-
Dziwny przycisk na słupku miedzy drzwiami kierowcy i pasażera.
Witam, czy ktoś wie do czego to służy? Zdjęcie robione kalkulatorem w środku samochodziku jest symbol podobny do symbolu WiFi. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
-
Koszt wymiany termostatu AUDI A4 B5 v6 2,4i
Dzięki wielkie mordeczki, trzymajcie się
-
Koszt wymiany termostatu AUDI A4 B5 v6 2,4i
Witam. Może ktoś z was orientuje się jaki jest mniej więcej koszt wymiany termostatu w moim AUDI silnik AML, z tego co wiem jest do niego bardzo trudny dostęp trzeba demontować przód, ściągać pasek klinowy i prawdopodobnie rolkę napinającą pasek rozrządu, może ktoś wymieniał u mechanika i wie jaki to jest mniej więcej koszt? Termostat już mam więc interesuje mnie cena samej robocizny . Z góry dzięki:) Pozdrawiam
-
2,4 V6 AML jaki olej silnikowy najlepszy?
Witam, przebieg ok 250tysi na jaki mam wlać nowy olej silnikowy? Zaznaczę, że nie mam pojęcia jaki tam pływa do tej pory(autko niedawno kupione). Z góry dzięki
-
Zewnętrzne strony świec zalane olejem.
Wielkie dziękuję
-
Zewnętrzne strony świec zalane olejem.
Uszczelki pod deklami do wymiany . Uszczelka pod klawiaturę składa sie z 2 elementów , jeden idze do okoła pokrywy zaworów a drugi element jest na środku do okoła świec. Aaaaa. Ulżyło mi, już myślałem, że to coś powżniejszego. Jak mniemam wchodzą dwa zestawy uszczelek, czyż tak? Polecasz może jakąś firmę?
-
Zewnętrzne strony świec zalane olejem.
Witam, wymieniałem dzisiaj świece w swoim Audi i zszokował mnie widok oleju na końcach przewodów (tych które łączą się ze świecą) oraz na świecach aż po gwint, jak wykręcałem świece to słyszałem siorbanie. Elektroda była sucha, pytanie brzmi, skąd tam wziął się ten olej? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
-
Audi A4 B5 2,4 i AML 165 KM V6
Dziekuje, a gdzie znajde ta ksiazke?szukalem w wiadomosciach i na mailu..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Nazywam się Mateusz Wopanowicki, od miesiąca jeżdżę Audi A4 B5 1998r 2,4i V6 AML Tiptronic. Pozdrawiam:)
-
Audi A4 B5 2,4 i AML 165 KM V6
Witam. Panowie mam pytanie, gdzie znajduje sie termostat w moim audi? model jak w temacie, z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Wopana4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta