-
Mała przesyłka z Londynu
no wlasnie o to chodzi ze ja potrzebuje wyslac tylko 2kg a nie 30kg dzieki za info.
-
Mała przesyłka z Londynu
dzieki za checi, ale paczke musze wyslac najpozniej za dwa tyg, spoko spoko, to z awaru zostaje przy mnie
-
Mała przesyłka z Londynu
Witam, czy jedzie ktoś do Polski z UK w najbliższym czasie w okolice Wrocławia, Wałbrzycha?? potrzebuje wysalać mala paczkę (kierownica od Audi), jakby ktoś był chętny to proszę o kontakt, ewentualnie jak kros zna jakiegoś taniego kuriera to prosiłbym o namiary, Dziękuje
-
[B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik
- [B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik
i co w koncu bylo??- [ALL B6] Rurka miarki oleju
a obroty na jalowym jaka sa??- [B5 AEB] 1.8T za wysokie obroty na jałowym po wyłączeniu klimy
nawet po wlaczeniu klimy nie masz prawidlowych obrotow jalowych, a jak ze spalaniem i osiagami auta??- Siatka oddzielająca bagażnik w B5 Avant - fotostory
nic ci nie brakuje, te aluminiowe uchwyty przy rolecie wsuwają sie w te prowadnice przy siedzeniach, pokombinuj i tyle, musi wejsc- [B5 1Z] Centralny zamek i domykanie szyb z kluczyka, problem
sprawdz pompe centralnego zamka- [B5 ADR] Czyszczenie przepływomierza - FOTOSTORY
Tak , u siebie tak zrobilem- Wycięcie katalizatora i montaż tłumika (fotostory)
po wybiciu kata w 1Z tylko turbine bylo delikatnie slychac, nic pozatym- [B5 ADR] Czyszczenie przepływomierza - FOTOSTORY
ten element to jakis modol od zaplonu i jest on przykrecony do tego aluminowego profilu zeby odprowadzal cieplo, trzeba bylo tylko wtyczki odlaczyc i tyle, a nie rozkrecac, mysle ze mozesz jednak dla spokoju wyczyscic stara paste i polozyc nowa- Tworzymy Nowy Klub BAT
Male OT BATty boys nie moglem sie powstrzymac- [B5 1Z] Wyciek z chłodniczki oleju
odkrec filtr, od spodu chlodniczki jest nakretka, dokrec ja, mozesz kupic uszczelke-oring ktora idzie miedzy chlodniczke a to "ramie" ktore jest przykrecone do bloku, nakretka ta lubi sie odkrecici podczas odkrecania filtra oleju, filtr zostaw, olej tez- [B5 ADR] Wycieka płyn chłodzący zbiorniczkiem
a jaki masz poziom plynu w zbiorniczku?? moze ktorys z wezy pekl przy zbiorniczku?? - [B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik