Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koza21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Panowie znalazłem B6, w dość fajnym stanie aczkolwiek ma ogromny minus - wnętrze. Ma (moim zdaniem) paskudne niebieskie wnętrze... http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C20/23/54/C20235464_3.jpg Stąd moje pytanie, czy jest możliwość lakierowanie tych plastików wewnątrz ?? Samochód bardzo mi się spodobał, ale to wnętrze... tragedia.. Pozdrawiam, Piotr
  2. Ja również polecam środek który podał kolega wyżej, aczkolwiek czerwony ze względu na to iż daje efekt matowy Ale oczywiście kto co lubi Polecam równiez go nakłądać odpowiednim aplikatorem.
  3. Cześć, Mam na imię Piotr lat niedawno skończone 20. Do tej pory miałem corolle e12, Celice VII teraz szukam dla siebie Lexusa is200 ale bardziej jestem skłonny ku Audi A4 B6 tylko i wyłącznie benzyna z manualem. To też szukam takiego modelu do 27~tyś. Pozdrawiam,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.