Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Wykres by Rogalotti !! FILMIK... co dalej??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam moja dzidzia juz po operacji i czuje sie bardzo dobrze pewnie lepiej ode mnie bo ja nie moge jezdzic bo noge skrecilem nie moge sie doczekac!!! Watro bylo jechac do witka tyle kilometów a droga powrotna to juz sama przyjemnosc....Okazalo sie ze mialem dosc duzego bonusa z fabryki bo bryczka miala 150KM na starcie czyli spooko.... doszlo okolo 20KM ale roznice czuc i to bardzo ...bardzo czesto esp sie zapala:) ponizej wklejam link i miniaturke dajcie znac co sadzicie!! pozdro

1cf5c213f04136e7med.jpg

38a591890fa09512med.jpg

38a591890fa09512m.jpg7895c6aa2a9d8df5med.jpg48dfdd1bc5e8c2f6med.jpg5cd71838213d01f1med.jpg

Wiecej fotek na stronce z moim furakiem :) Zapraszam do odwiedzenia ...http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wizyta_u_rogala_nowe_fotkip-t65253.0.html

Opublikowano

kuce kucami ale moment :good:

Opublikowano

fajny przebieg momentu... jak szyja?? :gwizdanie:

Opublikowano

kucyki :good: ale moc :notworthy: ( Rogal mistrz )

Opublikowano

Mocna seria,a po chipie to juz super musi jezdzic

Opublikowano

170KM i prawie 400Nm z czystej serii?? mistrz :good::kox: :kox:

Opublikowano

silniczek perełka skoro takie wartości wygenerował, pogratulować właścicielowi auta i Witkowi programu :good:

Opublikowano

o tej porze roku to kazdy ma bonusy :cool1:

moment niczego sobie :good:

Opublikowano

no wlasnie jak to jest z tymi zimowymi "bonusami"? ciekawe ile by wyszlo w lato na identycznym programie

Opublikowano

Najlepiej by bylo zrobic takie porownanie i wrzucic na forum,ktos robil mody w zime,a pozniej w lato robi wjazd na hamownie przy ~30C.Pewnie duze znaczenie byloby czy auto ma smic czy fmic.

Moze ktos sie skusi? :gwizdanie:

Opublikowano

Macie gdzieś załatwić tanio hamownie na śląsku to ja pojade. Poprzednio hamowałem auto w lecie przy upale koło 30 stopni ( w hali z hamownią było ponad 40 ), a wszystko na seryjnym malym IC. Mysle ze w zime spokojnie bedzie z 10Km wiecej bo czuc ze auto dużo lepiej jeździ.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

banan na buzi za kazdym razem jak wsiadam do furacza ale pomalu chce sie wiecej ....jakies propozycje zeby jeszcze troszke z tego silniczka wykrzesac??? :kox:

Opublikowano
....jakies propozycje zeby jeszcze troszke z tego silniczka wykrzesac???

BRD, FMIC, hybrydy PD

Opublikowano
  • Autor
....jakies propozycje zeby jeszcze troszke z tego silniczka wykrzesac???

BRD, FMIC, hybrydy PD

aha czyli kopuj wklej szukaj i sie wszystkiego dowiesz :kox: :>

Opublikowano

ładny moment jak na serie :gwizdanie:

Opublikowano

RD, FMIC, hybrydy PD

Po co hybrydy PD?? wystarcza z koncówka AL do ok 220km
Opublikowano

znaleźć dobre AL to trochę jak wygrać w lotka :decayed:

Opublikowano

znaleźć dobre AL to trochę jak wygrać w lotka :decayed:

Mozna znalesc,ja kupilem cala głowice ARL z pompkami za 800zł :kox: jedna pompka była troszke słabsza ale cena byla okazyjna
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

po malutku kompletuje graty :decayed: niedlugo napisze cos wiecej :evil:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

grzeb, grzeb...fajna furka, 170 konia to juz nie najgorzej sie odpycha...wstawki pompki AL, fimca i wieksza dmuchawe to zobaczysz ze twoj silnik ma jeszcze duzy zapas :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.