Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawelek200484

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. byłem u znajomego mechanika żeby się przejechał moim autkiem i sprawdził co się dzieje i stwierdził,że wszystko w porządku że to może być wina mrozów które przez dłuższy czas bywały u nas na terenie i na dzień dzisiejszy jak reką odjoł,nic się nie dzieje :> całe szczescie ze to był fałszywy alarm
  2. dzięki za pomoc teraz chociaż wiem mniej więcej co to może być zaczne chyba od sprawdzenia poziomu oleju i w razie czego nad wymianą,i jeśli to nie pomoże to bede sprawdzał dalej synchronizator czy cięgna a to z wbijaniem to takie przejęzyczenie [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 21:58_________________________________________________mcm00 jaki ty olej wlałeś?
  3. jak narazie nie jest wcale tak zle,czuje czasem przy wbijaniu drugiego biegu jakby o coś chaczyło,może to nie synchronizator ale wadliwe działanie wysprzęglika ,ponieważ raz wchodzi normalnie bez problemu a innym razem troche trze no nic będę musiał podjechać do mechanika aby sam zobaczył może też wystarczy zmienić olej [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 18:37_________________________________________________aha zapomniałem zapytać czy wysprzęglik powodowałby cięższe wbijanie wszystkich biegów czy niekoniecznie? [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 18:42_________________________________________________a jaki najlepiej olej wlać? [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 18:45_________________________________________________mam też mały wyciek nie jestem w 100% procentach pewien czy to z misy olejowej a może i ze skrzyni za dużo śniegu aby się samemu pod auto pchać
  4. Witam serdecznie wszystkich Sprawdzałem całe forum,i choć gdzieś jest podobny topic,to nie udało mi się go znależć.Pokornie zatem proszę o pomoc. Problem polega na tym,że od jakiegos czasu coraz trudniej jest wrzucić 'dwójeczkę'.Co prawda wchodzi za każdym razem ale czuje jakby wchodziła trochę ciężej(jest takie uczucie jakby o coś ocierała).Na zgaszonym silniku tego nie czuć.Mam autko od kwietnia zeszłego roku i dopiero jakiś czas temu zaczełem to odczuwać.Nie jest to zbytnio uciążliwe jak powiedziała moja dziweczyna ,mnie jednak to zastanawia. Nie wiem czy jest to może powodem niewystarczającej ilości oleju w skrzyni biegów czy synchronizatora albo jak gdzieś czytałem pomki od sprzęgła? Mówiąc szczrerze nie mam zielonego pojęcia w czym tkwi problem. Może ktoś sie już spotkał z podobną sytuacją? Proszę wiec was drodzy koledzy o pomoc Z góryb dziękuje
  5. Witam serdecznie wszystkich Od kwietnia tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4. Mam nadzieje że za pomoca tego forum zdobede wiele informacji odnośnie tego autka Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.