Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Alfa 166


hajper

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem właścicielem nowego autka - Alfa Romeo 166. Zielona Niunia znalazła przedwczoraj rano nowego właściciela :(

Parę fotek:

Nadwozie:

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Wnętrze:

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Silnik:

1.jpg

Auto jest w pełnej opcji (nawigacja, telefon, skóry Momo, pełna elektryka itp.) Coż mogę napisać - silnik JTD 2.4 (diesel) - ekonomiczny i żwawy, skrzynia manualna 6-biegowa. Bardzo wygodne, przy 100 km/h jak się zamknie szybki nic nie dochodzi z zewnątrz. Duże/wygodne/szybkie :>

I żadnych komentarzy, że zawodna ;)

/parę nowych fotek:

S7301462a.jpg

S7301471a.jpg

S7301464a.jpg

S7301465a.jpg

S7301466a.jpg

9b6b20bbd44f2bf9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta alfa, ale tych felg nie mogę przeboleć - przypominają mi plastikowe samochodziki z mojego dzieciństwa.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią że jest brzydka, że jak można kupić taki samochód, itp. itd. A mi ta Alfa zawsze się podobała :good: A Twoja jest przepiękna i ten wypas :kox: Gratuluję :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miales kiedys alfe ze mowisz ze sie psuje???????????????????najbardziej mnie wkurzaja takie jakies glupie wypowiedzi ze sie psuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo sasiad mial i sie psol.Ja mialem alfe i sie nie psula.jak sie dba to sie ma!!!!!!!!a druga sprawa jak bys chcial wiedziec to w alfie jak sie psulo cos to zazwyczaj byo to produkcji niemieckiej!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie wkurzaja takie jakies glupie wypowiedzi ze sie psuje!

Wiecej wykrzykniow nie bylo?

Wystarczy ze naprawiam jedna czesto gesto,i pare razy sie przejechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajper który to rocznik tego okrętu? :wink4: I Powiedz mi czym robiłeś wszystko czarno białe tylko czerwień lub brąz ma swój kolor :gwizdanie: :decayed: Photoshop? :decayed:

A i nie robić tu kłótni o to co lepsze, czy Alfa czy Audi bo będą :banned: :banned: :banned::przebiegly: Ja mam kolegę fanatyka Alfy, więc znam temat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik ma spory potencjal do modów :good: i po dobrym programie nawet nieźle jeździ :decayed:. Kolega (dobry kolega, nawet przyjaciel, zeby mi ktos nie zarzucal ze gdzies tam slyszałem :evil:) mial taki egzemplarz i byl nawet zadowolony jak ja kupil. Pozniej juz bylo tylko gorzej.... Mimo wszystko życze bezawaryjnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR 166 jest piękne, kiedyś taką sobie kupie, bo mam miłe wspomnienia :P co prawda byłem jeszcze bez prawka, ale po mojej wsi jeździłem z tatą obok na siedzeniu pasażera, nasza była srebrna i miała motor 3.0 V6 latała jak ta lala, a Ci co gadają, że awaryjna i wg. to bez obrazy ale nie wiedzą co piszą. W ciągu 3 lat (1999-2002) Alfa przejechała 290 tys. km bezawaryjnie, i następny właściciel chwalił ją sobie, dopóki nie wymusili na nim pierwszeństwa i poszła do kasacji, ale z tego co mówił w dniu wypadku miała coś koło 370 tys. km i silnik i skrzynia wszystko oryginalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedalem moja z przebiegiem 200tys i koles co odemnie kupil caly czas nia smiga.alfy sa awaryjne tylko dlatego ze ludzie nie kontroluja tam oleju.a alfa lubi olej i to nawet w duzych ilosciach.dlatego jak ktos dba to ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto :good: mógłbym mieć takie jako drugie :wink4:

ktoś napisał, że alfy są brzydkie :shocked:

alfy nigdy nie były brzydkie!!

oklepana awaryjność mogła siać przerażenie ale ten wygląd..nigdy!

nowa GT mi się b. podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...