Treść opublikowana przez marewel
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Wiec jest lepszy bo jest lepszy(próżne gadanie),już widziałem jaki to najlepszy motul syntetyczny natworzył więcej szlamu niż polisyntetyczny mobil.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie znam sie na tych pao i innych,tylko nie widzę różnic w lepkościach przy rożnych temp. czy zrywania filmu olejowego na korzyść syntetyka i nie wiem w czym on tak naprawdę jest lepszy.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jest to półsyntetyk bo valvoline nie opowiada bajek jak castrol lotos czy mobil. http://www.valvolineeurope.com/uploadedFiles/2657.pdf
-
[B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
Niestety jak sie jezdzi na 10w40 i wymienia od przypadku to takie sa skutki.
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
Wszystko to wiem ale są tam jeszcze długie korby co zaleta tez nie jest. Mogłeś pokusić się o vr 3.6 FSI tam jest jeszcze mniejszy kat rozwarcia przez co silnik jest praktycznie idealnie wyrównoważony. 2.8 nie miały przypadkiem zmienne fazy sterowane samym łańcuszkiem?
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
Chyba jedyna zaleta.Sa tez wady np różnica mocy miedzy rzędami cylindrów wynosząca około 7%.
-
[ALL B6] domykanie szyb
Aktywacje poszczególnych opcji komfortu – ADAPTATION 10, kanał 62: +1 – Komfortowe zamykanie szyb pilotem +2 – Komfortowe otwieranie szyb pilotem +4 – Komfortowe zamykanie szyb kluczykiem +8 – Komfortowe otwieranie szyb kluczykiem +16 – Komfortowe zamykanie szyberdachu pilotem +32 – Komfortowe otwieranie szyberdachu pilotem +64 – Komfortowe zamykanie szyberdachu kluczykiem +128 – Komfortowe otwieranie szyberdachu kluczykiem
-
[INNE] Odma Seat Cordoba 1,4 1998
Właśnie kolega dobrze prawi.Trzeba to przeczyścić raz na jakiś czas po prostu.
-
Jaka alternatywa dla TOTAL QUARTZ 7000 15W50 ?
TO wlej cos normalnego.
-
Lancer EVO X
Kopara opada Jaka moc jak to jeździ?
-
[ALL B8] Akcja serwisowa dla silnikow 2,0 TDI w Niemczech
Tak się czyta o tych akcjach wszelakich marek i o super nowinkach technicznych ze teraz najlepsze będą chyba auta z USA - bo nie ma to jak sztywny most resor i silnik OHV.
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
Chcialem zrobic w C6 '06 ale tez nie działa.
-
Lanos 1.6
Zakladajac ze ADR ma jakies 110Km i jest ciezszy o 200kg to nie ma czym sie chwalic.
-
[B5 AKN] Nowa odma, vs stary typ, czy da się założyć?
Bylo gdzies na forum ze ktos zakładał i jeździ.
-
[B5 AKN] Nowa odma, vs stary typ, czy da się założyć?
Ja bym zakładał niezależnie kto co napisze.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
W lubelskim nie kupisz dobrego auta chyba ze o forumowicza.
-
[B5 AKN] Gdzie znajduje się czujnik świateł cofania
Zdaje sie ze tam jest czujnik prędkości,a świateł cofania w 6biegowej skrzyni jest po prawej na górze.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Panowie pokażcie mi proszę 1 auto wystrojone na BRD przez goda. Nie będę ukrywał ze takie mody ze takie mody ogarnia kilka firm a god sie do nich nie zalicza.
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Teraz serwis czeka az się skończy gwarancja i polubownie naprawi skrzynie za 4tys.
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Jak kolega pisał wyżej to próbuje się dogadać,a serwis który obdarł go ze skóry się na niego wypina. Nie wiem skąd ta dobra renoma bo jak widać w tym przypadku się nie sprawdza.
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy 5pk - Gates czy SKF ?
Wsadz dayco bo to najlepsze paski conti zdziadzial.
-
PS3 vs XBOX360
Mam takiego pada do PC.Do tej pory myślałem ze nie ma lepszego kontrolera jak ten od PS, wygląd wiadomo kwestia gustu ale pad od Xboxa jest poprostu lepszy wygodniejszy lepiej leży w reku.
-
[B5 1Z] Napinacz paska wielorowkowego - oryginał czy zamiennik?
Napisałem po to żeby ktoś się nie zdziwił ze nie zapłacił 100 tylko 300 za wymianę,bo teoretycznie jest to 1h roboty a praktycznie może być i 4.
-
[B5 1Z] Napinacz paska wielorowkowego - oryginał czy zamiennik?
Co za debata,ja parę razy musiałem cala łapę wyciągać bo się śruba obrobiła od wiskozy.
-
[B5 ADR] Rolka napinająca dla rozrządu 152 zęby
Ale co sprawdzić ?Rolka wycofana dawno temu.