Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przyspieszanie-problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego SZTOMEL jak jest w silniku AHU tam jest map sensor w ecu jak w AFN?

Opublikowano

kolego donald a słyszysz może głośniejsze syczenie jak dodajesz gazu? mi dzisiaj moje audi też tak zrobiło. jadąc pod górke na moment odcięło moc i zaraz wróciła. silnik 1.9 afn 110km

Opublikowano
Kolego SZTOMEL jak jest w silniku AHU tam jest map sensor w ecu jak w AFN?

ETKA Online (bo dostęp do takiej tylko posiadam) informuje, że masz czujnik G71 (czyli Map Sensor) wewnątrz obudowy sterownika silnika - łatwo to u siebie sprawdzisz - musisz się tylko rozejrzeć wewnątrz komory silnika czy z kolektora ssącego idzie do sterownika silnika wężyk (w tym akurat przypadku ciśnieniowy).

Opublikowano
kolego donald a słyszysz może głośniejsze syczenie jak dodajesz gazu? mi dzisiaj moje audi też tak zrobiło. jadąc pod górke na moment odcięło moc i zaraz wróciła. silnik 1.9 afn 110km

sprawdź szczelność dolotu,bo prawdopodobnie nieszczelny i dlatego tak syczy

Opublikowano
Kolego SZTOMEL jak jest w silniku AHU tam jest map sensor w ecu jak w AFN?

ETKA Online (bo dostęp do takiej tylko posiadam) informuje, że masz czujnik G71 (czyli Map Sensor) wewnątrz obudowy sterownika silnika - łatwo to u siebie sprawdzisz - musisz się tylko rozejrzeć wewnątrz komory silnika czy z kolektora ssącego idzie do sterownika silnika wężyk (w tym akurat przypadku ciśnieniowy).

ok zobacze,dzieki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

masakra, dwie strony wróżbienia a właściciel ma kabel vag i nie może zrobić logów, brak słów, zamiast nabijać posty i mieszać w głowie czyszczeniem przepływki czy nastawnika byście napisali jak ma logi zrobić... bez logów nie ma szans ogarnąć problem za pierwszym podejściem przy zerowych lub małych kosztach bo przyczyn problemu może być kilka, prawdopodobieństwo trafienia za pieszym razem w tą właściwa i nie koniecznie jedyną małe, jedno jest pewne, problem jest w układzie dolotowym i wszystkim co z nim związane

do gruntownego przestudiowania: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/

w klimę też wejdź i czytaj błędy bo może ktoś najzwyczajniej zapomniał podłączyć kabel do czujnika stad nie działa...koszt naprawy zerowy jak większości likwidacji usterek w tych autach a wszystko dzięki kablowi vag i wiedzy której na forum dostatek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.