Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan na 08.09.2020r

received_318896182524714.jpeg

 

Witam Serdecznie wszystkich użytkowników :hi:

Chciał bym zaprezentować swoje Audi A4 B5

  • Rocznik: 2000r
  • Silnik: 1.9 TDI 110km
  • Numer lakieru :LZ9W

WYPOSAŻENIE :

  • Radio AUDI SYMPHONY :thumbup1:
  • Przyciemniane szyby ;)
  • Blokada skrzyni biegów
  • ABS
  • 1/2 FIS :facepalm:
  • 4xAirbag
  • 2x podłokietnik
  • Dzielona kanapa
  • Klimatronic
  • Regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach
  • Felgi aluminiowe R16
  • Elektryczne sterowanie szyb
  • Xenon
  • Elektryczna regulacja lusterek
  • Podgrzewana tylna szyba
  • Podgrzewana szyba przednia
  • Centralny zamek (kluczyk scyzoryk)
  • Hak
  • Immobilizer
  • Roleta na tylną szybę
  • Podgrzewane lusterka ,dysze spryskiwaczy
  • Chrom na zegarach
  • Listwa chrom na klapie
  • CB RADIO :thumbup1:
  • Wymienione wszystkie żarówki we wnętrzu na LED w kolorze zimny biały ;)
  • Podświetlanie tablicy LED zimny biały
  • Skórzana kierownica, mieszek, gałka
  • Regulacja odcinka lędźwiowego
  • Podświetlana gałka zmiany biegów :cool:

PLANY / BIEŻĄCE NAPRAWY;

  • Ori Navi: zrobione
  • FIS Zrobione 
  • Kierunki USA  zrobione
  • Bixenon  zrobione
  • Nagłośnienie BOSE
  • Kierownica trójramienna :zrobione ;)
  • Ramiona wycieraczek Passat FL : zrobione :thumbup1:
  • Żółte halogeny : zrobione :)
  • Fotele skórzane Recaro  zrobione
  • Korekta lakieru zrobione
  • Duże lusterko prawe zrobione
  • Lusterka chrom  zrobione
  • TEMPOMAT zrobione :P
  • Wyrzucenia katalizatora / Montaż downpipe zrobione
  • Tarcze przód 312mm zrobione
  • Wtryski 216 zrobione
  • Kolektor AWX zrobione :banan:
  • Piano Black : zrobione :thumbup1:
  • Podgrzewane fotele zrobione
  • Sprzęgło AWX :kox: zrobione
  • Turbo AWX:naughty::JC_fan: zrobione
  •  Listwa PDC   zrobione
  • Osłony VR5 (kolor nadwozia ) (LZ9W)   zrobione
  • USA (Oprwki WV new belt) Przycisk w od ASR z napiesem USA zrobione
  • Rozpórka Górna AUDI A6 c5 / Dolan ori A4 b5 zrobione
  • Ori grill S4 B5 zrobione
  • Regeneracja Alternatora : zrobione
  • Wymiana Akumulatora (bosch silver s5) zrobione
  • Regeneracja zacisków + 4 nowe tarcze ,klocki (ferodo ) zrobione
  • Wymiana Pompy wodnej (Hepu) ,Rozrząd (INA) Paski (conti tech) zrobione
  • Wymian łożysk kół tylnych (FAG) zrobione
  • Wymiana poduszki silnika (P) (lemforder) zrobione
  • wymiana amortyzatorów 4 sztuki o skróconym skoku (Sachs) + sprężyny (weitec -45) zrobione
  • Zderzak przód s4 b5 (czeka na pomalowanie )
  • Ori Progi S4 

REGULARNE WYMIANY

OLEJ:10 tyś

FILTRY:10 tyś

ROZRZĄD: 60 tyś

Jeśli macie jakieś uwagi spostrzeżenia czy propozycje to z chęcią o nich poczytam

POZDRAWIAM WSZYSTKICH POSIADACZY :a4fan:

Foto

W dniu zakupu 08.02.2014r :banan:

8f172f1a421e807egen.jpg

3844acbf5a47a874gen.jpg

1a562b8cef03a856mc.jpgb72f027350bcb11bmc.jpg

7a1577a5dfcdf9b9gen.jpg

8b53c99acd555a3cmc.jpgc347a64d57ea72b4mc.jpg

090285d36c56e06dgen.jpg

 

9416aac6776528c7gen.jpg

7f66a644da038b95gen.jpg

1ded80a53cd4f84fgen.jpg

9426bda13be88eb9gen.jpg

1aa66eaae1e202b0gen.jpg

1e635dc5b4a12e3egen.jpg

31e09131d0dc2085gen.jpg

07c77aae04293a23gen.jpg

7223f83483c47031gen.jpg

b6d096a231716819med.jpg

1cdd7efedb829e21gen.jpg

99e8a6fe646b83e3gen.jpg

STAN 15.08.2016r

c47033912903bd75gen.jpg

a867c3b177758c86gen.jpg

AKTUALNY STAN 12.08.2018R

9c70c666f1e559e2gen.jpg

66625525fb9ae033gen.jpg

36062917_1684910548245442_41261478941242

35971188_1684912684911895_32380004374371

860450fcba9fd11amc.jpg7b336e6ea2b5e804mc.jpg2b81f3fc3f844bfdmc.jpgca6bf7b221f3950bmc.jpg002e837a55885175mc.jpg

acf411dd62542b63mc.jpg0b34549497244998mc.jpg40580496d766bc48mc.jpg720f0b6462110d6emc.jpga195a8e1c7fa33famc.jpg

308416ddfbdd1a24mc.jpg5656dda3261a86cbmc.jpg5567e716e107453dmc.jpgd1af2ee7f616125cmc.jpg9a2f038ba63bdfd5mc.jpg

902a1353092ac255mc.jpg20f9e8f0b967e5dbmc.jpg5c550ceb590cf6b0mc.jpg

Edytowane przez BARTEKAUDI
:)

Opublikowano

Ładna bestia oby służyła jak najdłużej. Jeśli nie potrzebujesz haka to od razu go odepnij. :decayed:

Opublikowano

Ale Zenona to chyba nie masz ori bo nie masz spryskow :whistling:

Chyba masz zestaw hid :D

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Xenon nie jest ori :(

Trzecie światło stopu ;)

7b336e6ea2b5e804gen.jpgaf1e6e883af5f974gen.jpg

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Masz podgrzewana szybę przód?wychodziło w b5 coś takiego?ogólnie fajnie się prezentuje,tylko niebieskich omijaj za szybki :)

Opublikowano

Nie wychodziło

Opublikowano
  • Autor

markus85 Ta niby podgrzewana przednia szyba działa na zasadzie że na climatroniku wciskając przycisk z rysunkiem przedniej szyby włącza się nawiew na przednią szybę z klimą (taka opcja do jak najszybszego odparowania szyby)

A co do przyciemnianych szyb to posiadam atest ;)

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Atest nie gwarantuje Ci, że stopień przyciemnienia w danym kraju jest legalny :) Wygląda ładnie ale bądź przygotowany, że kiedyś ktoś może się przyczepić. Pozdro!

Opublikowano
  • Autor

 :)

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Mam tak samo ZROBIONE szyby może i ciut ciemniej i też robiłem w firmie która się w tym specjalizuje i również mam atest ale od razu mi powiedział że do przednich szyb moga się przyczepić ale puki co jeżdżę. A to że masz atest to wiesz miernik przyloza i wszystko nawet atest nie pomoże:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam do was pytanie jakie założyć alufelgi do tego audi na lato :)

 

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Chcesz obniżać czy nie?

Opublikowano
  • Autor

Raczej nie będę obniżał

Opublikowano

To 17" Max :)

Opublikowano
  • Autor

A jaki wzór byś polecał

Opublikowano
Opublikowano

ładna sztuka ^_^ pozbyłbym się tego chromu z tyłu :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Będę musiał ogarnąć jakieś ładne alusy :)

 

 

Wpadł mały drobiazg

 

 

Ramiona wycieraczek Passat FL

 

a1254f0ba61b9712gen.jpg

 

Nowe alufelgi do AUDI :naughty:

 

69ecd2c14eae2227gen.jpg

a195a8e1c7fa33fagen.jpg

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

co daja ramiona wycieraczek od passata sa lepsze czy co

Opublikowano
  • Autor

Można powiedzieć że są lepiej wyprofilowane. Zrobię foto jak to wygląda na samochodzie to sam ocenisz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.