Onkel

Łódzkie

2.0
    CAGA

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Onkel

Revolut

Ja nie założyłem tylko ze względu na ich weryfikację danych. Kiedyś można było jeszcze prawo jazdy zrobić, teraz tylko dowód. Dlatego używam alior kantora
  2. Ja dzisiaj odebrałem swoje. Zacnie wyglądają. Poprzednie też miałem ale pojechały z autem. Dam foto jak na aucie wyglądają.
  3. Panowie, zna ktoś firmę detalingową snb? http://www.snblodz.com.pl/ Szukam opinii.
  4. Witam. Ma ktoś wiedzę jakie oznaczenie literowe na końcu numeru gatewaya obsługuje MMI 2G high?
  5. Witam, Jest ktoś na forum kto wykonuje kompletne wiązki do mmi? Jest temat przejścia z chorusa z czerwonym wyświetlaczem na MMI 2G high.
  6. Onkel

Wiązka do mmi 2G high

Zobacz ofertę Wiązka do mmi 2G high Witam, Jest ktoś na forum kto wykonuje kompletne wiązki do mmi? Jest temat przejścia z chorusa z czerwonym wyświetlaczem na MMI 2G high. Dodający Onkel Wysłano 18.05.2019 Kategoria Kupię
  7. Onkel

B8 TrOOOOp

Sprzedałem ze swojej tydzień temu bo zmieniałem na skory.
  8. Onkel

B8 TrOOOOp

Panowie, ma ktoś u siebie concerta i może podesłać mi numer ramki wyświetlacza?
  9. Concert ma ochronę komponentu? Czy w nich też jest 4-cyfrowy kod tak jak było to w poprzednich generacjach?
  10. Fizycznie i okableniowo. Znalazłem cały zestaw radio + wyświetlacz z auta z 2012 roku (pokrętła chromowane) i nie wiem czy podejdzie do 2010.
  11. Witam. Tak jak w temacie. Pasuje radio concert z lifta 2012 rok do przedlifta 2010.
  12. Potrzebuje numer ramki wokoło wyświetlacza radio concert