - Club Brugge 1:0 2 Steaua Bucharest - Napoli 0:0 2 CSKA Moscow - Sparta Praga 2:0 1 Hajduk Split - Anderlecht 0:1 0/7 MECZE #5 1 październik Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2:0 0 Ferencvaros - MTK Budapest 1:0 1/2 2 październik Sunderland - Manchester Utd 0:4 0 Tottenham - Aston Villa 1:0 2 Zaragoza - Gijon 2:0 0 Getafe - Hercules 2:1 1 Almeria - Malaga 1:1 3 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2:1 0 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 0:1 3 Parma - AC Milan 0:1 3 St Etienne - Marseille 0:1 0 Nancy - Lyon 1:2 2/14 3 październik Manchester City - Newcastle 3:3 0 Liverpool - Blackpool 3:0 0 Chelsea - Arsenal 2:0 6 Sevilla - Atl. Madrid 1:1 0 Villarreal - Santander 2:1 1 GKS Bełchatów - Lech Poznań 1:3 0 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2:1 0 Inter - Juventus 2:0 0 Napoli - AS Roma 0:2 0 Fiorentina - Palermo 0:1 2 Bologna - Sampdoria 0:0 2 Dortmund - Bayern 0:1 0 Twente - Groningen 2:2 0 Grasshoppers - Zurich 2:1 0 Trabzonspor - Besiktas 0:0 0 Shakhtar - Din. Kiev 1:1 0/11 4 październik Sigma Olomouc - Sparta Praga 0:2 1 Guimaraes - Porto 0:2 0/1
  24. dzejk odpowiedział(a) na aju temat w Audi A4 B5
    zagadaj może do SID'a on kiedyś miał z rs4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.