Treść opublikowana przez mlodyy
-
Gdzie w Lublinie dobry mechanik do diagnozy ?
witam mam maly problem z doladowanie byle u jednego magika podpia vag byl jeden blad cos z silnikiem nie moglem sie dogadac z nim jaki itp pytalem czy moze zrobic kapletna diagnose on nato ze to nic nie da bo komputer oszokuje i ze moze sam to inaczej sprawdzic zapytalem jak to powiedzal ze musi wszystko rozebra wiec zrezygnowalem z niego nie dam niuni rozbierac bo to nie ma sesu wiec moje pytanie czy ktos moze mi polecic jakiegos dobrego mechanika w lublinie lub okoloc
-
[B5 AFN] Brak mocy, masakrycznie duze kopcenie POMOCY!!!
tak jak koledzy napisali podlocz pod kompa i sprawdz czy na dolocie nie ma dziurki macanie wszystkich rurek jak bedzie ok to turbo sie wysralo
-
[B5 AFN] audi a4 na wolnych obrotach drgania silnika,zaniki mocy
Sprwadz poduszki silnik skrzynia i plecionke wystarczy leko przytrzymac wydech jesli drgania ustapia to na 99.9% plecionka do wymiany.
-
Jaki alarm polecacie do A4
Witam Mam male pytanie chcialbym zalozyc alarm moze ktos zakladal sam alarm do A4 i mógłby mi polecic jakis. Chce go sam podłaczyc i chodzi mi o to zeby nie bylo zbytnio niepotrzebnych kombinaci takich jak domykanie szyb lub centralny zamek. Zakładalem juz kiedys alarm w fordzie kupilem nie tani i nie drogi alarm ale zapomnialem sprawdzic czym steruje centralny akurat bylo ze w fordzie sterowanie jest + a w alarmie bylo odwrotnie i musialem sie troszke pobawic zeby to przerobic i z tond moje pytanie ktory alarm bedzie pasowal bez problemu.
-
[B5 AFN] Coś jakby strzeliło i teraz rysuje się szyba
tak jak kolega alcazar napisal sprawdz czy nic pod uszczelka nie ma.
-
[B5 1Z] Wibrace, drgania przy obrotach 1800-2100 na 4 i 5 biegu.
Wymieniałeś ostatnio rozrząd. Jeżeli tak to mechanik zapomniał (lub spieprzył sprawę) ustawić kąt wtrysku. jesli nie to spróbuj leko podwiesic wydech jak ustanol drgania to plecionka (łącznik) do wymiany a jak nie pomoze to komp zostaje.
-
[B5 1Z] gaśnie zaraz po odpaleniu
immo na 99% ale nie koniecznie kontrolka musi mrogac
-
Część w plecionce uk wydechowy wymiana ile kosztuje?
koszt łacznika ( plecionki ) to od 35zł do 50 zł troszke zabawy z wykręceniem kata, jak masz kanal szlifierke sakols nom i migomat lub cos takiego to zrobisz bez problemu tylko zachowaj dobry kont mocowania plecionki przy okazji mozesz wymienic uszczelki koszt uszczelek to 11zł tyle ja ostatnio placilem
-
[B5 1Z] 96r. Domykanie szyb się zepsuło. Gdzie znajduje się moduł komfortu
umieszczony jest w bagażniku po prawej stronie umieszcony w pompce od centrala jesli dzala Ci zamykanie normalne szyb i otwieranie to cos tam sie zwedzilo i jak nie znasz sie na elektronice to raczej sam nic nie zdzialasz wiec mechanior jakis dobry a jak nie to nowa pompka do centrala.
-
[B5 1,9 AFN] Podwyższenie obrotow biegu jalowego
wymien łącznik (plecionke) i bedziesz mial spokój niedawno sam to przerabialem drążek od skrzyni biegów mi szalal kiera drżała lekie dodanie gazu lub dotknięcie wydechu i nie bylo tego wymienilem plecionke koszt plecionki 35zł + pospawanie tego browar i ja wymienilem uszczelki 11zł wiec nie kmin nic tylko wymien i problem z glowy.
-
Spalona pompka od centralnego zamka
Witam wszystkich mam maly problem zamkajac dzis audiczke cos sie popsulo z pompka od centralnego wiec wyjaolem ja i byla strasznie ciepla i nie dawala odglosow zycia wiec rozkrecilem ja i pachniala jak by sie cos w niej spalilo plytka niby cala nie widac nic przepalonego wiec rozkrecilem ten wirniczek czy cos w tym rodzaju i byla tam peknienta turbinka czy jakos tak sie to nazywa wysypalem resztki tego i podlaczylem i nic przekaznik jakis na plytce zaskakoje ale silniczek nie dziala. Czy mozna dokupic sam silniczek czy trzeba kupic cala pompke i jaki koszt mniej wiecej bedzie ????
-
chip
siema mam male pytanie gdzie w lublinie mozna zalozyc chipa do audi a4 110km????
-
[B5 1.9 AJM] Do 180 km/h bez problemu ale później...:/
1.9 tdi 180km to jest meczenie silnika audi 80 z silnikim 1.6 d ma prendkosc max 170 a ma 55 km wiec 19tdi 115 km predkosc 180 zadne opcazenie.
-
Gdzie tani i dobry warsztat lakierniczy w Lublinie?
robili tam autko mojemu koledze mimo ze jest ich sasiadem to tak wymienili progi ze drzwi ocieraly a po pierwszej zimie bylo to samo.A ich metody przerazaja szpachla szpachla i z fiata 126p zrobia ci stara jak bedziesz chcial . :razz: witaj kolego juz nie pierwszy raz prosze cie do zapoznania sie z regulaminem a ty masz to w nosie,powoli trace cierpliwosc
-
Gdzie tani i dobry warsztat lakierniczy w Lublinie?
Rav ty sie chyba nieznasz nic w Amercar odwalaja taka fuszere ze to glowa mala nigdy bym tam nie oddal auta poprostu partacze bez szkoly