Treść opublikowana przez MATIUS
-
Podlaczenie foteli elektrycznych ledzwi jak?
która kostka i jakie kolory kabli odpoiadają za ledzwie bo wsadziłem do brata skóry z poduszkami z polifta do przedlifta i chcę mu podłaczyć lędźwie
-
1.8 ADR rezonans wydechu
za ten dzwięk odpowiedzialny jest rezonans który dotyka środkowy tłumnik jak wymieniłeś i kupiłeś najtańsze zamienniki to co nie wstawisz zamiast kata to będzie i tak duzy fiat sprawę przerabiałem w swoim adr w końcowym efekcie wpadł zamiast (strumiennicy) tłumnik przelotowy z taką zwęrzką oraz srodkowy i końcowy ori z 1.9 tdi i było już o niebo lepiej
-
Zmiana tłumika końcowego pojedynczego na podwójny ori
mocowanie bez przerobek natomiast średnica rur jest inna będziesz musiał zastosować redukcjie z 50mm na 55 chyba ja zakładałem od 1.9 tdi końcowy i srodkowy aż od kata i wsio pasowało
-
problem z przeglądem technicznym mojej A4
w aucie brata ma wpisany Hak a wogle nie zamontowany od 7 lat przeglad bez problemu
-
Nie wkręca sie na obroty po wyżej 3tys
sprawdź też lub wymień filtr paliwa
-
[B5 ADR] Montaż haka zderzak z wlewem od gazu
Sprawdź czy wogule morzesz tak przewozić rowery obiło mi się o uszy że Niebiescy mogą ci zabrać dowód ze tak zamontowany bagażnik jest to w polsce nie legalne ale podpytaj tak słyszałem ostatnio w radiu
-
Wyjmowanie osłonki, ramki dzwigni automatu.. jak wyjąć ?
musze przetestować u mnie mam chromowany przycisk luzem i chciałbym wymienić ten czarny który mam obecnie
-
Problem przy wymianie oleju w skrzyni automatycznej
zawsze możesz dać próbkę do np a teki olejowej i ci sprawdzą ja tak robiłem przy silniku u brata
-
Podsufitka z polifta do przed lifta
silniczek w przedlifice jest prostopadły do przedniej szyby w polifcie idzie tak pod kontem
-
1.8 125KM ADR, drgania, dwumas do wymiany
Kupic uzywke w dobrym stanie od 1.6 ahl tez pasuje dwumase w 1.8 lub 1.6 ciezko zabic ...chyba ze ktos jezdzi jak wariat przy okazji wymiany robic kpl sprzeglo sprawdzic wysprzeglik na skrzyni i cieszyc sie dalsza jazda jak masz wibracjie rob jak najszybciej bo rozdupczysz skrzynie
-
Wywalone katy - AGA - dźwięk.
Tlumniki przelotowy z zwezka nie strumiennice
-
Autostrada ile jechać
Ja jadac do francji 5 osob bagaz adrem 130-150 non stop srednio chyba caly czas 140km/h nie schodzilo co postuj nie gasilem odrazu tylko moment odczekalem
-
Wywalone katy - AGA - dźwięk.
Jestem po wywaleniu katow w 2.4 aga jest wpoZadku nastepny etap wywalenie koncowego i prosta rura od srodkowego
-
Emblemat na kierownicę trójramienną
http://allegro.pl/emblemat-audi-s-line-sline-na-kierownice-aluminium-i5094372905.html Tez musze to kupic na dniach sie wypowiem
-
Wywalone katy - AGA - dźwięk.
od "siatek" do tłumika jest wspawane 2,5". czyli za zamiennikami katów masz 2.5 cala i później ori wydechy srodkowy i końcowy?? ładnie brzmi
-
Wywalone katy - AGA - dźwięk.
czekamy na nagranie
-
Wywalone katy - AGA - dźwięk.
jak w wyglądaja takie tłumniki przelotowe ? bo też będę wycinał katy w swoim AGA
-
Męczący wydech w 1.8ADR
1.9 tdi ma większą srednicę rur choć tłumniki są takie same ja pierw miałem strumiennice później założyłem identyczny tłumnik jak podany w w linku było lepiej lecz rezonowało w adr czesto rezonuje zmęczony środkowy wydech pierw kjupiłem zamiennik srodkowego ferroz wytrzymał 5 lat ale głos wydechu był straszny reznonowało jak wymieniłem cały od 1.9 tdi ori to było już naprawdę sympatycznie
-
Manometr do pomiaru ciśnienia sprezania
mam podobny tylko że Yato przydaje się płaciłem coś kolo 70zł parę lat temu do benyzny są inne i do diesla są inne
-
Srzynia w 1.8
75w90 castrol transaxle 5opakowan po 0.5
-
Koszt wymiany termostatu AUDI A4 B5 v6 2,4i
roboty trochę jest ale my z kolegą robilismy to już dwa razy bez sciagania rozrządu a ceny ok 300zł za wymianę i wiele mechaników upiera się że trzeba sciągnąć rozrząd....
-
Quattro z 1.8 na 1.8T
Skrzynia podejdzie beda inne przelozenia mozesz wkladac sam slupek z isprzetem i wiazka kompem i bedzie smigac
-
Kodowanie sterownika skrzyni TIPTRONIC 5HP19
Panowie odgrzej kotleta mam identyczny problem pacient to a6 c5 2.4 aga fwd 06.97r tiptronic skrzynia Pierwotnie oznaczenie DES która Padła założyłem skrzynie od a4 2.4 aps oznaczenie EBV wszystko hula ale auto ma tryb awaryjny oraz brak moźiwości wbicia wstecznego biegu spowodowany iż w skrzyni DES był czujnik Indukcyjny Prędkosci obrotowej natomiast w EBV jest czujnik halla jak rozwiązać problem by sterownik skrzyni odczytywał prędkośc skrzyni z czujnika Halla (przekładka czujników odpada są w inne zamocowania i różnica jest w sposobie czytania predkości obrotwej skrzyni czy są jakieś sterowniki które obsługują taką przekładkę ? dodam iż sterownik silnika jak i skrzyni nie ma lini can
-
Problem z immo i ECU proszę o pomoc ŁÓDŹ
Deeyea polecam vengine
-
oslona ręcznego z Passata
wydaje mi się że nie podejdzie będzie za krutka bynajmniej ja miałem kiedyś z golfa bory i dało to się założyć ale byłą za krutka z tyłu miałem dziórę przy tunelu