Treść opublikowana przez g_egorz
-
FILMY DOKUMENTALNE, ktore warto zobaczyc !!!
... PL
-
TV Sat - Azbox S 720 USB
Tak.. byłem też na LakiSat.. i pobrałem soft ...211K.. z maja 2009.. widziałem softy z 2010.. z literką L.. listy kanałów też jakieś pobrałem.. ale jestem w tym zielony.. a nie chcę mi się uczyć kolejnej rzeczy..
-
TV Sat - Azbox S 720 USB
witam.. potrzebuję soft i listę kanałów do Azbox-a S 720 USB..
-
LG BD 660 3D czy SAMSUNG BD-E6100 3D
czyli wałek... ??
-
LG BD 660 3D czy SAMSUNG BD-E6100 3D
Miesiąc temu zakupiłem TV LG47LM765S chciałbym do niego dokupić odtwarzacz Blu-Ray 3D.. ze względu na słaby SMART TV bardziej skłaniam się do SAMSUNGA .. a z tego co widzę w porównywarkach cenowych bezapelacyjnie wygrywa LG.. nie wiem czy tylko ze względu na cenę.. w Selgrosie jest teraz po 249..
-
SAMSUNG UE46ES6800 kontra LG 47LM640S co wybrać
.. rzeczywiście źle cię zrozumiałem.. i za "kabel" zrozumiałem sygnał ze zwykłej anteny.. nie, nie podłączałem tego TV koncentrykiem.. tylko przez HDMI, USB i przez DLNA... a z tymi kanałami UPC rzeczywiście się nie popisała.. u mnie jest 375 (itp.).. 149... i 7..... a "przesiadłem" się z 32"....
-
SAMSUNG UE46ES6800 kontra LG 47LM640S co wybrać
.. nie mam kabla.. mam tylko UPC.. a SD przypuszczam, że wyglądają tak samo na wszystkich TV w cenie powyżej 2000... (no chyba, że na plaźmie "panaska", bo tam jest wszystko inne i idealne.. i w ogóle naj... ale to już inna bajka).. jak masz gdzie postawić (powiesić) to bierz 55"..
-
SAMSUNG UE46ES6800 kontra LG 47LM640S co wybrać
.. ja mam 47LM765S od miesiąca.. jak dla mnie jest oki..(minimalny "clouding" widziany tylko gdy jest ciemno na stronie tytułowej "LG").. 3D (jak na razie tylko z dysku, WD "My Passport 500" GB) działa bez problemu i to z konwersji też... ("efekt akwarium".. telewizor ustawiony według zaleceń "hdtv.forum"), internet po wi-fi trochę wolno chodzi.. mimo, że odległość do routera to 2 m.. i łącze 25 Mb z UPC.. DLNA - oki.. działa.. z telefonem (Ace) i IMediaShare też.. jedyna jak na razie wada... SMART TV... okrojone.. i dlatego mam zamiar kupić do niego Blu-ray Samsunga i korzystać z ich SMART-HUB-a.... i kupiłem ten telewizor tylko ze względu na pasywne 3D.. to było główne kryterium.. i jeszcze jedno... oglądam z 2,5 m... i trzeba było brać 55"...
-
punkty POI
PoiPoint.pl - Jak wgra punkty POI do nawigacji GPS
-
Jaki aparat - lustrzanka ?
.. ja od 2 lat mam D5000 z 18-105 mm .. nie miałem nigdy w ręku Canona.. uważam, że D60 i dobry "compact".. byłby lepszym rozwiązaniem dla amatora.. (do "ustawianych" zdjęć D60 a na "plażę".. "paczka fajek"..)
-
Ciekawe aukcje czyli jarzma 312
..zacisk jest ten sam do 288 i 312 mm .. temat jest o jarzmach .. moje mają numer 569 (aluminiowa zwrotnica) ..
-
Ciekawe aukcje czyli jarzma 312
.. ja mam...
-
gry przeglądarkowe
http://www.gry.jeja.pl/47,pryskajace-banki.html
-
Philips czy Samsung
... część wątku z HDTV.Forum.... http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/72774-samsung-seria-d6-nie-full-hd-3d-sprawa-w-toku-13.html "... Samsung Seria D6 - NIE FULL HD 3D !! (sprawa w toku) Przede wszystkim, prosilbym o wrzucenie tej informacji jako newsa, poniewaz nie spotkalem sie z zadnym serwisem w PL ktory by ta sytuacje naswietlil! z gory dziekuje! Panowie! Sprawa dość poważna ponieważ, okazuje się ze Samsung serii D6 ( d6100, d6500, d6750 ... ) nie obsługuje rozdzielczości FULL HD 3D !! Obraz jest wyświetlany w 540p ... na forach zagranicznych jest już glośno o tym! Cala sprawa polega na tym iz domniemany tryb ktory daje 1080p nie jest de facto full hd ... rodzielczosc w trybie 3D i to niezaleznie od zrodla z ktorego jest dostarczony material ( testowane na wielu markach odtwarzaczy bluray, ps3, usb, allshare ... kabel hdmi 1.4 dla niedowiarkow ) rozdzielczosc materialu zostaje tragicznie zmniejszona! Samsung UE32D6530 or how to sell Half-Quarter HD 3D as "Full HD 3D" Ponizej test ktory na waszym D6100, D6500, D6750 pokaze wam iz nie macie FULL HD 3D Here is the 2D testpic: http://www.worldserve.de/projects/sa...estbild-2D.jpg you only need to put it on an USB drive an plug this in the TV and then Compare with: http://www.worldserve.de/projects/sa...estbild-3D.mpo SAMSUNG OKLAMAL WSZYSTKICH POSIADACZY JAK I POTECJALNYCH KONSUMENTOW!! WYDAL PRODUKT FULL HD 3D KTORY OWEJ ROZDZIELCZOSCI NIE WSPIERA!! Po zorientowaniu sie i zaspamowaniu samsunga przez konsumentow okazalo sie ze ten nie interweniujac w sposob taki aby pomoc uzytkownikom, postanowil usuwac loga FULL HD 3D z linii produktow serii D6 ... Na oficjalnej stronie samsunga juz ich nie zobaczymy Podaje jeszcze link do tematu gdzie trwa dyskusja na ten temat: SamyGO • View topic - D6500 3D Resolution NOT FULL HD dodatkowo trwa aktualnie spor takze na avsforum ... kazdy zainteresowany bez problemu go znajdzie! jeszcze raz napisze ... JEŻELI MASZ SAMSUNGA SERII 2011r. D6 to wiedz ze nie jest on FULL HD 3D!! Zostałeś oficjalnie oszukany przez sprzedawców a przede wszystkim przez SAMSUNGA!!.."
-
Philips czy Samsung
.. albo 42LW570S z pasywnym 3D.. http://www.hoopla.pl/produkt-a-54037.html
-
Strefa Śmiechu
http://autentyki.pl/najlepsze ... trochę tego jest
-
Zachodnie strony internetowe pozwalające wyszukać oferty sprzedaży ciężarówek
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sattelzugmaschine/
-
Problem z instalacją programu. Błąd DLL
http://www.dll-files.com/search.php?q=D%5Cime
-
[ALL B6/B7] BT w RNS-E i nokia E51
.. tak z tymi na "starym" symbianie się dzieje a szczególnie serią "E".. mam E51
-
[ALL B6] Numery kolorów wnętrza?
.. jest na "wlepce".. Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B6] Lakierownie plastików wewnętrznych - B6 A4
... dawali wam gdzieś te z "niebieskimi" środkami za darmo.. ja swojej szukałem 7 m-cy .. (i zapłaciłem "troszkę" więcej, ale mam prawie taką jak chciałem ).. szkoda, że nie "Q" i "s-line .. ale przez ten okres wszystkie były .. i nie wiedziałem jeszcze o forum... .. .. siedzisz w śodku i to on ma ci się podobać.. no chyba, że kupujesz dla sąsiadów..
-
[B6 AVF] Hamulce
... tył musi być 288 mm..
-
Certyfikat TUV-potrzebny wzór
.. napisz do nich może coś pomogą... http://www.h-r.com.pl/
-
[ALL] Problem z mechanikiem! Brak słów!
.. jak gadałeś z "psem" to może za dobrą wódkę podjadą jutro z tobą (oczywiście "suką") i to "panu" wytłumaczą.. ale tak jak ci powiedział "kolegą" za usługę i tak musisz zapłacić (tylko bierz na to wszystko rachunek szczegółowy.. ile i za co..), jak musiał zawieźć pompę do pompiarza to niech ci da kopię rachunku od niego.. a jak to robił sam to czemu wcześniej tego nie uzgodnił z tobą.. "lipa" jest, bo wcześniej nie umówiłeś się na cenę.. a stanu "nowej" pompy nie udowodnisz.. chyba, że kolega od którego ją kupiłeś załatwi ci gwarancję rozruchową od jakiegoś swojego pompiarza (z numerem pompy)..
-
[INNE] Darmowa TV na kompa.
http://platformatv.pl/#TVN