Treść opublikowana przez marewel
-
Przewód klimatyzacji w A4 B6 1.8T
Według winu mam 8E0260701BB czy on jest zamienny na jakiś inny? Bo nigdzie takiego nie ma.
-
Nie pokazuje temperatury, który to czujnik?
A takt to działa naprawdę Termostat z regulacja programowa | Poradniki | Inter Cars INTERCARS.COM.PL Inter Cars S.A. - sklep on-line, części do samochodów. >
-
Różnica : klocki FERODO FDB1717 a FDB1323
Drążę temat dalej oficjalny katalog Mintex podaje MDB1826 różnią się od identycznego klocka MDB2231 tym że ten pierwszy ma opis nie dla wersji dla kraju : chiny. MDB1826 zamienia się w katalogu IC na : Fdb 1717 MDB2231 zamienia się na : Fdb 1323
-
Różnica : klocki FERODO FDB1717 a FDB1323
Mierzyłem je i nie ma tam wymiaru 71mm.
-
Różnica : klocki FERODO FDB1717 a FDB1323
W Fdb1323 nie ma takiego wymiaru jak 71mm jak podaje katalog. Bosch 0 986 494 050 zamienia się na FDB1717 a bosch 0 986 424 482 zamienia się na FDB1323 a wymiary obu są identyczne a różnica w cenie 50zł.
-
Różnica : klocki FERODO FDB1717 a FDB1323
Zawsze montuje FDB1323,pasują do B6,C6,B5 są tańsze od FDB1717 a z tego co wiem niczym się nie różnią,chyba że materiałem ciernym albo czymś innym.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
RTS kiedyś był naprawdę niezły tak samo jak mog tylko teraz mog to totalny szajs a rts nie wiem.
-
Rozszczelnienie miski olejowej
Sprawdź odmę i uszczelkę chłodnicy oleju,z uszczelki miski olejowej to cieknie w jednej na 100 a4.
-
Wymiana Czujnika Położenia Sprzęgła 2.0 TDI CR
Z tego co pamiętam to czujnik jest w pompce sprzęgła koszt około 600-800zł w aso.
-
Wymiana napinacza łańcucha rozrządu z nastawnikiem ARG, ADR, AVV
Wałek ssący jak już.
-
2 błędy na silniku 9129, 9130 i co teraz?
Nastawnik nowy czy używka?
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
Nowy typ ma mechaniczny napinacz,nie ma się co pakować w stary typ bo szkoda kasy.,
-
Nowe tarcze. Jak ściągnąć konserwację?
Załóż i jedź.
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
Jak tam silniczek się sprawuje?
-
Muzyka w naszych autkach
- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie wiem kto tego moga na 3 miejscu umieścił bo to straszna chińska tandeta nie lepsza niż ten cały master sport. Kayaba to najlepsze amorki na rynku a te procenty to można sobie wsadzić.- Po trzasnieciu drzwiami wywaliło AIR BAG
Za takie niekontrolowane wystrzały można firmę audi do sądu podać,był podobny przypadek ze w fordzie otworzyła i coś się stało dziecku.- System operacyjny Android
Pany po zrotowaniu s3 pobierze mi kitkata jakl wyjdzie?- YouTube - filmy warte obejrzenia
Ciekawe rezanie :- YouTube - filmy warte obejrzenia
Dlaczego nikt nie sprzedał potencjalnemu klubowiczowi a4 b6 - tera będzie jeździł fodrem- Koniec wsparcia Windows XP
Powiedz to miliardom użytkowników Windowsa,taki super system a tak niedoceniany i jeszcze darmowy.- Koniec wsparcia Windows XP
Linux jest wiele razy stabilniejszy i lepszy od każdego windowsa. Też tak słyszałem puki go nie zainstalowałem,nie dość że ma duże wymagania sprzętowe to zwis to jego drugie imię tak samo jak android. Linux to niefunkcjonalny syf dlatego się nie przyjął,ale polecam ubuntu na pierwszy ogień mega zamulony system. Android to też syf w porównaniu w WM czy IOS gdzie tamte systemy działają 100 razy płynniej na 2x wolniejszym sprzęcie. Sam mam androida i nie zamierzam zmienić na nic innego,mam nadzieje ze w koncu go dopracują i nie będzie potrzeba 10rdzeniowego procka do płynnego działania.- WOT - World of Tanks
Robimy jakiś klan a4 klub czy coś?Mój nik taki jak na forum.- Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Taki i7 bez modingu.- System operacyjny Android
Wczoraj pobrałem 4.3 dla S3 przez noc zjadło mi 50% bateri przez książki play.Nie ma to jak nowy android. - Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?