Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jeśli to po wciśnięciu sprzęgła to wygląda na docisk lub łożysko, tak czy siak skrzynie trzeba wytargać i wymienić cały komplet sprzęgła
  2. pompa jest przy pedałach wyprzęgnik przy skrzyni , ale to nic nie ma do ślizgania się sprzęgła
  3. trudno powiedzieć ile wytrzyma , ja bym jechał bez obaw łożysko pracuje tylko po wciśnięciu pedała. Robisz trasę wiec za często sprzęgła nie będziesz używał
  4. jesli sworzeń jest dobry a tuleja sie wysrała to możesz wymień tuleje , ale to troszkę bez sensu bo przeważnie pierwsze padają sworznie, a jeśli stało sie inaczej to wymienisz tuleje a sworzeń i tak padnie i będziesz musiał kopic wahacz i kasa w plecy
  5. może koło zamachowe jest krzywe lub lipnie przetoczone ,i dla tego nie bierze po całości i wtedy na pewno będzie sie ślizgało
  6. redukcja z 5 na 3 to ile ty jechałeś na tym 5 biegu 50km??? Rozrząd pewnie przeskoczył o co najmniej 2 zęby na 99%
  7. jak tylko pyka to znaczy ze elektor magnez sie załącza a wirnik nie kreci, mogły sie szczotki zawiesić , rypnij go młotkiem i zobacz jaki efekt będzie. Raczej bez kanału go nie zobaczysz .
  8. jak dasz koleżankom wódki ,to jednego użytkownika a4polska będzie mniej . Zajada bidule na śmierć hahahhaa
  9. mlodyy odpowiedział(a) na hadeseth temat w Układ Jezdny
    załóż 2 zimówki na przód i będzie jasne co huczy , jakie łożyska założyłeś
  10. jak zostawiłeś pusta puchę to będziesz miał taki dźwięk , wstaw rurę do kata lub wywal go całkiem
  11. Może i wykonanie jest ok ale plecionka Ci wytrzyma max 6miesięcy
  12. bierz ten 55x100,ale tylko i wyłącznie bosala bo reszta to szmelc . co do sprzedawcy którego ci polecił oliver to trzymaj sie z daleka kupiłem u niego rurę z plecionka zamiast katalizatora , rura jest ok ale rozstaw śrub mocujących jest inny z deka a plecionka to jakaś porażka rozleciała sie po 2 miesiącach a miała byc wzmocniona, bosal juz lata ponad rok
  13. coś źle podłączyłeś lub ta 2 kiera ma uwalone włączniki , nie ma cudów ściągnij poduchę i zobacz co sie tam dzieje
  14. dokładnie jest pod kierownicą , ale jeśli nie masz reki jak bochen chleba ,to możesz się dostać do niego przez komorę od bezpieczników , ściągnij zaślepkę od bezpieczników i włącz wycieraczki usłyszysz który to przekaźnik. Miałem z 4 miesiące podobna sytuacje ze wycieraczki świrowały , wyjąłem przekaźnik i przeczyściłem bo styki miał po przepalane i po tym zabiegu śmiga aż milo
  15. dokładnie jak napisał bell23 coś z zamkiem lub okablowaniem , musisz wytargać zamek kierowcy i przeczyścić styki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.