Treść opublikowana przez darko
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
cena podejrzanie niska,zamiast Yeti niech założy wtryski W 03 i wszystko będzie ze Staga
-
Prośba o opinie, LPG ALT
R 02 jest bardziej stabilny ciśnieniowo w porównaniu z R 01, jeden i drugi będzie dobry a cena między nimi to jest kilka złoty
-
Prośba o opinie, LPG ALT
opcja nr.2 z wtryskami w 03 i do tego monter z głową
-
Krótkie sygnały dźwiękowe przed i po uruchomieniu silnika
przypomnienie o przeglądzie gazowym
-
Nie wskazuje poziomu gazu instalacja BRC
poprzez magnesy,które są na pływaku i szkiełku poziomu gazu zamontowanym na wielozaworze zbiornika, podnosi się lub opada pływak w zbiorniku a magnes,który jest w nim zamontowany wpływa na magnes szkiełka, to szkiełko na wielozaworze z dwoma przewodami połączone jest ze sterownikiem gazowym
-
Gaz lpg
przy reduktorze gazowym lub gdzieś opodal, przyczyn przełączania na pb może być więcej niż tylko zapchany ffc
-
Wymiana wtryskiwaczy
wystarczy zakręcić zawór lub zdjąć obojętnie który przewód elektryczny z cewki na wielozaworze znajdującym się w zbiorniku gazowym,uruchomić auto,niech załączy się gaz i go wypalić z przewodów gazowych,po chwili auto samo przełączy się na pb, cewki w jaki sposób sprawdzone ? najlepiej sprawdza się to tak,że tą na którym wypada zapłon podmienia się z innym cylindrem-wtedy widzimy co się dalej dzieje z zapłonem
-
Wyciek płynu wspomagania z prawego drążka kierowniczego
też miałem wyciek z lewej strony,uszczelniacz nic nie pomoże-sprawdzone,tylko wymiana
-
Problem z odpalaniem z włączoną instalacją gazową.
przecież kolega w pierwszym poście napisał,że źle odpala jak ma włączoną centralkę,czy auto zimne czy ciepłe, jak ją wyłączy przed odpaleniem-problemów brak
-
Problem z odpalaniem z włączoną instalacją gazową.
możliwe,że źle podłączony jest plus(+) po stacyjce
-
Nie przełącza się na gaz
na pewno chodziło mu o spadek napięcia podczas uruchamiania auta,ale ono nie ma nic wspólnego z tym,że nie przełącza na gaz, jaki czujnik wymieniany,zobacz czy na wtryskach gazowych zapięte są wszystkie wtyczki,wyjmij na chwilę bezpiecznik z instalacji gazowej-nie bój się nic się nie stanie
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
tu już jest jak bozia przykazała,warsztat jest w polecanych na forum LPG,można kawałek podjechać,jak się zdecydujesz to powiedz,że znalazłeś ich właśnie na tym forum
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
ale kasa za nią skasowana
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
- Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
pokaż swojemu gazownikowi takie zdjęcie- Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
instalacja jakaś egzotyka,montaż szybko i tanio- Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
cena zależy od regionu,za tą samą instalację gdzie indziej można zapłacić w granicach 4 tysi,choć w twoim wypadku-cena trochę niska to dogadałbym się konkretnie z gazownikiem jak i gdzie wszystko ma być zamontowane,żeby nie było że wysypie instalację na silnik i połapie trytkami,wtryski gazowe najlepiej sprawdzają się jak są zamontowane pojedynczo na trójnikach lub rozdzielaczu i tak wymagaj od gaziarza- Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
jak nie zamierzasz podnosić więcej mocy to rurka faro fi 6 wystarczy,faro fi 8 stosuje się do mocy w okolicach 200 i więcej koników,nie ważne czy to turbo czy wolnossak, Barracuda lepsza od Hany bo ta ostatnio podupada,ale zapytaj o wtryski W03 od Staga,niczym nie ustępują wyżej wymienionym ale za to są rozbieralne,co jest dużym plusem przy naszym gazie- Wyciek płynu chłodniczego z reduktora ??
to nie wycieki z reduktorów,tylko z węży wodnych,które są do nich zamocowane za pomocą opasek skręcanych, przy ujemnych temperaturach guma robi się twarda i spod niej przeważnie podcieka a jak jeszcze zastosowano ujowy wąż to wyciek pewny,najlepszym sposobem na wycieki jest dobry wąż wodny i opaski sprężyste- Rozrusznik nie Kręci
najpierw zobaczyć jak wyglądają szczotki i komutator-to to coś po czym ślizgają się szczotki- Ponad 100 stopni, dławienie się pod maską, bulgotanie
jak się silnik zagotował-miał powyżej 100 st.C,to auto zaholowane na warsztat, przy aucie wszystko robię sam,więc nie wiem ile kosztuje materiał z robocizną u mechanika,części mam w cenach hurtowych- Ponad 100 stopni, dławienie się pod maską, bulgotanie
jakiś rok temu,szybko wysoka temp. i bulgotanie- Ponad 100 stopni, dławienie się pod maską, bulgotanie
ukręcony wirnik pompy wodnej,- Gaz w świeżo zakupionym aucie z Niemiec
jeśli nie posiadasz atestu na zbiornik,to najpewniej będziesz go musiał wymienić na nowy- [a4 b6] zgubiony/wpadnięty torx
a jeszcze gorzej jak narobi problemu komu innemu - Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi