-
Skacząca temperatura płynu chłodniczego
Może ktoś wie gdzie jest ten czujnik ??? Albo ktoś miał podobny przypadek skaczącej temperatury jak u mnie ???
-
Skacząca temperatura płynu chłodniczego
Miałem na myśli ze tak się dzieje , po podłączeniu komputera nie ma błędów... Silnik 1.6 Na pewnym forum znalazłem podobny problem i wina była w luźnej kostce przy zegarach. Tak myśle ze jakby problem leżał w kablach to chyba powinno pokazywać błąd na komputerze ???
-
Skacząca temperatura płynu chłodniczego
Gdzie ona się znajduje ??? Zapomniałem dodać ze błąd jest sporadyczny tzn przez tydzień nic się nie dzieje i tak wskaźnik poskacze kilka razy i znowu spokój jakiś czas i tak w kółko..
-
Skacząca temperatura płynu chłodniczego
Witam wszystkich. Mój problem to dziwne zachowanie wskaźnika temperatury płynu chłodniczego. Auto nagrzewa się do 90st jak zwykle , ogrzewanie wraz z klimą działa jak należy ale wskazówka podczas jazdy opada z 90st do 0 albo z 90 na 30 i za chwile się podnosi na 90st i tak co jakiś czas. Nieraz przejadę 300 km i nic się nie dzieje a innym razem to po 20km tak opada i się znowu podnosi.Błędów brak, w warsztacie mechanik powiedział ze jest wszystko jest tak jak powinno być i że dopóki nie pokazuje ponad 90st to mam dalej jeździć (podczas jazdy testowej auto trzymało 90st bez żadnych skoków) . Auto odpala i jedzie jak należy nawet podczas dziwnego zachowania wskazań temperatury . Teraz pytanie gdzie szukać przyczyny???
-
Silniki tfsi
Witam wszystkich Może ktoś wie czy w silniku tfsi 2.0 po 2012 r albo 2014r są jakieś zmiany , chodzi głównie mi o rozrząd i apetyt na olej. Z tego co znalazłem to ma apetyt na olej i wadliwy rozrząd ??. Albo ktoś ma autko po 2012r i może ma jakieś doświadczenia z owym silnikiem
-
Autostrada ile jechać
Dziękuje za odpowiedzi
-
Autostrada ile jechać
temperatura spada przy prędkości od 160km/h a np przy 140km/h temp jest cały czas 90st
-
Autostrada ile jechać
A jak temperatura spada np pomiędzy 70 a 90st ?
-
Autostrada ile jechać
Czyli 140km/h przy 4 tys obr, mogę jechać cały czas np 600km ? weźcie pod uwagę ze to tylko 1.6 z 5 biegami. Tylko że kolega ma 2.4 a ja tylko 1.6...
-
Autostrada ile jechać
Witam wszystkich Mam pytanie ile mogę jechać długi odcinek km/h na autostradzie żeby nic się nie stało z silnikiem ? mam silnik 1.6 demon prędkości nie jest ale ile mogę bezpiecznie jechać np 600 km na tempomacie ? Autostrada oczywiście otwarta , 3 osoby na pokładzie. np: przy 140km/h mam 4 tys obr..
-
Odpowietrznik zbiornika paliwa
OK znalazłem takie zawory : http://www.autoteiledirekt.de/automarke/ersatzteile-audi/a4-8e2-b6/15754/10352/ventile.html jakby mógł ktoś doradzić który by był lepszy ??? różnica w cenie 10 eur tylko czym one właściwie się różnią ? i czy właściwa część ? potrzebuje Vaga do jakiś ustawień tego po montażu ? a tak żeby nie zakładać nowego tematu gdzie u mnie jest filtr paliwa? i co ile się go zmienia ?
-
Odpowietrznik zbiornika paliwa
Jakbym mógł dostać jakieś foto gdzie on się znajduje , jak wygląda i jakieś bliższe info nr części, wskazówki jak wymienić itd . Byłbym bardzo wdzięczny No niestety jeśli chodzi o sposoby napraw to np : zerwana linka podnośnika szyby pasażera, teoretycznie linka do wymiany ale w praktyce to cały mechanizm do wymiany. Vaga niestety nie mam..
-
Odpowietrznik zbiornika paliwa
Witam wszystkich Od pewnego czasu świeci mi się kontrolka silnika z błędem 1 Fehler Fehlercode: 17834 Tankentlüftungsventil Unterberechnung im Stromkreis. Auto jeździ normalnie raz na jakiś czas błąd wyskoczy i zaraz za kilka godzin znika. Mechanik powiedział ze trzeba całą instalacje sprawdzić bo gdzieś leży problem elektryczny :/ Drugi mechanik że trzeba wymienić cały zbiornik paliwa bo odpowietrznik paliwa jest wbudowany razem z zbiornikiem... cena 900€ Może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie?
-
Problem z zbiornikiem
Witam wszystkich Od pewnego czasu świeci mi się kontrolka silnika z błędem 1 Fehler Fehlercode: 17834 Tankentlüftungsventil Unterberechnung im Stromkreis. Auto jeździ normalnie raz na jakiś czas błąd wyskoczy i zaraz za kilka godzin znika. Mechanik powiedział ze trzeba całą instalacje sprawdzić bo gdzieś leży problem elektryczny :/ Drugi mechanik że trzeba wymienić cały zbiornik paliwa bo odpowietrznik paliwa jest wbudowany razem z zbiornikiem... cena 900€ Może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie?
-
Odgrzybianie klimatyzacji ozonem
Nie chce robić OT ale powie mi ktoś jak wywietrzyć smród po ozonowaniu 1.5h? Wczoraj ozonowali mi auto i capi tak jakby siarką , nie umiem opisać tego zapachu taki dziwny (drażniący), ale zapachu klimy nie czuć tylko po tym ozonowaniu , wietrzyłem i nic nie pomaga . Ma ktoś jakiś pomysł?
ROBUŚ24
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta