-
Skrzynia automat
Witam mam problem jak odpale silnik to ok auto jedzie potem po paru munutach obroty duze potem nie jedzie nie widzi biegu caly pasek na czerwono na wyswietlaczu wrzucam D lub R i nic co moze byc
-
Nie odpala
Kręci rozrusznikiem a silnikiem wogole
-
Nie odpala
Mam problem wczoraj jeździłem samochodem wszystko ok dziś rano wstaje i odpalam i przekrecam kluczyk auto odpala zaraz gaśnie odpalam jeszcze raz rozrusznik chodzi a nie kręci silnikiem co może być bendiks
-
Sterownik
Witam panowie mam pytanie gdzie znajduje sie sterownik skrzyni automatycznej audi a4b5 1.8t silnik aeb
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie calym silnikiem lub przelaczenie na "D" tez jest lekkieil szarpniecie AEB AUTOMAT
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie calym silnikiem lub przelaczenie na "D" tez jest lekkieil szarpniecieAEB AUTOMAT
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie calym silnikiem lub przelaczenie na "D" tez jest szarpniecie silnik AEB AUTOMAT
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie stuk automat 1.8t silnik aeb
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie stuk automat 1.8t silnik aeb swiece nowe
-
Szarpniecie
Szarpniecie Fazi81 dodał temat w 1.8T Witam mam problem jak wcisne pedal do podlogi jest szarpniecie silnik 1.8t aeb automat swiece nowe przeplywka dobra
-
Szarpniecie
Witam mam problem jak wcisne pedal do podlogi jest szarpniecie silnik 1.8t aeb automat swiece nowe przeplywka dobra a i jeszcze mam falujace obroty
-
Obroty
I jeszcze strzela
-
Obroty
I jeszcze strzela
-
Obroty
Mam panowie problem po wcisnieciu gazu na maxsa obroty dochodza do 3tys i szarpie silnikiem
-
Falujace obroty
Jak mozna sprawdzic przeplywomierz powietrza
Fazi81
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta