Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Popers

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam w łazience i na schodach wejściowych ledy od roku mniej więcej i nikt z domowników nie narzeka. Tylko nie zwykłe żarówki a te halogenki chyba (nie znam sie na tym ) jak wrócę do domu to moge pstryknąć zdjecie jak to wygląda i jak świeci. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  2. Ja aktualnie ujeżdżam a3 z 2.0 tdi 140 z 2011 i jeżeli chodzi o spalanie to spokojna jazda (z dzieckiem na pokładzie) na dystansie ~80km to według fisa 4.3 w rzeczywistości 4.56. Przy normalnej jeździe dopasowując się do reszty i nie przekraczając 130 zamyka się w 5.0-5.1. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Ja polerowałem w 2 autach tylko po spolerowaniu nałożyłem taki specyfik, filtr uv jak na szkła od aparatów a w drugim aucie preparat z firmy mothers (coś takiego jak ma meguiars w swojej ofercie również) i po około 50tys km nic się nie działo. Zresztą tak mi polecił gość od regeneracji lamp jak się go pytałem. Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
  4. W 2 autach dunlopy winter sport 3d i ja i 2 kierowca w pełni zadowoleni. Teraz 2 sezon na nich będziemy śmigać. Jak dla mnie godne polecenia. Ciekawe jak 4d sie będę spisywać?? ^^ Sent from my GT-I9000
  5. W firmie znajomy ma 5 renault master i bezproblemowo jeżdżą ;-) teraz 2 wymienione na najnowsze zostały. Stare mają przebiegi od 400 000 do 700 000 i dalej latają po europie, żadnych dziwnych akcji etc. Sent from my GT-I9000
  6. Mam Nokię E6 jakieś 2-3 miesiące, zaraz po premierze jakoś, ma aparat, ma wydajną baterię (2/3 dni przy praktycznie ciągłym dzwonieniu i paru SMS) nie używana po 7 dniach ma 65% baterii , nie zawiesiła się ani razu, dobrze leży w dłoni, jak zwykle wykonanie odpowiednie, materiały również. Ma normalną klawiaturę i mini dotykowy ekran, dotyk ogranicza się do zmiany pulpitu i ewentualnym kliknięciu w widget.
  7. Popers odpowiedział(a) na hajper temat w Inne marki
    Jeżeli spalanie to kwestia drugorzędna polecam 2.5 v6 lub 3.0 ewentualnie 3.2 v6 po lifcie. Autko wdzięczne, nie sprawia problemów z ww silnikami ale apetyt na paliwko ma całkiem duży. Jak diesel to po 2003 roku raczej. Były użytkownik ar 166 ;-) Btw ale kotlecika odświeżono Sent from my GT-I9000
  8. Ja jestem po stosunkach międzynarodowych i powiem, że bez jakichś znajomości ciężko mu będzie później znaleźć pracę zgodną ze studiami. Tak jest z większością kierunków humanistycznych niestety ;-) . Stosunki ogólnie są dosyć ciekawe i interesujące, ale trzeba to lubić bo to niezły miks przedmiotów i trochę nauki. Ja swojego wyboru nie żałuję, zawsze później może po nich dokształcać sie, robić jakieś kursy, podyplomówki etc. Co do specjalności niech sobie o nich poczyta i wybierze taką której oferta programowa i obowiązujące przedmioty najbardziej pasują. Ja ukończyłem dyplomację i negocjacje międzynarodowe i było ciekawie i fajnie. Sent from my GT-I9000
  9. To są bixenony prawda? Jak dla mnie to ta lewa wygląda jakby coś z przesłoną się stało i światło drogowe dawała, może mechanizm się przyciął? Tak czy siak konieczne raczej jest otworzenie lampy. Sent from my GT-I9000
  10. Jakoś nie mogę się przekonać do swype . Wolę z marketu swiftkey albo gingerbread
  11. Te polskie znaki są zmorą androida :/ ale trzeba zmienić kodowanie z automatycznego na GSM bodajże, nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem czy na andku 2.3.4 też tak jest bo dopiero wczoraj aktualizowałem softa w Galaxy S. Ewentualnie zamiast GO SMS PRO spróbuj Handcenta tam w ustawieniach możesz ustawić wszystko łącznie z tym po ilu znakach ma zamieniać SMS na MMS i czy w ogóle ma to robić.
  12. No i chyba tak będę musiał zrobić, bo widząc co trzeba zrobić aby przełożyć to nawet się za to nie zabieram bo skończyło by się to kupnem nowych lamp :gwizdanie: Szacun za pracę i chęci . Moje światła świecą kijowo bo wychodzi z nich coś takiego /-\ /-\ mimo iż wsio jest dobrze zrobione i włożone stąd ta myśl o dystansie właśnie . W poprzednim aucie jak palnik był źle włożony to tak się działo, ale tutaj źle palnika wsadzić się nie da i 3 razy poprawiałem, w ASO również i nic. Nic jeszcze raz dzięki za tak szczegółowe info i za wyjaśnienie pewnych kwestii , zabieram się za szukanie dystansów na alle .
  13. A mnie się wydawało, że d1s i d3s z wyglądu są takie same, a jedyna różnica jest we wtyczce która idzie od przetwornicy i napięciu . Może ktoś wyjaśnić czym dokładniej się różnią ??
  14. Zgadzam się HiRide, xenon w B8 świeci lepiej niż w B7 , lepiej jest formowana wiązka światła, przez co świeci szerzej tak jak powinien świecić xenon . Pochwal się ile potrzeba czasu na 1 reflektor żeby był dobrze zrobiony IMO w B7 światło jest bardziej skupione przed autem przez co właśnie pobocze jest słabiej doświetlone. W poprzednim aucie również na soczewce i fabrycznym xenonie nie było takiego efektu i nie świeciły jak w B7. Ciężko było mi się przestawić na początku. Ciekaw jestem czy odbłyśnik podszedł by do B7 bez większego modzenia . Swoją drogą zauważyłem pewien problem u siebie i zastanawiam się czy jakiś dystansik między lampą wyładowczą o szczeliną do montażu nie załatwiłby sprawy . . .
  15. O fck . . . ja się czasami zastanawiam co kieruje tymi ludźmi . . . Co przez nich przemawia, żeby tak zwieśniaczyć auto Tej z mobile.de podobają mi się felgi fajny rozmiar i wzór nawet OK , tylko to malowanie takie średnie dla mnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.