Treść opublikowana przez marewel
-
Swap hamulców z passata do a4 możliwe?
W passatach do konca produkcji rozstaw byl 94.
-
[B6 AVJ] Wymiana uszczelki od pokrywy silnika !!!
Odczep się tej uszczelki a wymień uszczelniacz napinacza łańcuszka rozrządu a przestanie cieknąć.
-
System operacyjny Android
Tomtom jest najlepszy wogóle ale na androida jest jakiś okrojony.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Co za bzdury RTS pakuje w soje pudelka i górne wahacze nie maja nic wspólnego z febim bo sa całkiem inne.
-
wymiana osłony przeguba zewnętrznego
Zle zmontowałeś nie zganiaj na zła gumę.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Miałem tego samsunga jak dla mnie porażka sprzedałem po tygodniu.
-
jakie opony na to??
Szkloda mi kasy na coś lepszego,w conti wywaliło mi gulkę po dziurze co sadzicie o nexen n8000
-
końcówki drązka MAX GEAR ? opinie
Popieram ze RTS to bdb produkt. Melye kupisz jakieś 500zl taniej niż lema.
-
końcówki drązka MAX GEAR ? opinie
Meyle sami robia tylko wahacze alu do VW i może jakieś do BMW resztę czyli jakieś poduszki włączniki to to szajs ala topran.
-
Czy ktoś zna te tarcze?
Polowe tych wszystkich tarcz to robi wloski bradi lub inter brakes robią dla Ate TRW fiata itp. Ostatnio mam girlinga w dobrej cenie i takie zakładam to samo co trw i dużo tańsze od ate.
-
Czy ktoś jeździ na klockach ceramicznych ATE?
Ja znajomemu wymieniałem tarcze 2 razy, ferrodo bo się pokrzywiły i dostały strasznych rys klocki zostały te same. Wiec nie oszukujmy się są na pewno twardsze i trwalsze.
-
Czy ktoś zna te tarcze?
Daj sobie spokój z mikodą badziewie straszne.
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
W b8 na 100% pokaże błąd świec.
-
końcówki drązka MAX GEAR ? opinie
Jak chcesz tanie i w miare dobre to weź Meyle HD.
-
Czy ktoś jeździ na klockach ceramicznych ATE?
Nie ma lepszej skuteczności nie pylą dosyć wolno się zużywają.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Ale s3 mini będzie zamulony.
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
[/color] Nie chciałem tego pisać ale z tym układaniem to tak jest jak mówisz podczas ukladania które trwa max 1000km może wziąć z 50g oleju więcej.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Telefon który wygrywa większość rankingów jest tragedią - spoko. Ja powiem tak ze on jest lepszy niż podają w rankingach sam wyświetlacz to cud techniki. Fan-boyem samsunga tez nie jestem bo po modelu S5610 omijałem ta markę szerokim lukiem jednak s3 to inna bajka. Xperia Z dziala równie szybko jak s3 może nawet szybciej ale na zetce kolor czarny jest szary.
-
Padajace przeguby :/
Ludzie co wy wypisujecie moment dokręcenia za dużo smaru itp co za bzdury. Ponadto lobro i spidan to dokładnie to samo jakość chińska nigdy tego nie zakładam bo o polowe tańsze są metelli czy ruvil i nigdy z nimi się nic nie dzieje. Krzywa półośka podejrzewam ze by wibrowała.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
A dla mnie aple to szajs bo ojciec ma i nie umie go obsługiwać - daj spokój z takimi tekstami.
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Płyn w carsie 4maxa lub kagera w focie do mycia silników za***ista sprawa.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Galaxy s3 użytkuje od 5 dni telefon bajka szkoda czasu na opisywanie trzeba go porostu mieć. Wcześniej xperia U telefon pomyłka nie wykorzystuje 50% androida.
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Jak sam widzisz to raczej marne szanse ze remont coś dał. Kupić dobre 1.8T szanse pewnie tez marne, zaryzykowałeś zobaczymy.Ja jednak poszedłbym w 1.8T wymianę zrobiłbym we własnym zakresie wiec koszta podobne.
-
System operacyjny Android
CO sie dzieje ze nie dodaje mi podpisu z czego wysłane?Mam niby włączone.
-
glowica
Nie ma czegoś takiego jak grubsza uszczelka po planowaniu.Uszczelkę dobiera się na podstawie wysokości wystawania tłoków ponad blok,a planowanie głowicy tego nie zmienia.