Treść opublikowana przez Klima
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Przekładka pompy z 1.9 do passata b6 2.0 z pozytywnym wynikiem w Suwałkach. Zainteresowanych z okolic zapraszam na PW.
-
[B5 1Z] Fabryczna B5 :]
[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 23:40_________________________________________________Audi do sprzedania cena 12tys
-
[B5 1Z] pompka centralnego zamka
Witam, ja posiadam pompkę pasującą do Twojego modelu kontakt 502969350
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
o szał jak zloty w suwałkach się rozkręciły, dawno tu nie zaglądałem
-
[B5 AJM] Mocne szarpanie silnika
Zaślepiłem ten przewód podciśnieniowy, ale dalej szarpie. Zaraz wrzuce zdjecie egr bo wyjade mi się dziwnie okopcony.Od kiedy zaczeło sie te szarpanie, gorzej pali rano. Zapłon i kat wtysku ustawiony i też nie pomogło...
-
[B5 AJM] Mocne szarpanie silnika
U mnie jest podobnie ale nie mam pompowtrysków szarpie mocno w calym zakresie obrotów, ale tylko na rozgrzanym silniku. poniżej 80st jest ok
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
No i co to już nie WT? sie jebie wam w głowach jak ori to już za***iste, a jak zrobione to zajechane
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
Nawet jakby miało to co Ci da jakaś tam homologacja, to jest dodatkowe oświetlnie nie zgodne z prawem i tyle. Nie wstawiaj i sie nie martw
-
[ALL] Felgi RSW opinie
Przy normalnej jeździe przez rok nic sie nie pognie :] przy prostowaniu dopiero widać jaki to syf
-
[ALL] Felgi RSW opinie
Wszystkie od niego są chinśkie bo przywozi je z litwy całymi kontenerami ;]
-
[ALL] Felgi RSW opinie
China
-
[ALL B5] Śruby do felg aluminiowych
Rial z mercedesa może mieć stożki a nie kule, ale to widać gołym okiem.
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Kat wyrzucony po 210 tys (100% kręcony) lekko był przypchany ale po wyjęciu róznicy zero i turbiny nie słychać...
-
[B5 1Z] Głośniej po wymianie poduszek silnika
Sprawdz przednią podporę silnika. Przymocowana jest dwoma płaskownikami które lubią się odkręcić i podzwonic...
-
Klucz udarowy do odkręcania śrub - jaki wybrać, czym się kierować przy kupnie ?
dokręcaj tak, żeby można było ręcznie odkręcić. W swerwisach są 2 rodzaje kluczy, długi ok 15 cm i krótka ok 7cm. Długa dokręca słabiej
-
[B5 AHU] Ciężkie wbijanie drugiego biegu
Synchronizator jest dop kupienia tylko w ASO i cena nie przekracza 200zł za sztukę Twój mechanik jest drogi nawet pomimo tego, że tzreba ciąć koła zębate żeby wymieć ten synchronizator :gwizdanie:
-
[B5 ANB] "Wycie" z turbiny
Wystarczy zdjąć gumowy przewód z turba??
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
rozkleja Ci się wyświetlacz, jeśli bardzo Ci to przeszkadza, wymień go
-
[B5 ANB] "Wycie" z turbiny
tak, mam 1Z ale nie słyszałem nigdzie o takich problemach z 1Z
-
[B5 ANB] "Wycie" z turbiny
w jakim sensie krzywo zamontowana??;>
-
[B5 ANB] "Wycie" z turbiny
Rozwiazałeś kolego problem z tymi drganiami? Zastanawiam się czy nie mam tego samego co u Ciebie, bo dokładnie od 1700 do 2100 obr/min na biegach 3,4 i 5 słychać jakieś buczenie i bardzo mocne drgania, trzęsie całym samochodem i nie mam pojęcia co to może być... Układ napędowy raczej odpada bo pojawia sięt ozawsze w tym samym zakresie obrotów na niezależnie którym biegu...
-
[ALL B5] Malowanie felg
no srebrny wyglada spoko, a na polerkę naprawdę nie ma szans zaraz wrzuce fotę http://img19.imageshack.us/my.php?image=1000392s.jpg http://img183.imageshack.us/my.php?image=1000389.jpg Na pierwszym zdjęciu widać jak była zgięta, bo sie spotkała z krawężnikiem ale udało sie duzo odciagnąć, został spory ubytek zaznaczony na drugiej focie,
-
[ALL B5] Malowanie felg
Drobne ziarno wyglada lepiej niż grube?? Na polerke nie ma szans bo jedna sztuka była prostowana i potrzebna bedzie szpachala
-
[ALL B5] Malowanie felg
Odpada, za duże uszkodzenia na rancie
-
[ALL B5] Malowanie felg
Witam, włąśnie zastanawiam się nad kolorem na jaki pomalować felgi. Mam takie 17" http://img514.imageshack.us/my.php?image=1000384.jpg http://img100.imageshack.us/my.php?image=1000386.jpg Audi jest garanatowe http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/28925 Myślałem nad srebrnym frontem i czarnymi bokami ale czy to będzie pasować ?? Lub całe srebne, gruboziranisty jasny metalik...