Treść opublikowana przez Maniusiek28
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Wszystko P&P , osłony zostały stare, przewody również stare(lekko za długie się zrobiły, ale trochę inaczej poprowadziłem i jest git)
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
- A6C7 LIM BLACK EDITION
Użytkuję takie, hamują lepiej niż seryjne 320mm, ale d*py nie urywają- A6C7 LIM BLACK EDITION
Bardzo ładne auto, mody z gustem. Też szukałem sedana, ale nie udało się i znów jest autobus. Czy lampy z polifta pasują P&P do sedana? Mam avanta 190km silnik CNHA i myślałem o takim modzie ale w avancie lampy wchodzą głębiej i robi się taki dziwny wypust, średnio to wygląda. Mody które dokonałem u siebie: dynamiczne kierunki z ali w lusterka, hebel 4 tłok 345mm, dystanse 15mm przód i 17mm tył, program na 219km/ 479Nm. Bardzo mocno zastanawiam się na ekranem z anroidem. Pozdrawiam- Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Witam, w swoim ostatnim aucie (A6 C6 2.0 TDI BRF) robiłem u was napęd pompy i byłem zadowolony. Planuje teraz kupić A5 2.0 TDI 170km silnik Caha quattro z 2012(po lifcie). Czy w tym modelu również występuje to wadliwe rozwiązanie napędu pompy oleju?Będę wdzięczny za odp.- AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Pewnie skrzynie z 3.0 TDI, tylko chyba trzeba równiez wał zmienić(do sprawdzenia).- Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
a Turbo Spaw nie proponował ci tych swoich wzmacnianych dwumasów? Ludzie mają i jezdzą.- [B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na zdjęciu widac że powinien pójść jakieś 1-2cm w lewo, ale dla chłodzenia nie powinno miec to znaczenia. Tak jak Maciek pisze obawialismy sie wiekszego podcinania zderzaka, a wszedł na większy luz niż stary (pewnie dlatego że bardziej dolega do chłodnicy, temu twojemu specowi od klimy na pewno sie to nie spodoba).- Montaż FMIC do 2.0 tdi 16v wersja budżetowa ,nie dla fanów nierdzewki.
Na twoim miejscu nie chwaliłbym sie ta robotą.- Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
a ten jednomas nie przyczynił się do upadku tej skrzyni?- [B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Sprzęgłem BRD duzo więcej niz masz nie ugrasz(430-450NM). Jak już inwestować to może docisk sachs performance + tarcza obita kevlarem(tylko nie na litere M...)- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
słyszałem ten piękny dzwięk kosiarki- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Daj znać czy trzęsie budą na tym jednomasie.- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
chyba znów trzeba zmienić nick na DanielSmog- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Czemu głosno i wyraźnie nie napiszesz kto był autorem tego sukcesu(wiekszość pewnie wie)?- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
nareszcie.......teraz ta fura jest niemal doskonała. Będziesz robił jakąś korektę?- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Piekny Avant, super zmodzony. Jakie odczucia z uzytkowania jednomasu bo opinie sa różne.- HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Patrząc na ułożenie twojego nowego coolera to sporo będzie cięcia zderzaka, a dokładnie kratek bocznych. Na waszym miejscu dopłacił bym parę groszy i zrobił porządne orurowanie z alu np. u Turbo spawa lub Fiodora, a nie pchał sie w te niby dedykowane zestawy z FIMIC. Powodzenie w modach.- [ALL TDI PD] Różnice w osprzęcie 101 KM a 130 KM.
zastosowanymi podzespołami inne: turbo, pompki, kolektor ssący, dolot.- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Coraz ładniejsze to twoje auto, a czemu nie pomalowałeś tych rurek od razu na czarno?- A4 b6 1.8t
było od razu brac hybrydę.- HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Gadałem z Maklandem teoria z kawałkami jest podobno z d*py. Kasę z wymianę zwrócą. Ogólnie bardzi miły człowiek z tego Michała.- HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Nie chcę rzucać wielkich oskarżeń ja miałem problem na pierwszej tarczy i jak sie okazuje dwóch kolegów również, więc te okładziny nie zawsze sa identycznie układane.- HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
No juz jestem po wymianie. Nowa tarcza 70% poprawy, do czegos bym sie tam przyjebał ale naprawdę jest lepiej. Stara tarcza spalona ale to normalne, bo kazali upalać aby się ułozyła. Ale ciekawi mnie ile procent jej przylegało (X), moim zdaniem bardzo mało. Dwimas i docisk nowy . Stara była z kawałków , nowa w całości. - A6C7 LIM BLACK EDITION