-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ale żeś kolor dowalił sztosik
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi Bracie, widzę żyjesz i dalej rezasz !!!!
-
Monitory zagłówkowe + odtwarzacz dvd.
Panowie a czy takie dwa tablety da się połączyć aby w obydwu leciało to samo na raz ?
-
Monitory zagłówkowe + odtwarzacz dvd.
no właśnie zaczynam to rozważać, chyba rzeczywiscie lepsza opcja
-
Piłka nożna
ja nie jestem piłkarzem, więc nie grałem nie istnieli w drugiej połowie i taka jest prawda reprezentacja ehhh
-
Piłka nożna
to gole trzeba strzelać i orać trawę a nie na kartki liczyć.. gwiazdory za 5 gr...
-
Piłka nożna
nie ma czegoś takiego, nie pękaj
-
Piłka nożna
powinni dostać w d... za taką grę ale łajzy
-
Piłka nożna
ehhh dziady i tyle
-
Piłka nożna
niech sie to już skończy...
-
Monitory zagłówkowe + odtwarzacz dvd.
Tylko że ja potrzebuję 2 x
-
Monitory zagłówkowe + odtwarzacz dvd.
Panowie co polecacie w temacie monitorów zagłówkowych z odtwarzaczem dvd ? Chodzi mi o jakiś sparowany zestaw, nie wymagający montażu, przeróbek, ingerencji w tapicerkę. Monitory montowane do zagłówków, a nie w zagłówkach. Takie coś sprawdzi się ? http://allegro.pl/odtwarzacz-kino-dvd-samochodowe-lsd-2-monitory-9-i5188689826.html
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Cenckiewicz - " Atomowy szpieg " Trochę ciężka ale nie ma się co dziwić, dużo tekstów źródłowych.
-
Sezon Rowerowy 2016
są chociażby na allegro
-
1.8t vs R6 bmw
witam cię na wstepie ci powiem ze mam 1.8 t ANB zmieniony komp w niemczech ABT i do tego czasu niedałem się zadnej bmw O burak który nie daje sie nawet bmw 4.4( to tylko oczywisty przykład) prawda.. skoro zadna bmw to zadna.. żal. Ja z 2.8 na podwojnym vanosie, wziąłem w pełni sprawne 1.8t AEB tylko ze z rolki, z miejsca nie próbowaliśmy bo miał quattro czyli wynik oczywisty ;p co Ci zrobił ten człowiek że nazywasz go burakiem ?
medik
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta