Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fazi81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fazi81

  1. Fazi81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem jak odpale silnik to ok auto jedzie potem po paru munutach obroty duze potem nie jedzie nie widzi biegu caly pasek na czerwono na wyswietlaczu wrzucam D lub R i nic co moze byc
  2. Fazi81 odpowiedział(a) na Fazi81 temat w 1.9TDI
    Kręci rozrusznikiem a silnikiem wogole
  3. Fazi81 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam problem wczoraj jeździłem samochodem wszystko ok dziś rano wstaje i odpalam i przekrecam kluczyk auto odpala zaraz gaśnie odpalam jeszcze raz rozrusznik chodzi a nie kręci silnikiem co może być bendiks
  4. Fazi81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam panowie mam pytanie gdzie znajduje sie sterownik skrzyni automatycznej audi a4b5 1.8t silnik aeb
  5. Fazi81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie calym silnikiem lub przelaczenie na "D" tez jest lekkieil szarpniecie AEB AUTOMAT
  6. Fazi81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie calym silnikiem lub przelaczenie na "D" tez jest lekkieil szarpniecieAEB AUTOMAT
  7. Fazi81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie calym silnikiem lub przelaczenie na "D" tez jest szarpniecie silnik AEB AUTOMAT
  8. Fazi81 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie stuk automat 1.8t silnik aeb
  9. Fazi81 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie stuk automat 1.8t silnik aeb swiece nowe
  10. Fazi81 opublikował(a) temat w 1.8T
    Szarpniecie Fazi81 dodał temat w 1.8T Witam mam problem jak wcisne pedal do podlogi jest szarpniecie silnik 1.8t aeb automat swiece nowe przeplywka dobra
  11. Fazi81 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem jak wcisne pedal do podlogi jest szarpniecie silnik 1.8t aeb automat swiece nowe przeplywka dobra a i jeszcze mam falujace obroty
  12. I jeszcze strzela
  13. I jeszcze strzela
  14. Mam panowie problem po wcisnieciu gazu na maxsa obroty dochodza do 3tys i szarpie silnikiem
  15. Fazi81 odpowiedział(a) na Fazi81 temat w 1.8T
    Jak mozna sprawdzic przeplywomierz powietrza
  16. Fazi81 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem z obrotami byly adoptowane dwie przepustnice i wymieniony czujnik halla nie wiem co dalej samochod w gazie .Falujace obroty na gazie i benzynie prosze o porady silnik 1.8t AEB
  17. Mam problem z alarmem przy otwarciu lub przekreceniu kluczyka wlacza sie alarm nie moge go wylaczyc z pilota bo nie jest zakodowany pilot co moge zrobic
  18. Fazi81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam problem z alarmem przy otwarciu lub przekreceniu kluczyka wlacza sie alarm nie moge go wylaczyc z pilota bo nie jest zakodowany pilot co moge zrobic
  19. Witam mam problem z przepustnica obroty 1200 spadają do 200 nie idzie skasować błędów zalozylem nowa i to samo co może być silnik aeb w gazie 1.8 t 150km . Może być padniety komputer sam juz nie wiem 
  20. Fazi81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem z przepustnica obroty 1200 spadają do 200 nie idzie skasować błędów zalozylem nowa i to samo co może być silnik aeb w gazie 1.8 t 150km . Może być padniety komputer sam juz nie wiem 
  21. Fazi81 odpowiedział(a) na Fazi81 temat w 1.8T
    Tak nie da się skasować błąd g 127 czujnik położenia niskie napiecie
  22. Fazi81 odpowiedział(a) na Fazi81 temat w 1.8T
    Tak położenie czujnika wyskoczlo błąd g 127 niskie napięcie mechanik próbowałskasować nie da sie 
  23. Fazi81 odpowiedział(a) na Fazi81 temat w 1.8T
    Tak położenie czujnika wyskoczlo błąd g 127 niskie napięcie mechanik próbował skasować nie da sie
  24. Fazi81 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem z przepustnica obroty 1200 spadają do 200 nie idzie skasować błędów zalozylem nowa i to samo co może być silnik aeb w gazie 1.8 t 150km . Może być padniety komputer sam juz nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.