Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa


Pietro3

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestew ciekaw.

Wczesniej lałem do starej Astry BIO i spoko (chociaz mocy brakowało)...

a przy silniku AFN, który posiadam ciężko stwierdzić jak to wpłynie na żywotnośc i wogóle... Troszkę strach nalewać BIO tym bardziej, że co znajde jakiś artykuł to co innego wyczytuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to...w zależności kto sponsoruje artykuł :polew:

nie polecam, dobre do ciągnika :thumbdown:

nawet ciągnjik na tym sie pier@#$i :polew: i pali 2 litry więcej :kox:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 16:53_________________________________________________

frytek?

mój kolega mówił ze jak jechał za jakimś dieslem to czuł placki ziemniaczane :polew: :polew:

plendze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jezedze na bio jak mam tylko okazje i nie czuje zadnych roznic, oprocz zapachu frytek z tylu :decayed:

:polew: :polew: :polew:

frytki, placki - co za różnica... będzie szedł zapach to i człowiek się głodny zrobi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jezedze na bio jak mam tylko okazje i nie czuje zadnych roznic, oprocz zapachu frytek z tylu :decayed:

:polew: :polew: :polew:

frytki, placki - co za różnica... będzie szedł zapach to i człowiek się głodny zrobi :gwizdanie:

A co głodny się zrobiłeś?? :naughty:

i to jak... :>

Na frytki jestem wyczulony, żona jest w ciąży i jak czuje frytki to jest bardziej się nakręca niż na przysłowiowe ogórki kiszone :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżą ludzie na starych mercedesach, ale AFN chyba nie lubi takich mikstur, lepiej nie ryzykować. :wink4:

To się zgodzę .. miałem W124 i lałem co popadnie ... wszystko przemielił .. sprzęt nie do zabicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem OPLA 1,7 TDI to wlałem opałowy i bruździł bez problemu, ale rzeczywiście AFN to troszkę wyższa sprawa więc nie będe ryzykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem OPLA 1,7 TDI to wlałem opałowy i bruździł bez problemu, ale rzeczywiście AFN to troszkę wyższa sprawa więc nie będe ryzykował

a tak na marginesie kolega do najnowszego HDI zalał olej roślinny bo mu brakło pod marketem i szedł jak wściekły :naughty::decayed: AFN wszystko strawi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...