Treść opublikowana przez mlodyy
-
Dziwny dzwiek sprzegla
jeśli to po wciśnięciu sprzęgła to wygląda na docisk lub łożysko, tak czy siak skrzynie trzeba wytargać i wymienić cały komplet sprzęgła
-
Ślizgające się nowe sprzęgło (2 zeestawy )
pompa jest przy pedałach wyprzęgnik przy skrzyni , ale to nic nie ma do ślizgania się sprzęgła
-
Łożysko oporowe
trudno powiedzieć ile wytrzyma , ja bym jechał bez obaw łożysko pracuje tylko po wciśnięciu pedała. Robisz trasę wiec za często sprzęgła nie będziesz używał
-
Wymiana wahaczy czy tulei?
jesli sworzeń jest dobry a tuleja sie wysrała to możesz wymień tuleje , ale to troszkę bez sensu bo przeważnie pierwsze padają sworznie, a jeśli stało sie inaczej to wymienisz tuleje a sworzeń i tak padnie i będziesz musiał kopic wahacz i kasa w plecy
-
Ślizgające się nowe sprzęgło (2 zeestawy )
może koło zamachowe jest krzywe lub lipnie przetoczone ,i dla tego nie bierze po całości i wtedy na pewno będzie sie ślizgało
-
A4/B5 1,9 TDI AFN Nie chce odpalić
redukcja z 5 na 3 to ile ty jechałeś na tym 5 biegu 50km??? Rozrząd pewnie przeskoczył o co najmniej 2 zęby na 99%
-
Rozrusznik "PYK"
jak tylko pyka to znaczy ze elektor magnez sie załącza a wirnik nie kreci, mogły sie szczotki zawiesić , rypnij go młotkiem i zobacz jaki efekt będzie. Raczej bez kanału go nie zobaczysz .
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
jak dasz koleżankom wódki ,to jednego użytkownika a4polska będzie mniej . Zajada bidule na śmierć hahahhaa
-
Huczenie kół
załóż 2 zimówki na przód i będzie jasne co huczy , jakie łożyska założyłeś
-
Drgania układu wydechowego na biegu jałowym w Audi A4 B5 1.9 TDI
jak zostawiłeś pusta puchę to będziesz miał taki dźwięk , wstaw rurę do kata lub wywal go całkiem
-
Zamiennik katalizatora do Audi A4 B5 1.9 TDI AVG
Może i wykonanie jest ok ale plecionka Ci wytrzyma max 6miesięcy
-
Jaki łącznik elastyczny wydechu do Audi A4 B5 1.9 TDI?
bierz ten 55x100,ale tylko i wyłącznie bosala bo reszta to szmelc . co do sprzedawcy którego ci polecił oliver to trzymaj sie z daleka kupiłem u niego rurę z plecionka zamiast katalizatora , rura jest ok ale rozstaw śrub mocujących jest inny z deka a plecionka to jakaś porażka rozleciała sie po 2 miesiącach a miała byc wzmocniona, bosal juz lata ponad rok
-
Klakson
coś źle podłączyłeś lub ta 2 kiera ma uwalone włączniki , nie ma cudów ściągnij poduchę i zobacz co sie tam dzieje
-
Nie można wyłączyć wycieraczek - czasem się udaje...
dokładnie jest pod kierownicą , ale jeśli nie masz reki jak bochen chleba ,to możesz się dostać do niego przez komorę od bezpieczników , ściągnij zaślepkę od bezpieczników i włącz wycieraczki usłyszysz który to przekaźnik. Miałem z 4 miesiące podobna sytuacje ze wycieraczki świrowały , wyjąłem przekaźnik i przeczyściłem bo styki miał po przepalane i po tym zabiegu śmiga aż milo
-
Problem z centralnym zamkiem.
dokładnie jak napisał bell23 coś z zamkiem lub okablowaniem , musisz wytargać zamek kierowcy i przeczyścić styki
-
Wymiana napinacza???
wystarczy poszukać,masz ładny opis z fotami http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-wymiana-napinacza-paska-wielorowkowego-fotostory-124164/
-
Piłka nożna
Szczęsny wraca na bramkę , co myślicie o tym nie lepiej jak by Tytoń został ,jest wgrany i podbudowany obronionym karnym i remisem z ruskimi. Moim skromnym zdaniem Tytoń powinien zostać przynajmniej jeszcze na ten mecz z Czechami.
-
Przyspieszanie-problem
same wróżki widzę ,jak ma sprawdzić filtr paliwa musi go wymienić żeby sprawdzić czy jest lepiej a to wyrzucanie kasy w błoto. Podpinaj vag rób pełne logi i będzie jasne co niedomaga
-
Piłka nożna
Jesteśmy dobrzy w liczeniu, ale niestety za każdym razem tak jest ze stawiamy ze ci wygrają ci przegrają a my fartem przejdziemy ale raczej to nie realne . Choć bardzo bym chciał żeby przynajmniej zremisowali
-
Piłka nożna
nom baaaaa ,każdy polski kibic który będzie na stadionie miał sie zapatrzeć w lusterko tak aby oślepiać ruskich piłkarzy
-
Piłka nożna
dach mieli na narodowym otworzyć wiec stawiam ze damy rade przynajmniej zremisować
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
Za każdym razem im to mówię, a później sie dowiaduje ze jednak o coś jeszcze nie zapytali ehh
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
odświeżam kotleta , panowie takie pytanie dalej was męczą wezwaniami na komisariat itp, bo mnie szlak trafia co 3 miesiące wezwanie w tej zakichanej sprawie. Jako ze mało kiedy jestem w miejscu zameldowania to nie mogę czasem odebrać wezwania , to policja mnie odwiedza pytają wiecznie o to samo. Dzisiaj dzwoni jakiś posterunkowy czy kij wie kto ze muszę złożyć wyjaśnienie co zrobiłem z płyta. I znów muszę zasuwać 30km w jedną stronę żeby powiedzieć im 4 raz to samo.
-
Wyciek płynu hamulcowego
Pompa do regeneracji albo nowa , bo leje sie zdrowo niej
-
Pedał hamulca pulsuje przy małych prędkościach - wszystko jest powymieniane.
zmień mechanika to podstawa , jesli zle pokazuje czujnik to albo jest zle ustawiony albo walnięty , jeśli sprawdzał pierścień to czemu nie przeliczył zębów i ostatnie jeśli masz ośkę to z tyłu nie masz przegubu