-
Martinor zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Piękna sztuka. Prezentuje się wyśmienicie
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Mały up w temacie. Na pokład wleciała kiera z nabą i nowe kółeczka pomalowane na biało i do tego doszedł zawias KW ale nie gwint bo z gwintów już się wyleczyłem. Skrzynia zmieniona bo na wcześniejszej już się nie dało jeździć i doszło lekkie koło zamachowe. Tak to się prezentuje tera.
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Mała zapowiedź nadchodzących zmian... Taka rolka zawita na ten sezon :mrgreen: :mrgreen: ... Zawias prawdopodobnie wleci gwint AP-ka a reszta z czasem...
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Mała zmiana setupu. Musiałem zakończyć sezon na taczki bo na tym gwincie przy codziennej jeździe to niedługo bym plomby pogubił w zębach. Teraz czas na coś co jest sprawdzone.
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Nie, nie. Na fotele jest kilku dawców, ale najbardziej zależy mi na takich które były montowane w golfie 2 GTI ale jak na razie ciężko je ustrzelić. Małe wietrzenie Ibi po tygodniu stania w garażu... Jeden przejazd na Krk i cała ujeb.... Z racji tego, że nowy rok to i nowe pomysły do głowy przychodzą, ale wszytko po kolei. Na razie będzie przekładka skrzyni wraz z potrzebnymi do tego gadżetami i do tego na pokładzie wyląduje troszkę lżejsze koło zamachowe. Odchudzone z 9.48 kg na 6.2 kg
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Dzięki black4 To nie alcantara ale materiał wybierałem sam bo miał być jak najczarniejszy to po pierwsze, a po drugie taki który będzie się dobrze czyścił w razie draki. Co do reszty wnętrza to już mam plan jak zrobić tylko muszę dorwać fotele na które poluje a to nie łatwa sztuka.
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Dzięki Auto już poskładane. Środek wyszedł bajecznie. Prawdopodobnie w przyszłym roku metamorfozę przejdą fotele i kanapa bo jakoś mi to nie współgra z resztą w tym momencie, ale to jeszcze jest chwila czasu :-D Jeszcze czekam na odbiór kierownicy i mieszków bo mój tapicer się trochę ociąga. A tak to się prezentuje w tym momencie. Zostały jeszcze zakupione nowe dywaniki gumowe które idealnie pasują i udało mi się w końcu trafić czerwone pasy od Cupry2
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Mały UP. Auto dostało zimowe obuwie. Felgi zostały odnowione i pomalowane w grafit. Oprócz tego tapicer zakończył swoją pracę i mam w końcu ukończony środek. Tak się prezentuje podsufitka i plastiki. Jak dla mnie gość jest mistrzem
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Auto już odebrane. Jak dla mnie bomba. Teraz środek do ogarnięcia i poskładać to wszystko do kupy. A na przez zimę się coś nowego pomodzi. Już plany są.
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Dzięki chudy30. Cały wolny czas poświęcam na dłubanie przy Ibi. Pracy jeszcze trochę jest ale wszystko powoli do mnie zjeżdża i działam. Aktualnie auto jest u blacharza na poprawkach i likwidowaniu wszelakich ognisk korozji a później będzie całe malowane. Tak się prezentuje Ibi na dystansach. Zdjęcia robione na szybko. Porządne szoty strzelę jak już będzie finalnie skończona. I jeszcze jedna rzecz która cieszy oko... Mały up... Zjechały kolejne graty i auto udało się już odebrać od lakiernika. Teraz składanie, pasowanie elementów i na koniec zostanie środek do ogarnięcia.
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Małe odświeżenie. Ostatnio dotarły do mnie takie cudeńka. Aż trudno uwierzyć że ktoś miał te felgi w takim stanie od nowości. A na to pójdą nowe oponki Toyo Proxes R31 Cały czas zjeżdżają nowe gadżety. Układanka zaczyna nabierać wyglądu. Jeszcze trochę i efekt zamierzony będzie osiągnięty. Geometria nareszcie zrobiona i ostatnio udało się założyć fele i doszły na przód i tył dystanse SUPERSPORT 15mm. Na tym ostatnim zdjęciu jeszcze bez dystansów ale zrobię fotę na dniach za nim auto pojedzie do lakierowania żeby pokazać. Na razie tyle w temacie. Pozdro wszystkim !!!
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Witam. Nie było mnie tu jakiś czas bo ciągle tylko praca i praca. Udało się w końcu znaleźć trochę czasu na grzebanie przy aucie i zostały ogarnięte heble tak jak trzeba. Nowe tarcze kotwiczne przód i tył. Zaciski wypiaskowane i wymalowane. Nowe tłoczki do zacisków z uszczelnieniami i ślizgi. Tarcze i klocki przód, tył. Łożyska do kół, linki hamulcowe. Wszystko poskładane i efekt końcowy jak dla mnie wyszedł na wielki +
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Witam Wszystkich. Chciałem przedstawić mój nowy nabytek. Szukałem auta bardzo długo ze względu na to że kolor musiał być taki który najbardziej pasuje do tego samochodu czyli RUDY no i wiadomo silnik... Nic poza ABF-em mnie nie interesowało. Po długich trudach udało się dorwać maszynę w przyzwoitym stanie blacharskim i lakierniczym, natomiast stan techniczny był nie do końca taki jak sobie wyobrażałem. Samochód to Seat Ibiza Cupra 2.0 16V 150KM. Ale założenie moje było takie, że auto kupuje i doprowadzam do stanu perfekcyjnego. Samochód został kupiony 21 stycznia 2016 r. Tydzień postał sobie w garażu i jest aktualnie na etapie przechodzenia totalnej reanimacji. Skompletowane zostały wszystkie potrzebne części i razem z kumplem ogarniamy temat od A do Z. Póki co mam tylko takie zdjęcia. Szału nie ma ale będą lepsze Wyposażenie: -ABS -EDS -2x Airbag -Imobiliser -Wspomaganie -Klimatyzacja -Półskóra -Komputer -Centralny zamek -El. Szyby -El. Lusterka Co do planów to jest ich trochę i będą sukcesywnie realizowane i w tym roku myślę, że osiągnę cel. Na chwile obecną tak się wszystko przedstawia. To co zostało zrobione: -Sprzęgło, linka sprzęgła, zimering na wał -Zregenerowana przekładnia kierownicza + nowy płyn ori ASO -Wymieniony rozrząd, pompa wody, pasek klinowy, pasek micro, rolka napinacza micro, płyn chłodniczy, zimering na wałku, wale korbowym i wałku pompy oleju, koło pasowe p-py wspomagania -Kpl. filtrów wraz z nowym olejem Motul 10w40 6100 Synergie+, i wymieniona uszczelka pod chłodnicą oleju -Zimeringi na półosiach, nowy olej do skrzyni ori ASO -Poduszki silnika i poduszka skrzyni -Popychacze hydrauliczne, łańcuch na wałkach, uszczelka pokrywy zaworów, uszczelka kolektora ssącego -Sworznie wahaczy, tuleje przednie, tuleje tylnie (Leon Cupra), łączniki stabilizatora -Zawieszenie gwintowane MTS Technik, poduszki+łożyska amortyzatorów przód+tył -Zabierak dźwigni zmiany biegów, zestaw naprawczy drążka zmiany biegów -Wywalony stożek i wstawiona oryginalna pucha z wkładką K&N Jeżeli o czymś zapomniałem to dopiszę na bieżąco...
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
I taka będzie. Projekt nareszcie ruszył, wszystko mam w głowie poukładane i powoli będę wrzucał foty z prac i postępów jakie będą. Auto ma swój wiek już więc najpierw mechanicznie je ogarniam a później wizualnie. Na chwilę obecną auto prezentuje się tak a już niedługo....
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
Wrzucę na pewno ale najpierw muszę pospawać wydech bo gdzieś zrobiła się nieszczelność i doprowadza mnie to do szału... ---------- Post dopisany 02-12-2013 at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 07:16 ---------- Z racji wolnego czasu wziąłem się za czyszczenie felg. Felgi od wewnątrz nie były myte chyba od nowości. Totalny syf i brud. Do mycia użyłem dwóch środków IRONX i SHINY GARAGE EF WHEEL CLEANER. Myślę że jak na pierwsze mycie to wyszło całkiem całkiem. Letni setup... Wpadły 17-tki za bardzo śmieszne pieniążki z oponami i na razie tak się prezenci dopóki nie wpadnie nowy zawias i pójdzie maszyna w dół... ---------- Post dopisany 28-06-2014 at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 19:56 ---------- Czas odkopać temat trochę... W końcu po długich remontach w domu udało mi się zacząć rezać przy aucie... Na początek wpadł po pieniądzach wydech z nierdzewki. Trochę trzeba było pokombinować żeby go zmontować ale się udało. Teraz całkiem przyjemnie to wygląda a jeszcze przyjemniej gada... Oprócz tego zakupiłem kierę trójramienną na mały wieloklin która aktualnie poszła do obszycia i czekam aż kumpel zrobi żeby móc zamontować... No i w końcu wpadła kiera, tak długo wyczekiwana... Muszę przyznać że po założeniu cieszy oko i to bardzo W końcu się udało ruszyć do przodu z modami w Audioli... Na początek wleciał nowy zawias ST SUSPENSION, zostały wymienione wszystkie możliwe tuleje w tylnym zawieszeniu, wpadły nowe gumy stabilizatora i nowe łączniki. Niedługo wlecą też nowe fele w rozmiarze 18 zoli tylko czekam aż wrócą z malowania. Zdjęcie feli zapożyczyłem z alledrogo ale dokładnie taki wzór będzie. A zdjęcia auta jak stoi na na nowym zawiasie i nowej feldze będą jak auto wróci od lakiernika z poprawek.