Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

końcówki drązka MAX GEAR ? opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam co sądzicie o firmie maxgear?

zakladal ktos koncowki drążków tej firmy?

dają rade czy raczej nie ma co?

Opublikowano

maxgear to praktycznie to to samo co kraft czyli najniższa półka,

końcówki master sport też nie najlepsze choć same wahacze nie najgorsze-stosunek ceny do jakości

Opublikowano

doloz pare zlotych chociaz do FEBI, srednia polka ale MAX GEAR, topran i inne tego typu to szkoda nawet o tym rozmawiac...

Opublikowano

Łożysko max geara w bravo kupla wytrzymało 1000km :) montarz zgodny ze sztuką kup conajmniej MS sport pare dni temu na tablicy.pl były końcówki firmy delphi po 35zł za szt chyba poszukaj

Opublikowano

MAXGEAR to 100% chińczyk.

Opublikowano
  • Autor

zgadza sie maxgear chinczyk , który najtaniej w moim miescie kosztuje 35 zl

kupiłem dzis 2 końcówki RUWIELLE po 60 zl sztuka :)

jutro zakladam i zbieżnośc ;)

Opublikowano
witam co sądzicie o firmie maxgear?

zakladal ktos koncowki drążków tej firmy?

dają rade czy raczej nie ma co?

Tej firmy unikać jak ognia... Robią taki badziew że to nie do opisania jest.... Pracuję na sklepie to co chwilę mamy na to reklamacje...

Opublikowano

Jak chcesz tanie i w miare dobre to weź Meyle HD.

Opublikowano

Meyle HD już dawno się popsuły :thumbdown: Co do marki Maxgear to kiedyś wylosowałem lampy na allegro i przyszły razem z żarnikami i właśnie na żarnikach pisze Maxgear :wink: i nie wiem ile to wcześniej świeciło ale u mnie już ponad rok świeci :decayed:

Opublikowano

Meyle sami robia tylko wahacze alu do VW i może jakieś do BMW resztę czyli jakieś poduszki włączniki to to szajs ala topran.

Opublikowano
Meyle HD już dawno się popsuły :thumbdown: Co do marki Maxgear to kiedyś wylosowałem lampy na allegro i przyszły razem z żarnikami i właśnie na żarnikach pisze Maxgear :wink: i nie wiem ile to wcześniej świeciło ale u mnie już ponad rok świeci :decayed:

T meyle to też różnie z tym bywa. Maxgear to obecnie najgorsze części na rynku:decayed: No ale ludzie biorą bo tanie :decayed:

Opublikowano

Zawiecha Meyle HD cenowo zbliżona do Lema.Ciekawe jak z trwałością:eusathink:

Opublikowano

Dajcie spokój z tymi meylamiHD.

1.Pod domem ma b5 w której po 15tyś km banan i prosty właśnie meyleHD się wysrały. Jazda emerycka i to po równym terenie.

2.Kiedyś do b5 to złożyłęm i po jakimś czasie sprzedawałem auto a przy tym mówię gościowi że "jest prawie nowa zawiecha i to meyleHD"... po pół roku zaczeło stukać a jak pojechał na stację diagnostyczną to człowiek powiedział że już parę elementów na luzy. Trochę mi głupio było jak mi to opowiadał :bag: a miały być takie trwałe :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

dzis wymienilem koncowki

stare ruvielle jedna byla git ale prawa rozwalona na amen ;/

wymienilem na nowe ruvielle i mam nadzieje ze polata troche :)

Opublikowano

Jak dla mnie to tylko LMO , ostatnio miałem końcówki TRW i wytrzymały 9 miechów . Miałem wcześniej LMO i wytrzymały 2 lata , pewnie dłużej by posłużyły ale mechanik przy wyjmowaniu maglownicy uszkodził gumy na końcówkach i szlak je trafił

Opublikowano

budżetowe to końcówki RTS polecam, lada moment dobijam je do 40 tys km i trzymają się nieźle, z czego ostatnie 15 eksploatowane codziennie na zakopiance gdzie dostaje zawias mocno po d*pie

Opublikowano

Popieram ze RTS to bdb produkt.

Melye kupisz jakieś 500zl taniej niż lema.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w zyciu wiecej MX, lacznik wylecial mi po ok. 200km, teraz musze wymieniac wachacz gorny, a nastukane z 10-12 tys.

odradzam kazdemu, a mechanik twierdzil ze takie dobre:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.