Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. i nie tylko z Kielc
  2. tak jak maniek598 napisal pada duzo szybciej wiec jelsi niechcesz miec po zimie tego samego problemu to zainwestuj w cos lepszego nie tani badziew
  3. temat walkowany na forum opd dluszego czasu wystarczy poszukac, albo przekladnie masz do wymiany albo pompa niedomaga jesli odpalasz autko po nocy i probujesz skrecic i cos pynie i zaczyna lekko chodzic to magiel do wyminay
  4. taniej wyjdzie jak znajdziesz skrzynie bo za samo wyciagniecie skrzynie biora od 150 zl do 250zl a pozniej powiedza tego sie nieda zrobic albo nie oplaca i kasa w plecy wiem to z doswiadczenia tyle ze nie z a4 [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 10:09_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item448741537_audi_a4_b6_130_km_2001_2004_skrzynia_biegow.html [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 10:12_________________________________________________jak bedziesz szukal skrzyni to daj znac moze cos sie uda zalatwic w dobrej kasie i z jakols gwarancja rozruchowa
  5. odpowietrz silownik sprzegla zobacz czy niema wyciekow najlepiej jak bys go wykrecil i obadal moze trzeba nowy bedzie kupic bo ten niedomaga. sprawdz stan plyny hamulcowego
  6. sprezarka moze byc rypnieta i za duzy pobur mocy ma sprawdz tez pasek czy nie jest zamocno naciagniety
  7. ja bym proponowal Bosala a koszt to okolo 320zl mozesz kupic zamienik za 180zl ale max 1,5 roku i do wymiany
  8. wywarz kola i bedzie git jesli bedzie to samo to albo fele albo opony sa do bani mialem tyo samo 120 niunia jak galareta i tak do 135 140 i juz tak nie bylo
  9. u szkopa widzialem w b6 pompe z centralem nie wiem czz przerabial cos ale byla
  10. kable mogol byc od swiatel a ten wezyk to prawdopodobnie od centralnego zamka
  11. nie nie on otwieral o ile pamietam audi 80 b4 pileczka a tam byly takie centrale jak sa w a4
  12. nie wiem jak jest w avancie z mocowaniem od srodka jak sie dostac ale w sedanie bardzo prosto musisz z tylnejj kanapy wymontowac boczki pozniej gabke i w srodku masz t sruby o ile pamieta klucz 13 mala grzechotka sie ladnie odkreca pozniej mocowanie dolne amora jedna sruba klucz 17 o ile dobrze pamietam i wyciagasz calosc pozniej przydaly by sie sciagacze do sprezyn sciskasz sprezyne odkrecasz srube z amora i wyciagasz sprezyne i zbijasz golna podpore sprezyny ze starego amora i zakladasz na nowy a pozniej wszystko skrecasz tak jak bylo, popatrz dobrze czy odboje nie sa do wymiany [br]Dopisany: 03 Październik 2008, 15:02_________________________________________________2 sruby
  13. tak to jest prawda w fabryce nie daja ale wez pod uwage ze kazdy material po jakims czasie sie odksztalca i uszcelka moze w niekturych miejscach za dobrze nie dociskac a niewielka ilosc silikonu nie zaszkodzi a moze pomoze ale kazdy robi jak chce ja dalem na wszelki wypadek i jest wystarczy bezyna ekstrakcyjna
  14. na zawiasach przy drzwiach jest regulacja troszke zabawy i mozesz podniesc opuscic itp tylko jak bedziesz to robil to nie odkrec za mocno srub bo calkiem opadna
  15. szum opon zmien kapcie i pomoze. a moze by tak pianki montarzowej troszke do natkola ciszej by napewno bylo
  16. gdzie takiego kondona na niunke zakladac
  17. a ta gabka nie ejst przypadkiem za latwo palna zeby nie przyjazylas sie przypadkiem po nagrzaniu
  18. stara sprezynke mozna wykozystac jeli pekl sam dziubek czy jak to nazwac ja rozwinolem troszke stara i zrobilem cos podobnego i smiga dejvt powina pasowac jak nie to male ryzanko i bedzie ok
  19. rozbieraj i sie okaze co jest nie tak bo tak to mozna wymieniac i wymieniac co sie posypalo
  20. witam uszczelke nie tak latwo wymienic bo musisz podniesc silnik do gory zeby dostac sie do miski wiec troszke zabawy jest a co do samej wymiany jak juz odkrecisz wyczysc miske i silnik i posmaruj uszczelke silikonem tylko za mocno nie dokrecaj zebys nie zerwal gwintu. nie mieszaj tak olei bo bedzie lipa zmiana nic Ci nie pomoze wymien uszczelka sama uszczelka to koszt okolo 30zl a wymiana u mechaniora od 80 do 130zl
  21. raggaman a mozesz suszarke tez w dobrej cenie zalatwic ???
  22. mogol byc kapcie albo tarcze kapcie nie musza byc stare tylko nierowno zuzyte i dostaje wibracji jak masz to zazuc ine kapcie lub cale kola na przud i zobacz co bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.