Treść opublikowana przez vauxhall95
-
A4 B5 AFN Padło Turbo:(
dobrze ktos skalibrował ten czujnik 3 barowy bo jezeli nie skalibrował to turbo dmuchalo około 1.9 bara a nie 1.5 tak jak bylo zadane a 1.9Bar na bank rozsadzi turbo awx
-
A4 B5 AFN +GTB22 235KM i 450NM
troche nedzny wynik jak na ten osprzet,specjalnie tak malo ze wzgledu na słaby dół ?
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
przerabialem temat caly awx wlacznie z wiazka do a4 b7, wsio prawie pasuje
-
[AVF] dym przy ruszaniu
uszczelniacze na pompkach 99%
-
AEB Drzy po wymianie poduszek silnika.
gowniane poduszki silnika,albo zle zlozone.
-
[AFN] Nie odpala i nie świeci się kontrolka od świec
na 99% wina kosci w ecu,jak auto po chipie to prawie pewne.Gdzies nie ma styku/przejscia,jezeli masz podstawki wyjmij i wsadz kosci
-
Jazda do 2tys. obr/min, odcinka.
nie chce nic mowic ale mi to wyglada na problem z VP44
-
stuka, wali w dolot, dymi.
a ja obstawiam ze spadła dzwigienka
-
1.9 TFI AFN problem z turbo
wgraj serie,lub tansza opcja wymien sterownik na seryjny Ten jest po nieudolnym chipie,przez ktory zapiekaja sie kierownice
-
Awaria silnika wystrzelił bagnet AFN Pomocy!
norma pekniety tłok przez lejacy wtrysk na 99%
-
2,5 tds E 36 - 1,8T B5 Quattro
jak ma sprawne te 143 to przegrasz,bo jezdzilem spory czas omega B FL 2.5TDS tylko w omedze ten silnik zdlawiony jest na 131 to awx obrywał
-
Wymiana silnika AVG na AFN, da radę?
koniec afn byly tez na alumioniwej misce
-
[AFN] Proszę o analizę logów.
LEO przeciez to VP a nie PD
-
Dwuletnia walka z 1.9 TDI AVF 131HP
dokladnie moze masz kolo dwumasowe lub przeguby wewnetrze uszkodzone.Podmien jeszcze listwe zasilajaca pompowtryski
-
pomoc 1.9 TDI dymi na niebieski przy odpaleniu
nie uszczelniacze tylko pierscienie,głowica i miska do zdjecia.Sprawdz czy to nie uszczelniacze zaworowe,pompowtryskow,albo tez sama turbina nie ciagnie oleju.
-
B6 by Armi - sesja s.25
mam pytanie czemu masz inna głowice,przeciez ori głowice starczaja grubo ponad 200ps
-
Padł AVG
Pasuja wszystkie 1.9tdi na pompie z a4 a6 i passata b5
-
korekta w Kingsoft-Bartpol co myślicie o tej robocie ?
albo seria taka wyszla bo wtryski podlewaja,i przed jak i po moc bd delikatnie zawyzona,jak i bylo w moim przypadku i skonczylo sie dziura w tłoku dlatego ja zawsze sprawdzam juz wtryskiwacze,tez mi nie dymil na czarno i palil mało
-
jaki czas 0-100km? 2.5 TDI 150km
W zyciu nie idzie 110 po sofcie na predkosci lepiej od 2.5,zdrowe 150koni od 140 do tych 220 idzie lekko,gdzie afn podkrecony od 200 jak krew z nosa i przy 210 koniec zabawy
-
Proszę o analizę logów AUY
za długa sztanga,musisz skrocic najpierw o 2 obbroty
-
1,9 tdi AHU głośniejszy proszę o analizę logów
i wypompuj olej z gruszki turbo bo ostatnio mialem podobny przypadek w AGR,wycieklo z dobre pare ml oleju
-
Przekładka 1.9TDI 110km w miejsce 1.9TDI 116km
To nie wina paliwa. mieszkam przy granicy z rosją,i czesto tam bywam. Sa rozne stacje,niektore to taki szczoch ze wali benzyną albo rozpuszczalnikiem,wrecz kolor przezroczysty.Jeden znajomy zrobił na tym 50tyś AWX i nic a drugi BLB 70tyś. Takze takie brednie ze to wina paliwa mozna miedzy bajki wsadzic. Co do podzespołów sporo pasuje Intercooler turbo,puszka z filtrem,wydech,sprzeglo dwumas i jeszcze pare rzeczy.
-
Przestawienie rozrzadu od zgaśniecia motoru jak to jest?
Nie ma opcji zeby przeskoczyl przy poprawnym napieciu i to jeszcze w PD gdzie pasek jest dosc mocno napiett
-
Awaria Części Na Gwarancji, Czy Uda Się Odzyskać Koszty Naprawy?
no 1Z do a4 b6 ciekawy pomysł
-
[ahu] przyspieszenie 0-100
to nie mozliwe jest musi byc cos wiecej niz sama pompa 11.Niewiele by ona zmienila przy reszcie seryjnej typu wtryski nie mowiac o seryjnym programie