Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Może i tak..ale nie lubię być kiwany przez jakieś buractwo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to wqur... a jeszcze bardziej to ze nic sie z tym nie da zrobic bo nasi milicjanci to sie nadaja do stania w rowie z suszarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanie w rowie z suszarką lepiej im się opłaca,więcej na tym nakoszą kasy na skarb państwa,a za drobnymi rzeczami nie chcę im się ganiać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanie w rowie z suszarką lepiej im się opłaca,więcej na tym nakoszą kasy na skarb państwa,a za drobnymi rzeczami nie chcę im się ganiać :wallbash:

trochę się mylisz. od stania z suszarką jest kto inny a od takich spraw inni. to nie taka drobna rzecz, to już raczej będzie oszustwo a to już przestępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sms : " Lampe odeślij na adres xxxxxxxxx "

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sms : " Lampe odeślij na adres xxxxxxxxx "

:decayed:

Zaproponowałeś jej sex bez zobowiązań ? :mysli::decayed:

Swoją drogą bardzo dobrze, tylko najpierw niech Ci kase przeleje zeby dalej problemów nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij za pobraniem a do paczki włóż cegłę :decayed: Niech poczuje jak to jest być wyjebanym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sms : " Lampe odeślij na adres xxxxxxxxx "

:decayed:

Co zrobiłeś, że się odezwała? :naughty:

Założyłem spór na allegro :decayed:

Zaproponowałeś jej sex bez zobowiązań ? :mysli::decayed:

No co Ty..z głosu to jakaś stara raszpla :decayed:

wyslij za pobraniem a do paczki włóż cegłę :decayed: Niech poczuje jak to jest być wyjebanym :naughty:

Dobry pomysł.. jakbym był bardziej chamski to bym tak zrobił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jej coś do pudełka wrzucił, coś perfidnego :decayed:

List jej wrzucę z paroma uwagami dotyczącymi prawidłowego przeprowadzania transakcji na allegro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby sie ni eskonczylo tak ze ani lampy ani kasy

Pobraniem poleci więc w najgorszym wypadku może wrócic do mnie. Zobaczymy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich frajerow robi sie w jeden okreslony sposob - szybko nauczy ich to jakiejkolwiek uczciwosci.

Po dwoch tygodniach dzwonisz do babki z innego numeru (ale nr miej aktywny caly czas do zakonczenia sprawy - bedzie ciekawiej), wybierasz sobie kilka czesci, dosc duzysch i ciezkich - prosisz o wysylke towaru za pobraniem tlumaczac sie tym, ze nie masz konta na allegro. Wybierasz jakis adres - moze byc drugiego nieuczciwego sprzedawcy.... czekasz cierpliwie na telefon od sprzedawcy czemu nie chcesz odebrac paczki - "czemu nie odbiera Pan paczki?" - "a pamietasz stara raśplo lampe od allroada? - ch*j z ta lampa, teraz jestesmy kwita".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw ogłoszenie, że oddasz plazmę 42cale i komplet zimówek za 100zł na gumtree.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzgodniłeś pobranie? Ja na jej miejscu bym nie odebrał jeśli to nie było uzgodnione.

Oczywiście, napisałem w formularzu sporu Allegro iż żądam zwrotu kwoty za towar + wysyłka w jedną stronę.

Dlaczego miałbym otrzymac zwrot za sam towar, przecież ona dopuściła się na żywca oszustwa.

Ragga dobrze radzą, wyślij cegłę.

Nie, skoro opłaci pobranie za przedmiot to musi go dostac. Szkoda robic sobie problemów ze zjebami..ale..

Takich frajerow robi sie w jeden okreslony sposob - szybko nauczy ich to jakiejkolwiek uczciwosci.

Po dwoch tygodniach dzwonisz do babki z innego numeru (ale nr miej aktywny caly czas do zakonczenia sprawy - bedzie ciekawiej), wybierasz sobie kilka czesci, dosc duzysch i ciezkich - prosisz o wysylke towaru za pobraniem tlumaczac sie tym, ze nie masz konta na allegro. Wybierasz jakis adres - moze byc drugiego nieuczciwego sprzedawcy.... czekasz cierpliwie na telefon od sprzedawcy czemu nie chcesz odebrac paczki - "czemu nie odbiera Pan paczki?" - "a pamietasz stara raśplo lampe od allroada? - ch*j z ta lampa, teraz jestesmy kwita".

To uskutecznie :kox: :kox:

Wystaw ogłoszenie, że oddasz plazmę 42cale i komplet zimówek za 100zł na gumtree.pl

TO też :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich frajerow robi sie w jeden okreslony sposob - szybko nauczy ich to jakiejkolwiek uczciwosci.

Po dwoch tygodniach dzwonisz do babki z innego numeru (ale nr miej aktywny caly czas do zakonczenia sprawy - bedzie ciekawiej), wybierasz sobie kilka czesci, dosc duzysch i ciezkich - prosisz o wysylke towaru za pobraniem tlumaczac sie tym, ze nie masz konta na allegro. Wybierasz jakis adres - moze byc drugiego nieuczciwego sprzedawcy.... czekasz cierpliwie na telefon od sprzedawcy czemu nie chcesz odebrac paczki - "czemu nie odbiera Pan paczki?" - "a pamietasz stara raśplo lampe od allroada? - ch*j z ta lampa, teraz jestesmy kwita".

Znajomy tak zrobił... Chciał zderzak do jakiegoś piżdżota, miał być nie naprawiany, po prostu igła, a okazało się że klejony. No to nadzwonił do kolesia z innych numerów za pobraniem jakiś drzwi, kpl. kół tak, że wysyłki go wyszły około tausend, jak mu paczuszki zaczęły wracać to zadzwonił i rozmowa wyglądała podobnie, koleś był bardzo niepocieszony, także potwierdzam, sposób bardzo dobry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...