Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!
Jakie zarowki polecacie do swiatel mijania bo teco mam to taka troche lipa jest ??
Pozdrawiam!

Opublikowano

zalezy jakie masz teraz :?:

wogole jakie masz reflektory :?:

Opublikowano

ja do H4 zapodałem Philips Blue Vision i jestem zadowolony, w miare białe światło, nie niebieskie czy jakiś inne filoletowe wynalazki...no moze pod jakimś kątem widać niebieskawą poswiatę ale na drog pada w miarę białe światło :!:

poprzednie zwykłe żarówki troszkę lepsze od świeczek były :lol:

Opublikowano

Był test w Auto Świecie tydzień temu.

Polecają Boscha, Philipsa, Osram (6/6 pkt). Hella średnio wypadła (3/6).

A te wszytkie z supermarketów odradzają większośc ledwie (1/6) dostawały: pyle i inne.

Piszą, że nie tylko słabo świecą, a wręcz potrafią uszkodzić reflektor (farba na szczycie H7 odparowuje i osadza się wew. reflektora)

p.s Ktoś zna taką firmę Narva?

Opublikowano
  • Autor

Mam standardowe najzwyklejsze reflektory!! i mam takie fajne swieczki tak jak to okreslil moj poprzednik!

Opublikowano
ale na drog pada w miarę białe światło

juz myslalem ze zainwestowales w xenonki:):) z niemca :mrgreen:

Opublikowano

Ja do lamek Boscha kupiłem H7 Tungsram 50+ :D

To są chyba najlepsze z tych "marketowych". A nad lepszymi się kiedyś pomyśli...

Opublikowano

U siebie mam Osram Silverstar i dają mocne świato

Opublikowano

Mialem ostramy +50%, teraz mam tungsramy +50% obie dają podobnie, ale jakis szczeglonych roznic nie zauwazylem, kiedys na akp wrzucalem artykul z przed chyba roku czy dwóch na temat tych zarowek (+50%). Jak znajde to wrzuce i tutaj. Wynikalo z niego ze ostarmy tungsramy i philipsy są ok.

Ja nie polecam zdecydowanie zarowek o podwyzszonej mocy np 100W bo wypalają odbłyśniki w lampach i po kilu miesiacach robią sie czarne.

Opublikowano

heh ten temat juz chyba byl :P wiadomo ja polecam xenonki :D

Opublikowano
Ja nie polecam zdecydowanie zarowek o podwyzszonej mocy np 100W bo wypalają odbłyśniki w lampach i po kilu miesiacach robią sie czarne.

W Oplu jeździłem na takich dwa lata (kolejny właściciel jeszcze rok) a w B3 jeździłem równy rok i zero problemów ;)

Wypalają owszem, ale nie tak od razu :D

Opublikowano
Był test w Auto Świecie tydzień temu.

Polecają Boscha, Philipsa, Osram (6/6 pkt). Hella średnio wypadła (3/6).

A te wszytkie z supermarketów odradzają większośc ledwie (1/6) dostawały: pyle i inne.

Piszą, że nie tylko słabo świecą, a wręcz potrafią uszkodzić reflektor (farba na szczycie H7 odparowuje i osadza się wew. reflektora)

p.s Ktoś zna taką firmę Narva?

Ja mam żaróweczki narva i powiem że calkiem przyzwoicie świecą,ładnym białym światłem :smile:

[ Dodano: 2006-06-22, 09:56 ]

Mialem ostramy +50%, teraz mam tungsramy +50% obie dają podobnie, ale jakis szczeglonych roznic nie zauwazylem, kiedys na akp wrzucalem artykul z przed chyba roku czy dwóch na temat tych zarowek (+50%). Jak znajde to wrzuce i tutaj. Wynikalo z niego ze ostarmy tungsramy i philipsy są ok.

Ja nie polecam zdecydowanie zarowek o podwyzszonej mocy np 100W bo wypalają odbłyśniki w lampach i po kilu miesiacach robią sie czarne.

Tungsram to podróbka Osrama :wink:

Opublikowano

Ja u siebie w sumie nie dawno zakupilem zarowki azur vision czyli efekt kameleon :mrgreen: mam lampki H7 zaroweczki wygladaja cudnie i zarabiscie swieca :grin:

Opublikowano
Tungsram to podróbka Osrama :wink:

Podróbka czy nie, z tych wszystkich hiper-ksenon-zenonów świecą najlepiej :D

Opublikowano
Tungsram to podróbka Osrama :wink:

Podróbka czy nie, z tych wszystkich hiper-ksenon-zenonów świecą najlepiej :D

Chyba rzeczywiście zrobiłem babola, a bylem świecie przekonany ze to normalna firma :neutral:

Tutaj obeicany test.

test380arstr15yr.th.jpgtest380arstr26bu.th.jpg

Opublikowano

D2R :]

Opublikowano

No trzeba by chyba temat rozbić na H4 i H7 u mnie w reflektorach siedzi 4xH7

Opublikowano

Firma to firma nie ma rozbijać. Skoro H4 ma do kitu to H7 będą nie lepsze. Ja też mam 4xH7.

Jeśli o mnie chodzi to światła mijania brałbym jakieś lepsze, a na długie ciut może tańsze ale też nie te typowe z Supermarketów.

Opublikowano
D2R :]
dokladnie 700pln i po problemie
Opublikowano
D2R :]
dokladnie 700pln i po problemie

a co to takiego? :shock:

jakie zarowki mam u siebie? wg ksiazki sam naprawiam, mam H7, ale gdzies na forum bylo, ze H4. mam swiatelka Valeo z przeciwmglowymi wewnatrz i chce zalozyc biale zarowki, bo te zolte swieca jak w jakims zuku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.