Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Antywirius dobry i darmowy ??!! Poooomooooocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam avasta i te wszystkie te antyrobaki..ale dalej otwierają mi się jakieś po.... okienka :evil: :evil: :evil:

Avast chyba nie daje rady..co zainstalować dobrego i darmowego co wywali robale ?

Opublikowano

antywirus dobry to czosnek :decayed:

Opublikowano

ESET :mysli:

Opublikowano

AVG

Opublikowano

Polecam COMODO ;) darmowy antywirus z sandboxem ;) do domowego użytku w 100% wystarczy :) dodatkowo możesz jeszcze zainstalować sobie geswall i powinien być spokój. Sam też kiedyś miałem AVASTA ale zrezygnowałem na rzecz COMODO (w pełni darmowy zarówno dla prywatnych jak i firmowych klientów, są też oczywiście wersje płatne COMODO ale podstawowa w zupełności Ci wystarczy, nie muli kompa ani nic. )

Polecam też Spyboot S&D (również darmowy program) do przeskanowanie i wyrzucenia z kompa z kompa wszelkiej maści malware etc.

Opublikowano

Ja uzywam avira Antyvirus darmową wersje :good: dotego Comodo Firewall(po małej korekcie bo cała firma od niedawna dosć szpieguje uzytkownika wysyłajac raporty o plikach z dysku - całe szczęscie mozna wyłaczyć)

I do tego Firefox z Adblock+ i noscript, można zapomnieć o durnych reklamach flashach i skryptach :good:

Opublikowano

Ja uzywam avira Antyvirus darmową wersje :good: dotego Comodo Firewall(po małej korekcie bo cała firma od niedawna dosć szpieguje uzytkownika wysyłajac raporty o plikach z dysku - całe szczęscie mozna wyłaczyć)

I do tego Firefox z Adblock+ i noscript, można zapomnieć o durnych reklamach flashach i skryptach :good:

:good:

Również polecam tak jak Kowi87 pisze, avira free + comodo firewall, adblock do firefoxa, do tego ja mam jeszcze ThreatFire (chroni przed robakami, keyloggerami, spyware itp.). Efekt - brak wirusów od bardzo długiego czasu... :good:

Opublikowano

Ogólnie firefox nieźle chroni, jak sie dogra pare wtyczek

Mam jeszcze wtyczke keyscrambler do szyfrowania haseł i wpisów na stronach :decayed:

i pare mieszajacych "zeznania" dla wscipskiego googla(google-analytics) :gwizdanie:

Opublikowano

.. ja mam Avasta od 10 lat .. do tego SpyBoot S&D.. Revo do deinstalacji i ostatnio do łask wrócił jv16PT.. i wirusy to tylko "Cracki" :kox:

.. raz w tygodniu SB&SD i jv16 i jest spokój... a czasami "xvideos" leci... :kox:

Opublikowano
  • Autor

antywirus dobry to czosnek :decayed:

Zapycha dziurki wentylacyjne w baterii :thumbdown:

ho ho :) panienki sie ogladalo :naughty::decayed:

Panienki to ja mam na komórce :decayed:.. podpiąłem aparat pod szwagierki Vaio..później pod moją Toshibę i gówno gotowe :evil: :evil:

Kurna no spróbuję tych waszych programów..na razie Avast wykrył 27 zarażonych plików :disgust:

Opublikowano

Kurna no spróbuję tych waszych programów..na razie Avast wykrył 27 zarażonych plików :disgust:

o stary :shocked: wywal tego avasta i zainstaluj coś porządnego, ale żeby aż tyle nawpuszczał badziewia... gdzie ty łazisz, ze tyle tego nałapałeś

Opublikowano
  • Autor

Kurna no spróbuję tych waszych programów..na razie Avast wykrył 27 zarażonych plików :disgust:

o stary :shocked: wywal tego avasta i zainstaluj coś porządnego, ale żeby aż tyle nawpuszczał badziewia... gdzie ty łazisz, ze tyle tego nałapałeś

Tylko mail, fora internetowe, facebook :wink4:[br]Dopisany: Wrzesień 30, 2010, 08:12:22 _________________________________________________Właśnie wypykało mnie ze 70 Malwere :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Ja jadę na Kaspersky Internet Security 2011 i Emsisoft Anti-Malware i jestem zadowolony :hi:

Opublikowano

Ja też złapałem jakiegoś gada :thumbdown: Typowego pendrivowego :thumbdown: Od kolesia z xera na uczelni... Wszystkie pliki na przenośnym dysku poszły się jeb@ć w tym praca mgr, na szczęście udało mi się ją wydrukować i oddać :notworthy: Więc jutro format się zapowiada a potem instalacja antywiruska...

Opublikowano

Witam.

Ja mam avast! free i póki co to ok.

Wywaliłem avg free bo mi za dużo nawpuszczał syfu i w większości przypadków był bezradny.

Opublikowano

Panowie to podsumujcie...

jeden porządny darmowy program antywirusowy to....

Opublikowano

Avira :)

Opublikowano

jak darmowy to jak najbardziej Avira :good:

Opublikowano

Avira

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.