Onkel

• Skrzynia
    • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Panowie ma ktoś może schemat wiązki łączącej wyświetlacz konsoli środkowej z radiem concert/symphony?
    2. Onkel

Panowie, ma ktoś u siebie radio concert lub symphony? Potrzebuje numer wiązki łączącej wyświetlacz z radiem
    3. Onkel

Za ściągnięcie z radio powiedzieli 630 zł...
    4. Onkel

Można ściągnąć ochronę poza ASO? Jest wiele firm ogłaszających taką usługę tylko czym się różni to w ASO z prywatnymi firmami?
    5. Panowie szukam numeru wiązki łączącej wyświetlacz z radiem concert. Ewentualnie też numer ramki pod ten wyświetlacz.
    6. Onkel

Do zamiany chorus na concert/symphony potrzebna jest wymiana gateway-a czy nie? Różnica między tymi dwoma radiami jest tylko taka, że symphony ma zmieniarkę wbudowaną?
    7. Onkel

Masz schemat chorusa i concerta/symphony? Może uda nam się podmienić
    8. Onkel

Ale przy wymianie na 3 g czy na concerta? Przy concercie okablowanie tez musi zmienić?
    9. Onkel

Teraz jest audi chorus i czerwony wyświetlacz. A może kupić np. concerta lub symphony z kolorowym wyświetlaczem i zamienić? Czy tez jest dużo zabawy?
    10. Onkel

Panowie szybkie pytanie. Kolega kupił b8 z czerwonym wyświetlaczem. Znalazł do kupienia cały zestaw 3g basic tzn. Wyświetlacz, ramka, jednostka sterująca i panel. Teraz co mu brakuje? GATEWAY nowy i wiązki? Kodowanie i ruszy? Czy więcej zabawy jest?
    11. Onkel

2.0 tdi to bardzo dobry motor. Sam miałem 143Km i sprawował się super. B8 w kombi w tej cenie bez stresu znajdziesz bo jest dużo. Z sedanem będzie gorzej.
    12. Panowie jest jakaś apka albo funkcja ze u w jednej aplikacji można było mieć dwa konta?
    13. Panowie można w androidzie ustawić żeby będąc w aplikacji obiekt ie jakiej ekran informujący o nadchodzącym połączeniu głosowym pojawiał się na całym ekranie jak to jest przy zablokowanym telefonie a nie belka od góry?
    14. Panowie mam urządzenie które najlepiej jakby uruchamiało się wraz z radiem i razem z nim wyłączało. Dlatego tez odpada zasilanie zapalniczki bo po wyłączeniu zapłonu zanika tam zasilanie. Czy mogę podłączyć się pod włącznik radio w konsoli koło gałki biegów? Czy poszukać gdzieś indziej?
    15. Kurczę liczyłem że coś masz Swoją drogą s9 narazie daje radę. Nie mailem czasu żeby jakoś strasznie to męczyć.