Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Felgi RSW opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosze o opinie o tych felgach marki RSW, to jakies chinskie felgi czy niemieckie?dobre?

za duzo nie ma o nich informacji..

Opublikowano

prosze o opinie o tych felgach marki RSW, to jakies chinskie felgi czy niemieckie?dobre?

za duzo nie ma o nich informacji..

Daj jakaś fotke, linka moze :gwizdanie:

Opublikowano

Plastelina :thumbdown:

Opublikowano

jedno pewne, nie bierz :decayed:

Opublikowano

za tą cene dostaniesz piekne advanti z grupy toro rosso może modne nie są ale wytrzymałe i lekkie

jak chcesz kupić to co modne na allegro to ciesz sie tym ale nie na polskich drogach :cool1:

http://www.autotiptop.com.pl/

na to wszystko mam 25% rabatu

Opublikowano

nie kupuj tych felg bo bedziesz żałował tylko ori :good: :good:

Opublikowano

Patrzac po sprzedawcy, to te felgi to kupa :naughty:

Opublikowano

co nie zmienia faktu ze sa ładne :)

Opublikowano

Zapomnij o takich felach,jedynie szukaj ori albo OZ,ATS,Rota,porządne mocne fele.

tu wiekszosc to jakies bezfirmowe albo podrobki oryginalnych nawet ci co pisza ze ich to sa ori to jak to niby sprawdzic??

Na ori masz wybite numery fabryczne wewnątrz i logo Audi.

Opublikowano

nie kupuj tych felg bo bedziesz żałował tylko ori :good: :good:

A Ty masz ori ? :naughty::decayed:

Jedni mówią że są kiepskie a inni że dobre miałem 17 włoskie i były mocniejsze niż ori. 18 s line :naughty:

Opublikowano

Wszystkie od niego są chinśkie bo przywozi je z litwy całymi kontenerami ;]

Opublikowano

Jedni mówią że są kiepskie a inni że dobre miałem 17 włoskie i były mocniejsze niż ori. 18 s line

Akurat kilka osób pisało już w innych tematach o jakości felg tego sprzedającego. Sugerując się ich opiniami to ja bym tych felg nie kupił :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie napisalem do parunastu osob które od niego kupiły te felgi juz jakis czzas temu i poprosilem o opinie na ich temat..

zobacze co napisza :kox:

niestety z tych OZ i innych firmowych nic mi sie nie podoba ;(a jesli juz to ceny kosmos :shocked:...

kazdy pisze ori ori ale 70% z was ma pewnie wlasnie chinole wzor s4 lub s-line

ori sa tylko 18' i s-liny 17' a widze na allegro aukcje ori felgi od s4 rozmiar... 16' inne ori rs6.. 17' :confused4:

Opublikowano

Ci co są w temacie, poczytają albo się zapytają praktycznie w większośći nie mają ori chinoli :wink4: I napewno to nie jest 70%.

Opublikowano
  • Autor

no jak ja bym wystawial cene 1 felgi 17 cali za 1700zl to tez bym rabaty kazdemu dawał..

czyli komplet 17' to ....6800 :slina:

to ja sobie kupie te chinole...rok pojezdze jak sie pogna to kupie drugie :decayed:

jak narazie kazdy kogo pytalem jezdzi na nich i jest ok

ale oponki juz mam..noweczki Toyo Proxes T1R :naughty:

Opublikowano

Przy normalnej jeździe przez rok nic sie nie pognie :] przy prostowaniu dopiero widać jaki to syf

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.