Treść opublikowana przez Fazi81
-
Przepustnica
Witam mam problem miałem zepsuta przepustnice błąd położenie czujnika male napięcie mechanik próbował skasować nic z tego powiedział ze trzeba kupić druga wiec kupilem to samo idzie skasować tylko jak odpale to błędy na nowo silnik aeb 1.8t
- Linka z gazu
-
Linka z gazu
Witam jak moge podciagnac linke z ggazu silnik aeb 1.8 t
-
Przepustnica
Mam pytanie jaka przepustnica podejdzie do silnika aeb
- Silnik
- Silnik
-
Przewody do swiec
WITAM jakie kupić przewody do świec silnik aeb
-
Przewody do swiec
Witam jakie przewody kupić do świec do silnika aeb
-
Tuba nokia
Wiem że kabelki trzeba podłączyć tylko pod jakie kolory i czy będzie działać bez wzmacniacza
-
Tuba nokia
Witam gdzie mogę podłączyć tubę nokie która znajduję się nadkolu bagażnika do radia nie oryginalnego
-
Tuba nokia
Witam gdzie mogę podłączyć tubę nokie która znajduję się nadkolu bagażnika do radia nie oryginalnego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM mam pytanie chodzi mi o tube nokia która znajduję się w tylnym nadkolu bagażnika jak można ja podłączyć do radia nie oryginalnego
-
Tuba nokia
Witam gdzie mogę podłączyć tubę nokie która znajduję się nadkolu bagażnika do radia nie oryginalnego
-
Tuba nokia
Witam gdzie mogę podłączyć tubę nokie która znajduję się nadkolu bagażnika do radia nie oryginalnego
-
Gaz lpg
Dziękuję
-
Gaz lpg
Witam mam problem jak dodam pedał gazu max to przelacza się na benzynę i mam pytanie gdzie mogę znaleźć filtr fazy ciekłej
-
Olej silnik
Witam mam Audi a4b5 1.8t 1998 aeb automat bierze olej przejechane niby 26000 dolewam co 1500KM liter mam 5w40 czy mogę zmienić na 10w40
-
Tłumik
WITAM MAM PYTANIE CHODZI MI O SPORTOWY TLUMIK DO AUDI A4B5 1.8 T CHODZI MI O DOBRY DZWIEK JAKI PROPONUJECIE
- Sinik
-
Sterownik abs
Dziekuje za odpowiedz kolego
-
Sterownik abs
Witam ma problem ze strownikiem abs kółeczko z wykrzyknikiem i abs. Podłaczyłem przez vag i wwyskoczył nie sprawny sterownik co moge zrobic naprawa czy kupic uzywany
-
Sterownik abs
Witam chodzi mi o naprawe sterownika abs jaki koszt
-
Skrzynia automat
Witam chodzi mi gdzie wlewa sie olej do skrzyni automat silnik Aeb
-
Wykrzyknik w kólku i kontrolka abs
Rok temu naprawiali mi sterownik abs ten sam problem mialem ok ale sprawdze przez vag zeby nie bylo to samo
-
Wykrzyknik w kólku i kontrolka abs
Witam mam problem właczył mi sie błąd na postoju wykrzyknik w kólku i kontrolka abs