Skocz do zawartości
IGNOROWANY

korekta w Kingsoft-Bartpol co myślicie o tej robocie ?


Rafałh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie a ja zrobiłem mapę w BARTPOL-KINGSOFT i chcę się podzielić wykresami z Wami jak i zaczerpnąć Waszej opinii. Co myślicie o tej robocie??

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany 20-06-2014 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2014 at 18:51 ----------

Edytowane przez Rafałh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie seria jest delikatnie zawyżona przez hamownie. Zauważyłem, że wiele tunerów ma takie podejście, że jeżeli wyjdzie za mało w serii to klient będzie niezadowolony i później jak coś się stanie to powie, że tuningował niesprawne auto.. a w tej zabawie chodzi o uśmiech na buzi klienta.

Wykres po chipie jest ok, wyszło tyle co powinno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie a ja zrobiłem mapę w BARTPOL-KINGSOFT i chcę się podzielić wykresami z Wami jak i zaczerpnąć Waszej opinii. Co myślicie o tej robocie??

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany 20-06-2014 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2014 at 18:51 ----------

dlaczego nikt nie chce ocenić mojego wykresu ?? :facepalm:

nie wiem jak wy ale dla mnie za dużo troche na dole optmalny moment obrotowy to 2400-2600-lepiej dla sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo w tym samochodzie jest jak od MK V 105hp, więcej jak 145km nie powinno się ustawiać. Moment spada bo wydajność turbo spada. Tutaj jest bezpiecznie ustawione. Momentem się nie przejmujcie 420Nm wytrzymuje w A4. Modzimy 300hp 1.9TDI PD w A4 na tarczy sprzęgła 228mm i jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo seria taka wyszla bo wtryski podlewaja,i przed jak i po moc bd delikatnie zawyzona,jak i bylo w moim przypadku i skonczylo sie dziura w tłoku :)


dlatego ja zawsze sprawdzam juz wtryskiwacze,tez mi nie dymil na czarno i palil mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie pompo wtrysków, sprawdzałem, po ustawieniu kąta synchronizacji wałka na wartość 0,0 zużycie pompek jest 0,19 0,20. Jak widać jest ok. Do dzisiaj odpukać jeżdże po tym chipie robionym w BARTPOL-KINGSOFT autko śmigało po europie i tu lokalnie służy na co dzień, nie żałuje tego chipa bo na prawde auto jest żwawsze i wszystko dobrze działa. Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Pozdrawiam.

Edytowane przez Rafałh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...