Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Zamówiłem lampę na allegro.. miała być od Allroada .. przyszła od A4 B6 U.S .. Zdjęcie na aukcji było mega małe i mega chojowe, ale zadzwoniłem i zapytałem czy to jest na pewno lampa od tego modelu auta. Babeczka potwierdziła, że jest w dobrym stanie ect. Zresztą to samo było napisane na aukcji.

Lampę dostałem wczoraj.. nie ten model, i naprawiany zaczep. Babeczka w zaparte, że to lampa od Allroada więc porobiłem zdjęcia i wysłałem. Kazała zadzwonić dziś p 10:00.. niestety długi czas nie odbierała po czym wyłączyła telefon.

Prócz zgłoszenia kwestii na allegro i nękania jej telefonami co mogę zrobić ?

Na policję to chyba za błaha kwestia, ale wkurrwia mnie to na maxa jak ktoś tnie w ch*** ludzi na bezczela :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc jej numer na portal lesbijek :decayed:

Dobre !

Napiszę ogłoszenie, o sprzedaży B6 S-line w dizlu za 18 tysięcy :naughty: :naughty: :naughty::evil:

Poza tym nie dostałem paragonu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąć 3 znajomych wsiąść w samochód, pojechać wyjaśnić sprawę wziąć pieniądze i odjechać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i gumki żeby dowodów nie zostawić :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąć 3 znajomych wsiąść w samochód, pojechać wyjaśnić sprawę wziąć pieniądze i odjechać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie opłaca się, za mała kwota.

Ale będę ją nękał telefonami do końca życia..adres też sobie zapiszę i może kiedyś przy okazji jak będę w okolicy wleci jej ta lampa przez szybę :kox:[br]Dopisany: Styczeń 31, 2012, 04:47:45 _________________________________________________

Koniecznie quattro :)

i webasto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak daleko od siebie kopiłeś, jak blisko to tak jak kolega Kesu napisał,jak daleko to może ktoś z forum by tam podjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak daleko od siebie kopiłeś, jak blisko to tak jak kolega Kesu napisał,jak daleko to może ktoś z forum by tam podjechał

No będzie z jakie pińćset kilometrów.

Spróbuję kwestie rozwiązać poprzez allegro.. babka ma zero komentarzy i jak jej doj**ie pierwszego to raczej już nic nie sprzeda.

Skoro sprzedaje ponad 70 różnych przedmiotów ( 60 z branży motoryzacyjnej ) które nie są ani dobre kolekcjonerskim, ani zabytkami.. więc to jawny handel, paragonu żadnego nie dostałem więc taką kwestię też przydałoby się gdzieś zgłosić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Skarbówka. Teraz jest ta akcja z paragonami i jeśli tyle handluje a nie dostałeś paragonu to na pewno ją odwiedzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi tylko to żeby się zemścić

no chyba nie wynagrodzić za cięcie w chooja? :cool1:

i dobrze Ragga, napsuj skurwysynom krwi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwórz pani profil na odlotach :bag::decayed: A jak masz numer typa od tego handlu to też jako gay :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragguś zapodaj link z aukcji tej kobitki żeby ktoś nie był następny :gwizdanie: szkoda tylko, że jeden z "Naszych" musiał być tym pierwszym :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Skarbówka. Teraz jest ta akcja z paragonami i jeśli tyle handluje a nie dostałeś paragonu to na pewno ją odwiedzą :D

" Nie bądź jeleń.. weź paragon " :naughty:

aaa ... tu chodzi tylko to żeby się zemścić a nie o to żeby kasę odzyskać :gwizdanie:

ale temat :facepalm:

Kasa kasą.. dużo tego nie było..ale jak człowiek dzwoni, pyta się tałatajstwa to Ci jeszcze kłamie w słuchawkę bezczel jeden :kwasny:

Można ciąć w choja..ale bez przesady :evil:

tu chodzi tylko to żeby się zemścić

no chyba nie wynagrodzić za cięcie w chooja? :cool1:

i dobrze Ragga, napsuj skurwysynom krwi :good:

Nie popuszczę..wkurwiła mnie konkretnie .

Stwórz pani profil na odlotach :bag::decayed: A jak masz numer typa od tego handlu to też jako gay :decayed:

Babeczka sprzedaje graty, a na jakiegoś typa jest zarejestrowane konto . Stanie się posiadaczką paru aut w super cenie z mega wypasem.. bateria to będzie trzymała jej 15 minut :kox: W dodatku zawsze będzie rozpalona i gotowa na dziki sex :kox:

Ragguś zapodaj link z aukcji tej kobitki żeby ktoś nie był następny :gwizdanie: szkoda tylko, że jeden z "Naszych" musiał być tym pierwszym :kwasny:

Jak wystawie jej komentarz to raczej już nic z tego konta nie sprzeda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj numer na PW nudzi mi się to mogę dzwonić :kox:

Albo lepiej daj ogłoszenie w dziale sprzedam audi S4 i RS4 B5 na części i cena za zderzak przód S4 200zł za.,bią ja tele. z forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy czarna listę na forum?

Oto mój kandydat : http://allegro.pl/show_user.php?uid=7202308

Kupiłem od tego złodzieja tłok z korbowodem miał być do BPW,zrobiłem się bo zaczarował mnie i kupiłem poza allegro na szczęście nie zdążył zakończyć aukcji wiec zarwał negatywa.

Tłok po urwanym zaworze chyba a stopa z innego kompletu 200zl w plecy.Allegro się wypięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam z ceny zszedł.Ostatnio szukałem silnika do fiata to na 10 telefonów 8 sprzedawców oferowało sprzedaż poza allegro.

Przez allegro największe cwaniaki potrafili doliczyć sobie 300zl za wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...