Krzy0

Treść opublikowana przez Krzy0

1. Krzy0

Audi Q5 177km CGLC bierze olej

Kolego jest temat na forum że nie które cglc mają wżery na tulejach i stąd pobór oleju. Trzeba by wykręcić świecę i kamerką zerknąć do środka cylindra.
  2. Zrobiłem jak piszesz i błąd nie powraca, dzięki.
  3. Krzy0

B8 TrOOOOp

Cześć Może komuś zostały listwy progowe po zmianie i chciał by sprzedać nie za miliony, ja miałem ale wyrzuciłem ,a teraz by się przydały młodemu do nowego auta.
  4. Trzeba wymontować to z amortyzatorów i podpiąć pod wtyczkę i działa bez błędów.
  5. Znajomy ostatnio w a3 założył zwykłe amory na tył ,a ze starych powycinał co trzeba przypiął pod nadkolem trytytką i działa.
  6. Wszystko działa poprawnie ale błąd powraca. Może jak bym zakodował i wstawił włącznik od AHA to by się zmieniło
  7. Krzy0

Odsysarka czy warto?

Też Korzystam (sam zrobiłem agregat z lodówki i gaśnica) nie dość że wyssa olej z miski to i z filtra od góry.
  8. Co do rozrządu to w vw crafter 2,0 tdi zrobiłem prawie 90tyś na zestawie z aso i oddałem auto na wymiane pokrywy zaworów bo była pęknięta i sie pocił silnik po wymianie pokrywy zrobiłem 300 km i strzelił pasek.
  9. Podnieś na podnośniku wbij 6 bieg i na wolnych obrotach będzie słychać szum z mechanizmu różnicowego, jeśli to tam wyje.
  10. Poczytaj tu Please Wait... | Cloudflare WWW.A5OC.COM
  11. zderzak sline tył jest przy kołach szerszy i ma takie dodatkowe wstawki do nadkoli.
  12. Miałem nówki, twarde i bardzo się ślizgały. Latem podczas ostrego startu nawet jednego pisku nie wydały z siebie.
  13. Niestety błąd wraca i do tego zauważyłem nie działąjący system start stop. Kodowałem po kolei i jak odznacze w zielony mmi opcje RDK start stop działa i błędu nie ma, dlaczego tak się dzieje?
  14. Jeżeli nie ma błędów w klimatroniku to w vcds rozwijasz z gotowej listy nastawy podstawowe(nie pamiętam z którego kanału)
  15. Bixenon skrętny ma w lampie doswietlanie. PS bardzo ładna a4
  16. Montaz PDC PARKTRONIC 2012-2015 - A4 B8 - Audi A4 Klub Polska (a4-klub.pl)
  17. Krzy0

B8 TrOOOOp

Geyer & Hosaja mam te dywaniki i pasują jak i wyglądają dobrze ale po przebiegu około 20tyś. dywanik kierowcy jest pod piętą prawej stopy już wytarty.
  18. Odkodowałem cały ten tpms i błąd po przejechaniu paru km nie było. Zakodowałem jeszcze raz po kolei abs licznik i mmi(zielone meni) i błąd się pokazał ale po skasowaniu i przejechaniu paru km na razie nie wrócił, będę obserwował.
  19. Tak wiem, wymieniałem moduł abs własnie po to bo mój nie obsługiwał tpms
  20. Podpiąłem starą pompę zrobiłem zdjęcia i tak samo zakodowałem nową przez zafajkowanie bit i dalej ten błąd. zdjęcia starej i nowej
  21. Przepraszam juz poprawiłem, miałem 8K0907379CL