Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wopana4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, czy ktoś wie do czego to służy? Zdjęcie robione kalkulatorem w środku samochodziku jest symbol podobny do symbolu WiFi. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
  2. Dzięki wielkie mordeczki, trzymajcie się
  3. Witam. Może ktoś z was orientuje się jaki jest mniej więcej koszt wymiany termostatu w moim AUDI silnik AML, z tego co wiem jest do niego bardzo trudny dostęp trzeba demontować przód, ściągać pasek klinowy i prawdopodobnie rolkę napinającą pasek rozrządu, może ktoś wymieniał u mechanika i wie jaki to jest mniej więcej koszt? Termostat już mam więc interesuje mnie cena samej robocizny . Z góry dzięki:) Pozdrawiam
  4. Witam, przebieg ok 250tysi na jaki mam wlać nowy olej silnikowy? Zaznaczę, że nie mam pojęcia jaki tam pływa do tej pory(autko niedawno kupione). Z góry dzięki
  5. Wielkie dziękuję
  6. Uszczelki pod deklami do wymiany . Uszczelka pod klawiaturę składa sie z 2 elementów , jeden idze do okoła pokrywy zaworów a drugi element jest na środku do okoła świec. Aaaaa. Ulżyło mi, już myślałem, że to coś powżniejszego. Jak mniemam wchodzą dwa zestawy uszczelek, czyż tak? Polecasz może jakąś firmę?
  7. Witam, wymieniałem dzisiaj świece w swoim Audi i zszokował mnie widok oleju na końcach przewodów (tych które łączą się ze świecą) oraz na świecach aż po gwint, jak wykręcałem świece to słyszałem siorbanie. Elektroda była sucha, pytanie brzmi, skąd tam wziął się ten olej? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  8. Dziekuje, a gdzie znajde ta ksiazke?szukalem w wiadomosciach i na mailu..
  9. Witam. Nazywam się Mateusz Wopanowicki, od miesiąca jeżdżę Audi A4 B5 1998r 2,4i V6 AML Tiptronic. Pozdrawiam:)
  10. Witam. Panowie mam pytanie, gdzie znajduje sie termostat w moim audi? model jak w temacie, z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.