Treść opublikowana przez Blanko
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
ehh ja wlasnie na to czekalem chcialem sie przekonac jak sie odpycha ta TTka
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
fajne autko, niedawno mialem okazje spotkac na miescie mozna sie fajnie naciac niby niepozorna 180-tka.. tylko ten fmic z przodu wszystko zdradza
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
super auto:D polaczenie slicznej budy b6 z super serduchem z b5
-
[B6 AWX] Jarzma w a4 b6 i passacie b5 fl- różnice
chodzi mi o modele 1.9 130km czy i w Audi i VW cale uklady hamulcowe sa takie same? bo to ze i tu i tu sa 288mm tarcze z przodu to wiem ale chodzi o uklad wahaczy rozstaw mocowania jarzm itp itd z gory dzieki
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
wiec jak z takich a6 2.5tdi poznac czy jarzma sie nadadza czy nie?
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
pora zabrac sie na heble:) czy jarzma z Audi a6 2.5 tdi beda pasowaly tam sa 312mm tarcze ale nie wiem czy same jarzmo z tych a6 bedize pasowalo czy taki sam rozstaw srub ma?
-
[B6 AVF] Wykres by Rogalotti !! FILMIK... co dalej??
no wlasnie jak to jest z tymi zimowymi "bonusami"? ciekawe ile by wyszlo w lato na identycznym programie
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
naprawde ciezko mi powiedziec jak duza jest roznica jakas tam jest na plus:) nie mam gdzie sprawdzic bo pogoda nie sprzyja mokro i snieg na drodze wyraznie lepiej w wyzszym zakresie obrotow chodzi od, musialbym porobic jakies filmiki ale.. to dopiero na wiosne jak bedzie sucho
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
przesadzilem.. moj blad tu wykres co wyszlo na hamowni przed softem... wynik ladny ale naprawde srednio to jezdzilo...
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
Nie ma sensu zakładać używki,wysyłasz swoje do cowboya i wymienia Ci końcówki wyrabiasz sie w ~1500zl z montażem przynajmniej u mnie we firmie Nastepnie korekta i chwalisz sie wykresem: ja jakos tego nie widze musze wyjac je z auta za samo wyjecie zostane skasowany min na jakies 200auto nieczynne potem koncowki za 1200zl potem znowu zalozyc, nowe uszczelki i korektaa na nowych...a wyjdzie moze 10km wiecej a moze 5... bez sesu
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
chlopaki.... wykres macie tu http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_19_tdi_130km_193km_382nm_mr_motors-t107524.0.html
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
fakt turbo super wstaje mialem farta:) wiecej w autku juz nic chyba robione nie bedzie:) nie ma sesu zakladac AL-ek dla paru KM wiecej wielkie podziekowania dla Rogalottiego
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
SILNIK 1.9TDI AWX (130KM) modyfikacje: turbosprezarka BRD flansza zamiast egr-a FMIC brak kata pompki seria BA Wynik 193.2KM i 382NM Zmiany mechaniczne - aw69 Strojenie - Rogalotti doładowanie 1.65 bara
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
no i juz jutro nowy program w MR Motors zobaczymy co wyjdzie na tych gratach
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
heh dopiero mi sie przypomnialo jak napisales ze ja je co do czego to tez zwyklym papierem sciernym doczyscilem co do tego piaskowania to moze masz racje ze samo piaskowanie 30sekund:P ale trzeba miec gdzie je wypiaskowac
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
ja swoje zaciski czyscilem szczotka druciana i benzyna i popsikalem jakas farba zaroodporna w spreju 2miesiace minely i farba dalej trzyma, jak zaciski wyszczyszcze z tego syfu co osiada to lsnia sie super do dzis... wiec co sie bawic w piaskowanie i inne pierdoly
-
[B6 AWX] Złamana rurka bagnetu, kawałek wpadł do silnika
tez tak mialem ze pekl mi bagnet ale tam jest zabezpieczenie taka siateczka i do silnika sie nic nie dostanie wiec spokojnie zrob jakis haczyk z cienkiego drucika i sproboj to jakos powyciagac mi sie udalo jakos, kupilem nowy bagnet zalozylem i malina
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
BRD i duzy FMIC
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
FOTKA pogladowa co dalo wyciecie katalizatora w aucie
-
[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
tez mi sie wydaje ze w a6 20 cali wyglada super ale w mniejszej a4 juz troche za duze i dziwnie wygladaja ciekawe jak w trasie sie jezdzi na 20:D mi byc hardcore
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
rogass wrzuc tu linki do tych swoich filmikow z youtuba:D autko ladnie jedzie
-
[B6 AWX] Drgania silnika przy przyspieszaniu na niskich obrotach
koksu to teraz nie ma nic:) auto w dalszym ciagu nie wystojone po modach i jezdzi caly czas na tym samym programie
-
[B6 AWX] Drgania silnika przy przyspieszaniu na niskich obrotach
wlasnie 2mas i sprzeglo jest nowe bo tydizen temu wymieniane bylo, stara 2masa juz ledwo zyla fakt ze wtedy nie robilem takich testow wlasnie ze wzgledu na ta padajaca 2mase... obroty teraz trzyma w miare ok nie skacza tak jak wczesniej na starym 2masie (sprawdzalem na Vagu)
-
[B6 AWX] Drgania silnika przy przyspieszaniu na niskich obrotach
witam ostatnio cos mnie zaniepokoilo niedawno chcialem sprawic osiagi i jak turbo mi wstaje jadac na 5 biegu zeszlem niskoo z obrotami do 1500obrotow i dalem pelen but auto zaczelo mi tak jakby szarpac autem dziwnie az sie przestaszylem ...i takie drgania wystapily tylko w dolnym zakresie i przy pelnym bucie tak 1500-1700obr. potem juz jest ok auto normalnie plynnie przyspiesza przy pelnym bucie wczesniej czegos takiego nie zauzylem
-
[A3 BKD] PD i turbo do analizy
wtryski w srednim stanie... to logi statyczne czy dynamiczne na PD?