Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przyspieszanie-problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy nie wiem czy w dobrym miejscu piszę,ale mam nadzieję że tak.Od jakiegoś tygodnia mam taki problem.Przy przyspieszaniu czy to na ''2'',''3'',''4''jak dodaję gazu to samochód przyspiesza,czuć spadek mocy za chwilę znowu przyspiesza.Nie jest to jakieś gwałtowne,raczej płynne.Czy może to być wina turbiny??

Opublikowano

zrób logi jeżeli masz czym.

albo popatrz na wszystkie przewody sterujące sztangą turbiny

zobacz jaką masz ustawioną dawke paliwa

Opublikowano

Czas zmienić fure na mocniejszą:kox: ja też tak miałem , właściwie po tygodniu od zakupu, w sumie to z każdą zmianą samochodu:kox:

Opublikowano
  • Autor

Za dużo mi nie pomogliście :-),Samochód jak dotąd jeździł idealnie i tak samo przyspieszał,no a teraz odczuwalne jest zwolnienie podczas przyspieszania na jakąś 1sek.

Opublikowano

Nastawnik do sprawdzenia, filtr paliwa - kiedy był wymieniany ? Nie zaszkodzi troszkę "przepałować" go na trasie. W jakim zakresie obrotów jeździsz ?

Opublikowano

mi sie tak dzieje od jakiego miesiaca w benzyniaku :/ vag nic nie pokazuje.

Opublikowano
Nastawnik do sprawdzenia, filtr paliwa - kiedy był wymieniany ? Nie zaszkodzi troszkę "przepałować" go na trasie. W jakim zakresie obrotów jeździsz ?

jak kolega wyżej pisze sprawdź filtr paliwa , może ropka lewizna :naughty:

Opublikowano

przeplywka

Opublikowano

same wróżki widzę ,jak ma sprawdzić filtr paliwa musi go wymienić żeby sprawdzić czy jest lepiej a to wyrzucanie kasy w błoto. Podpinaj vag rób pełne logi i będzie jasne co niedomaga

Opublikowano
same wróżki widzę ,jak ma sprawdzić filtr paliwa musi go wymienić żeby sprawdzić czy jest lepiej a to wyrzucanie kasy w błoto. Podpinaj vag rób pełne logi i będzie jasne co niedomaga

A jesli nie ma kolega vaga?

I musi sie ratowac metoda prob i bledow to moze i dobre takie rady.

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Koledzy nie wiem czy w dobrym miejscu piszę,ale mam nadzieję że tak.Od jakiegoś tygodnia mam taki problem.Przy przyspieszaniu czy to na ''2'',''3'',''4''jak dodaję gazu to samochód przyspiesza,czuć spadek mocy za chwilę znowu przyspiesza.Nie jest to jakieś gwałtowne,raczej płynne.Czy może to być wina turbiny??

Po najprostrzej lini oporu:

odebnij wtyczke od przeplywki odpal i gazu.....pozniej to samo z podpieta odpalaj i gazu,a na koncu opisz jakie odczucia czy tak samo jak do tej pory gdy co raz brakuje ci mocy??

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

Koledzy nie wiem czy w dobrym miejscu piszę,ale mam nadzieję że tak.Od jakiegoś tygodnia mam taki problem.Przy przyspieszaniu czy to na ''2'',''3'',''4''jak dodaję gazu to samochód przyspiesza,czuć spadek mocy za chwilę znowu przyspiesza.Nie jest to jakieś gwałtowne,raczej płynne.Czy może to być wina turbiny??

Po najprostrzej lini oporu:

odebnij wtyczke od przeplywki odpal i gazu.....pozniej to samo z podpieta odpalaj i gazu,a na koncu opisz jakie odczucia czy tak samo jak do tej pory gdy co raz brakuje ci mocy??

Opublikowano
same wróżki widzę ,jak ma sprawdzić filtr paliwa musi go wymienić żeby sprawdzić czy jest lepiej a to wyrzucanie kasy w błoto. Podpinaj vag rób pełne logi i będzie jasne co niedomaga

Jak dla kogoś wymiana filtra paliwa - który zapewne wymieniany był nie wiadomo kiedy jest wyrzuceniem kasy w błoto to nie chciałbym kupować auta po takim delikwencie. Filtr paliwa to żaden koszt, a układ wtryskowy będzie za to wdzięczny.

Opublikowano

Filtr paliwa pasowało by zmieniać raz do roku, najlepiej po zimie lub przed.

Opublikowano
  • Autor

filtr paliwa był wymieniany 3 miesiące temu,razem z innymi filtrami.Nie ma reguły w jakim zakresie obrotów jadę.Ostatnio nawet na ''5''czuć było sekundowe zwalnianie i powrót do normalnej jazdy.Kiedyś miałem problem bo wpadał mi w tryb awaryjny,140km/h i nic więcej,ale jakoś sam się naprawił.Może w tym tkwi problem?Tylko że teraz nie wpada mi w tryb awaryjny i można jechać więcej.Paliwo jest normalne tankowane na stacji.Jutro odepnę wtyczkę od przepływki i zobaczymy.

Opublikowano

nie czekaj tylko sprawdz.:kwasny:

Opublikowano

Taniej wyjdzie Ci kupić kabelek i zdiagnozować autko(50zł). Po mojemu może nastawnik niedomagać, ew. przepływka, tutaj zrób jak chłopaki pisali odłącz wtyczkę i przeleć się. Ale najrozsądniej zrobić Logi i wtedy wiadomo co i jak, a tak to wróżenie...

Opublikowano

u mnie było bardzo podobnie..ale 3.4 i 5 po 1sze nastawnik wyczyściłem i nowy przepływomierz i był spokuj (na 2 miechy dopuki sie dwumas nie skonczył;P)

Opublikowano
u mnie było bardzo podobnie..ale 3.4 i 5 po 1sze nastawnik wyczyściłem i nowy przepływomierz i był spokuj (na 2 miechy dopuki sie dwumas nie skonczył;P)

:facepalm: ała

Opublikowano

U mnie turbo np nierówno pompuje, a dlaczego? Bo zapieczone było. Jeśli wpadł Ci tryb awaryjny to bardzo możliwe, że turbina niedomaga.

Opublikowano

zaloze sie ze blad 519 jest.Map sensor wtedy swiruje i pokazuje 0 doladowania.Podlacz vag

Opublikowano

donald sprawdziles juz co i jak niedomaga w twoim furaku??!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.