Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwaga oszust na forum "karex''.


Miras200

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich użytkowników naszego forum, którzy dokonywali jakich kolwiek transakcji z użytkownikiem i nicku "karex" zostałem oszukany przez niego na kwotę 220zł jeśli kogoś z Was również oszukał proszę o kontakt ze mną. Użytkownik ten usunął konto i nie można się z nim skontaktować podał mi takie dane do wysyłki oraz numer konta:

DANE : Mariusz Malisz.....

Suwałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodko.. kolejny wali w ptaka :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

więcej wychodzi oszustów jak nowych użytkowników w "newbie" :shocked:

ciekawe w jaki sposób były robione transakcje :mysli: bo wydaje mi się że kolejny raz nie było brane "za pobraniem" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wprowadzić zakaz handlu i po problemie albo handel tyko przez PW na własną odpowiedzialność

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

trzeba wprowadzić zakaz handlu i po problemie albo handel tyko przez PW na własną odpowiedzialność

:thumbdown:

powinno być sprzedawanie przez Allegro.....w ogłoszeniu powinien być link do ogłoszenia :!:

wtedy też można sprawdzić po komentarzach w profilu allegro z kim mamy do czynienia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wprowadzić zakaz handlu i po problemie albo handel tyko przez PW na własną odpowiedzialność

:thumbdown:

i co to da... :rolleyes: trzeba z głową handlować, przesyłki tylko za pobraniem, albo odbiór osobisty i po problemie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wprowadzić zakaz handlu i po problemie albo handel tyko przez PW na własną odpowiedzialność

:thumbdown:

tak czy tak jest na własną odpowiedzialność :gwizdanie: a ten kerax czy jak mu tam pewnie nawet nie miał 100postów i handel poszedł przez zaproponowanie na PW :gwizdanie: a tak najłatwiej :gwizdanie:

Nie wiem, moze tam w UWAGA powinno pisać cos o tym handlu jakieś hasło, bo na regulamin widocznie nikt nie zwraca uwagi ze "świeżaków" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja apropo pobrania... nie targujcie sie jak na targu u ruskich to bez problemu np ja, jak bede mial cos do sprzedania, bede wysylal za pobraniem... a tutaj kazdy mimo ze cene ma nizsza niz na allegro to jeszcze chce taniej... targuje sie o kilka zlotych, moze 20zl taniej albo wysylka w cenie... okej, wysylka w cenie przy wplacie na konto (np.) - wtedy kasa jest u Nas (sprzedawcy) a wysylka jest tansza. Mozna opuscic zeby kazdy byl zadowolony. Przestancie sie targowac o kilka zlotych i mysle ze kazdy uczciwy wysle towar za pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja apropo pobrania... nie targujcie sie jak na targu u ruskich to bez problemu np ja, jak bede mial cos do sprzedania, bede wysylal za pobraniem... a tutaj kazdy mimo ze cene ma nizsza niz na allegro to jeszcze chce taniej... targuje sie o kilka zlotych, moze 20zl taniej albo wysylka w cenie... okej, wysylka w cenie przy wplacie na konto (np.) - wtedy kasa jest u Nas (sprzedawcy) a wysylka jest tansza. Mozna opuscic zeby kazdy byl zadowolony. Przestancie sie targowac o kilka zlotych i mysle ze kazdy uczciwy wysle towar za pobraniem.

ototo, mało kiedy w ogóle ktos pyta o pobranie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańcie pier..olić , najpierw dajcie sie zrobić w balona a później zakładacie tematy zeby sie w nich wypłakać :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańcie pier..olić , najpierw dajcie sie zrobić w balona a później zakładacie tematy zeby sie w nich wypłakać :bag:

tak jak zrobiłeś to Ty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wprowadzić zakaz handlu i po problemie albo handel tyko przez PW na własną odpowiedzialność

:thumbdown:

powinno być sprzedawanie przez Allegro.....w ogłoszeniu powinien być link do ogłoszenia :!:

wtedy też można sprawdzić po komentarzach w profilu allegro z kim mamy do czynienia :gwizdanie:

Zrozumcie w końcu że oszustów nigdy nie wytępicie, zawsze znajdą sposób...

Zdjąć wszystkie ograniczenia, zrobić płatne ogloszenia a ludzie niech myślą i CZYTAJĄ REGULAMIN...

A kolega Miras domyślam że chce coś podziałać w temacie i szuka innych oszukanych...

Ja w jego poście nie widzę żadnego płaczu, nie wiem o co robicie zamieszanie w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ja mojego posta dla jaj napisałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ja mojego posta dla jaj napisałem :wink4:

Przecież nie do Ciebie to pisałem...

Akurat Ty się tłumaczyć nie musisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że handel powinien się odbywać tylko od statusu "Klubowicz" poniżej tego statusu link do allegro to żadna gwarancja ale więcej trzeba się na męczyć i nie każdemu będzie się chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami sobie jestescie winni !!! Przepraszam ale Wasza głupota mnie przeraza. Brac paczki tylko za pobraniem pocztowym z opcją sprawdzenia paczki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...