Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek.cym

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. auto mam trzy lata a płynu nie wymieniałem. a ile wcześniej był w samochodzie to nie wiem. na liczniku mam 250 tys czyli pewnie kolo 500 witam. nikt nie potrafil pomóc więc zacząłem grzebać. wymieniłem olej na swieży zielony febi 06162 i już kierownica sie kręci jak powinna z lekkim oporem.
  2. Witam. mam audi a4 b5 1,9tdi afn 110 km-(teraz pewnie z 80) z 1996 r. i mam następujący problem: otóż nie wiem co się dzieje ale nie mogę utrzymać prawidłowego toru jazdy. co rusz muszę kontrować kierownicą żeby dobrze wziąć zakręt. na mój gust kierownica chodzi zbyt lekko. zauważyłem to już jakiś rok temu jednak nie było to tak dokuczliwe jak teraz. wczoraj myślałem że wylecę z jednego zakrętu jadąc 80 gdzie normalnie przy 100 nic się nie działo. czy to może być wyeksploatowany płyn wspomagania? proszę o pomoc z góry dzięki
  3. czyżby przestawiony rozrząd?
  4. kolego donald a słyszysz może głośniejsze syczenie jak dodajesz gazu? mi dzisiaj moje audi też tak zrobiło. jadąc pod górke na moment odcięło moc i zaraz wróciła. silnik 1.9 afn 110km
  5. w moim przypadku nadal coś syczy. wężyk był trochę poluzowany ale to nie było to. może po prostu jestem trochę przewrażliwiony
  6. zawór znalazłem. znajduje sie pod nogami pasażera. natomiast wężyk ten jest jeszcze uprzednio łączony za całym układem ogrzewania i przewietrzania. miałem rozebrane całą deskę rozdzielczą az to znalazłem i miałem cały dzień zabawy.
  7. o to już pewnie wiem co mi syczy. a czy mógłbyś bardziej sprecyzować gdzie jest ten wężyk podłączony? pewnie gdzieś w pod pulpitem tak?
  8. Sztomel a czy możliwe byłoby żeby przy dodawaniu gazu to przez ten wężyk było by słychać syczenie powietrza? być może lekko wyciągnięty ten właśnie węzyk? co na ten temat? dzięki
  9. nie pokazuje;] jest okienko ale jak miałem wyjęte licznik to nic za tym okienkiem nie ma
  10. ok to jedno wiem tylko że u mnie nie ma nigdzie w aucie wskaźnika temperatury;d ale dzięki a ten wężyk?
  11. moje auto to audi a4 b5 z 1996 roku 1.9tdi 110 km. czy mógłby mi ktoś powiedzieć co to za czujnik i gdzie powinien być? bo u mnie wisi pod chłodnicą. wstawiam foto oraz kolejne pytanie dokąd idzie ten mały wężyk miedzy dwoma większymi wężami
  12. a co powiecie na temat ''osram night breaker limited Golden edition''? posiadał ktoś takie?
  13. no dokładnie nie wiem czemu dałem się kumplowi namówić. drugi raz w życiu tergo błędu nie popełnię.;p a xenonu nie bede wstawiać bo mam zwykłe reflektory a kasy nie chce za dużo pakować
  14. ha to fajnie jedni na tak a drudzy na nie . a może by tak jakieś wady i zalety podać?;p
  15. to jakie żarówki byś polecił od siebie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.