Treść opublikowana przez Fazi81
-
Skrzynia automat
Witam mam problem jak odpale silnik to ok auto jedzie potem po paru munutach obroty duze potem nie jedzie nie widzi biegu caly pasek na czerwono na wyswietlaczu wrzucam D lub R i nic co moze byc
-
Nie odpala
Kręci rozrusznikiem a silnikiem wogole
-
Nie odpala
Mam problem wczoraj jeździłem samochodem wszystko ok dziś rano wstaje i odpalam i przekrecam kluczyk auto odpala zaraz gaśnie odpalam jeszcze raz rozrusznik chodzi a nie kręci silnikiem co może być bendiks
-
Sterownik
Witam panowie mam pytanie gdzie znajduje sie sterownik skrzyni automatycznej audi a4b5 1.8t silnik aeb
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie calym silnikiem lub przelaczenie na "D" tez jest lekkieil szarpniecie AEB AUTOMAT
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie calym silnikiem lub przelaczenie na "D" tez jest lekkieil szarpniecieAEB AUTOMAT
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie calym silnikiem lub przelaczenie na "D" tez jest szarpniecie silnik AEB AUTOMAT
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie stuk automat 1.8t silnik aeb
-
Szarpniecie
Witam mam problem przy dodaniu gazu na maxsa jest szarpniecie stuk automat 1.8t silnik aeb swiece nowe
-
Szarpniecie
Szarpniecie Fazi81 dodał temat w 1.8T Witam mam problem jak wcisne pedal do podlogi jest szarpniecie silnik 1.8t aeb automat swiece nowe przeplywka dobra
-
Szarpniecie
Witam mam problem jak wcisne pedal do podlogi jest szarpniecie silnik 1.8t aeb automat swiece nowe przeplywka dobra a i jeszcze mam falujace obroty
-
Obroty
I jeszcze strzela
-
Obroty
I jeszcze strzela
-
Obroty
Mam panowie problem po wcisnieciu gazu na maxsa obroty dochodza do 3tys i szarpie silnikiem
-
Falujace obroty
Jak mozna sprawdzic przeplywomierz powietrza
-
Falujace obroty
Witam mam problem z obrotami byly adoptowane dwie przepustnice i wymieniony czujnik halla nie wiem co dalej samochod w gazie .Falujace obroty na gazie i benzynie prosze o porady silnik 1.8t AEB
-
Alarm legendford
Mam problem z alarmem przy otwarciu lub przekreceniu kluczyka wlacza sie alarm nie moge go wylaczyc z pilota bo nie jest zakodowany pilot co moge zrobic
-
Alarm legendford 14
Mam problem z alarmem przy otwarciu lub przekreceniu kluczyka wlacza sie alarm nie moge go wylaczyc z pilota bo nie jest zakodowany pilot co moge zrobic
-
przepustnica
Witam mam problem z przepustnica obroty 1200 spadają do 200 nie idzie skasować błędów zalozylem nowa i to samo co może być silnik aeb w gazie 1.8 t 150km . Może być padniety komputer sam juz nie wiem
-
przepustnica
Witam mam problem z przepustnica obroty 1200 spadają do 200 nie idzie skasować błędów zalozylem nowa i to samo co może być silnik aeb w gazie 1.8 t 150km . Może być padniety komputer sam juz nie wiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
przepustnica
Tak nie da się skasować błąd g 127 czujnik położenia niskie napiecie
-
przepustnica
Tak położenie czujnika wyskoczlo błąd g 127 niskie napięcie mechanik próbowałskasować nie da sie
-
przepustnica
Tak położenie czujnika wyskoczlo błąd g 127 niskie napięcie mechanik próbował skasować nie da sie
-
przepustnica
Witam mam problem z przepustnica obroty 1200 spadają do 200 nie idzie skasować błędów zalozylem nowa i to samo co może być silnik aeb w gazie 1.8 t 150km . Może być padniety komputer sam juz nie wiem