Treść opublikowana przez marewel
-
[B6 AVF] Jak wyjąć ramę okna?
150
-
[B6 AVF] Jak wyjąć ramę okna?
Pamietajcie ze prowadnica szyby razem z linka jest dostepna w IC zamiennik made in italy.
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
Moze przez tego co mu niby popsuł 2.5 tdi.
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Wszystko zasługa słabych materiałów.[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 07:57_________________________________________________Moj przypadek dalej niewyjaśniony,już po wymianie szklanek i walka dalej to samo.
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
Byl jeden taki na passacie co paru zrobił w bambuko teraz ma wyrok i nakaz oddania pieniędzy.
-
[ALL B5] Sprężyn obniżające MTS 30/20 mm
Koncze wywody,jeździjcie sobie dalej na mts ja chciałem ostrzec co niektórych. Wczoraj nawet zakładałem sprężyny do paska b5 -40 tył poszedł o 1cm niżej.Po prostu robi to tępy chińczyk i tyle z KW nie ma tego problemu,no ale pewnie nie umiałem tego założyć.
-
[B5 ADP] Co to za dwie dziury obok przegubów wew.
Otwory sa do odkręcenia miski olejowej.
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Trochę tych szklanek się nawymienialem i regułą jest to ze zaczynają się podcierać przy około 200 220tys przebiegu. Jak masz juz dziury to do tych 160 dolicz jeszcze 200 tys.
-
[A6 C5 AEB] Prośba o pomoc - spalanie stukowe.
Za spalanie sutkowe mogą odpowidac jeszcze nagary w silniki dokładnie na tłoku i głowicy.Nagar sie nagrzewa i odpala paliwo zanim zrobi to świeca.
-
[ALL B5] Pasek rozrządu VS płyn chłodniczy
Pasek jest odporny na olej wiec i z plynem da rade.
-
[ALL B6] Osłona przegubu b6 1.9 130 KM Problem bo spada
Jak masz oslone plastikowa to opaski do niej sa z jakiejs nierdzewki strasznie ciezko je zacisnac ja polamlem obcegi. Mowa o spidanie,jezeli zalozyles jakiegos kapcia to pewnie za slabe opaski.
-
[ALL B6] Ma ktoś może CAHA ?
Po co suche slowa prosimy o logi czy wykresy.
-
[ALL B6] Ma ktoś może CAHA ?
Moim zdaniem nie ma,przy dobrych wiatrach wstanie o 100 niżej.
-
[ALL] wykres by Mr Motors
Tez mam chinczyka 14 i jakos daje rade,chociaż chlopaki z forum pisali ze ma za maly przeplyw.
-
[ALL] wykres by Mr Motors
Na 1 dochodziło do 2 teraz nawet nie wiem. Czułem ze coś kuleją bo ciężej palił na ciepłym.
-
[ALL] wykres by Mr Motors
Program kosztuje 1500zl bez znizek. Myślałem ze wyjdzie więcej niestety Alki po 260tys Wrzucę swój dla porównania:
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Mogłeś zabrać auto w sumie jak miało tam gnić.
-
[ALL] Polecam Warsztat Samochodowy !!! Katowice
spoko, marecwel już chyba wszystko co miał to przeczytał Raczej chętnie jeszcze poczytam co piszesz. Za rzucanie bezpodstawnych oskarżeń w poprzednich postach.
-
[ALL] Polecam Warsztat Samochodowy !!! Katowice
Do matury się przygotowujesz ze takie wypracowanie napisałeś? Mozna było to zamknąć w paru zdaniach.
-
[ALL] Problem z ABS po wymianie tarcz ale inny niż u wszystkich!
Pierścienie zakłada się nowe i problemu nie ma.
-
[B6 BDG] nowy wykres z Dynosoftu
Jesli w podtekscie nazywasz robote Rogala drutowaniem, to jak ocenisz to "cos" co siedzial w ECU ex auta Trzenia ? EOT Jakbyś miał programy tylko bezpośrednio z fabryki w Ingolstadt(w Polsce w/g Piotrka nie ma tunera co ogarnia 2.5tdi) to każdą inna robotę nazywał byś drutowaniem. Byleś nie zadowolony było pojechać po zwrot kasy a nie użalać się na forum.
-
[B6 BDG] nowy wykres z Dynosoftu
Chyba dlatego za na co dzień mam do czynienia z takimi melepetami ze co byś im nie zrobił zawsze będzie za drogo i źle. W tym wieku taki maruder,co to będzie za 20 lat? Ach ten rogal.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Wiec było kupić kijankę. Wiesz jaki byś miał wypas za ta kase?
-
[B6 BDG] nowy wykres z Dynosoftu
Ze rogal zły i niedobry to już słyszeliśmy,musi chłopak kupić sobie tester boscha zanim wpadnie do niego jeszcze raz taka maruda. :polew: Podobno makarony robią już jakieś większe końcówki do tych wtryskiwaczy nie warto było zaryzykować czy piotrus nie pozwolił? Może jakieś 220 by wyrzygał?
-
[ALL B6] Wymiana syreny alarmu
U mnie w pasku jest fabryczny z syrena,klakson był chyba w B5.