Treść opublikowana przez marewel
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Ja nie polecam ani ory z aso ani ory z IC ,zakładam tylko febi i działają najlepiej.
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
Tylko ten komplet ferodo co podałem numer jest jakiś trefny być może dlatego ze 2 kosztują prawie tyle co jedna brembo. Jam mam od miesiąca dostęp do mintexa i jurida ,pagid tez by się przydał ale nikt tym nie handluje.
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
Ja odradzam komplet 312 czyli DDF1707 krzywią się rysują czyli szajs.Klocki boscha tez się nie sprawdziły raz je upaliłem i okładzina mi pękła. Będę testował jurida bo mam go w o niebo lepszej cenie niż IC sprzedaje ferodo. Devast a co sadzisz i mintexie ? Patrzyłem jakieś testy w w sportowych nie ustępowały DS.
-
Wymiana miski olejowej, jaką kupić?
Kupuj używkę te chińczyki są ze słabszego aluminium.
-
Ciekawe aukcje czyli jarzma 312
Ja akurat kupiłem z tych aukcji i się nie przejechałem a jak masz dużo czasu i pieniędzy na telefon to podzwoń i wystaw swoje linki i nie troluj. Dałem przykładowe linki jak to można znaleźć łatwy sposób.
-
Ciekawe aukcje czyli jarzma 312
Ja mam dzwonić - na głowę upadłeś? Kto sobie szuka niech zadzwoni. A to ze koleś już sprzedał nie umie zmierzyć nie odbiera telefonu to jaki mam na to wpływ? Ponadto za zaciskiem z pierwszego linku dzwoniłem i był jeszcze jak robiłem temat. http://allegro.pl/zwrotnica-lewa-audi-a6-c5-2-5-tdi-8d0407257am-i2171757631.html A toto to nawet nie wiem jak skomentować bo ręce opadają specjalista hamulcowy nie wie ze na 312 jest numer 451.
-
Ciekawe aukcje czyli jarzma 312
Szpece i spece jarzmo 312 ma wybity numer 451 co widać na zdjęciu z aukcji. http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=23765 Te tez nie sa 312? http://allegro.pl/lewa-piasta-zwrotnica-audi-a6-c5-2-5-tdi-superb-i-i2149693194.html http://allegro.pl/skoda-superb-2-5-v6-tdi-155ps-zacisk-prawy-przod-i2177162227.html Daj takim linki to jeszcze cie zjedzą.
-
Ciekawe aukcje czyli jarzma 312
451? Kolejna porcja: http://allegro.pl/zwrotnica-audi-a6-passat-b5-fl-2-5tdi-3-0-zvat-i2114049001.html
-
Ciekawe aukcje czyli jarzma 312
Zaproponuję temat z aukcjami gdzie można kupić deficytowy towar czyli jarzma 312 http://allegro.pl/zacisk-hamulcowy-prawy-audi-a6-2-5-tdi-4x4-180km-i2107658665.html
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
Walki się wycierają bo ludzie nie wymieniają szklanek a szklanki wycierają się pierwsze i psuja wałek. Także nie wiem po co te dywagacje.Po 200tys należy wymienić szklanki a wałek będzie wieczny.Silniki z DPF to inna bajka czy nieszczelne uszczelki pompowtryskow. Na wymianę tylko ory lub używka zamienniki to szajs.
-
Przerwa w dostępie do forum
To chyba ten silnik co Passat? Jeżeli tak do dobry wybór.
-
[B6 AVF] Pompowtryski z 2.0tdi 140ps do AVF?
Zdaj relacje jak to będzie chodziło na tych BQ.
-
[B6 AWX] Pytanie o wymianę łożyska z przodu
- [B7 BKN] Wymiana rozrządu.
A ja się tak zastanawiam co za pojeb to wymyślił? Im więcej łańcuszków im więcej napinaczy tym większe prawdopodobieństwo awarii.- Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Brakuje jeszcze nalepki z tyli M na gałce już jest i nie ma to jak serwisowana do końca.- [B5 AJM] Pokrywa zaworów
Jak widać nigdy tego nie montowałeś skro twierdzisz ze da się źle.- [B5 AJM] Pokrywa zaworów
Zakładaj od AWX + rurka odmy.- [B5 1Z] Podejrzenie przeskoczenia paska rozrządu PILNE
Kolek 15mm w pompe blaszka 5mm w walek a na wale znak jest w okienku .- [B5 AFN] Jaka miska olejowa?? Aluminiowa czy metalowa??
AVG mialo alu.- [B6 AVF] Jaka różnica temperatur czujnika G2/G62 wskazuje, że czujnik już "pada"?
10st to czujnik do wymiany.Powiem jeszcze ze nie kupuj oryginalnego tylko febi.Oryginalne z ASO czy IC to jakieś nieporozumienie.- Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?
Coś tam z ceny zszedł.Ostatnio szukałem silnika do fiata to na 10 telefonów 8 sprzedawców oferowało sprzedaż poza allegro. Przez allegro największe cwaniaki potrafili doliczyć sobie 300zl za wysyłkę.- Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?
Może zrobimy czarna listę na forum? Oto mój kandydat : http://allegro.pl/show_user.php?uid=7202308 Kupiłem od tego złodzieja tłok z korbowodem miał być do BPW,zrobiłem się bo zaczarował mnie i kupiłem poza allegro na szczęście nie zdążył zakończyć aukcji wiec zarwał negatywa. Tłok po urwanym zaworze chyba a stopa z innego kompletu 200zl w plecy.Allegro się wypięło.- [B5 ADR] Uszczelka czy masa uszczelniająca?
ADR metalowa uszczelka EL163520- Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja miałem bodaj 80 czy 82 założyłem 74,jeżdżę głownie po mieście wiec przynajmniej mam doładowany.- Jaki olej silnikowy do Audi?
Widze porównanie na poziomie. Czy ja pisałem ze olej jest czysty czy silnik w środku? Właśnie o to mi chodziło. - [B7 BKN] Wymiana rozrządu.