-
Czy można zrobić podświetlenie Ambiente w Audi A4 B8?
A jaką masz wersję MMI? Ja u sobie mam 3G+. A dokładniej robisz t ów ustawieniach tego zielonego menu czy normalnie w MMI?
-
Gozdi95 obserwuje zawartość Montaż kierownicy S4 w A4 B8 , Czy można zrobić podświetlenie Ambiente w Audi A4 B8? , Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8? i 1 inny
-
Czy można zrobić podświetlenie Ambiente w Audi A4 B8?
Cześć forumowicze. Czy jest możliwe aby w Audi A4 B8 lift zrobić coś podobnego do oświetlenia ambiente w C7? Chodzi głównie o oświetlenie nóg tak jak jest w modelu powyżej. Znalazłem link gdzie jest opisane jak można to zrobić ale w przedliftach. Może ktoś się wypowie czy działa ten sposób w poliftach? Posiadam MMI 3G+. Z góry dziękuję ? Link: AudiEnthusiasts Vag Com WWW.AUDIENTHUSIASTS.COM
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Cześć, powoli zbieram się za wymianę tarcz i klocków hamulcowych z przodu w mojej B8 3.0tdi 245km z 2014r. Znalazłem tarcze hamulcowe Rotinger RT21343-GLT6 nacinane, do tego klocki hamulcowe EBC Ultimax2 lub EBC Green Stuff. Co powiecie na taki zestaw ? Wystarczy na tą moc? Dodam, że lubię czasami depnąć tu czy tam. Dotychczasowe tarcze mi pokrzywiły się. Czekam na jakieś opinie użytkowników tych tarcz/klocków lub jakieś inne fajne zestawy na przód. Dziękuję i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, przesiadłem się z bmw e61 na Audi A4B8.5 i nie żałuję ? Przesiadka z manualna na automat mega, tak samo jak te 3.0 TDI 245km robi robotę ? Poniżej zdjęcie jak się prezentuje ?
-
Montaż kierownicy S4 w A4 B8
Cześć, od dłuższego czasu choruję na ściętą kierownicę. Znalazłem fajną bez poduszki od S4B8. U siebie mam zamontowaną kierownicę z okrągłą poduszką, chciałbym przełożyć tylko poduszkę i zmienić kierownice, stąd moje pytanie czy jest taka możliwość? Czy okrągła poduszka pasuje do kierownicy z S4? Modele te same, rocznik ten sam, jedna i druga kierownica posiada łopatki do zmiany biegów. Drugie pytanie jest takie czy po zmianie kierownicy wszystko będzie działać? Multifunkcja, zmiana biegów ? W załączniku dodaje zdjęcia obu kierownic. PS. jeśli wszystko będzie ok, poduszka będzie pasować to moja kierownica będzie na sprzedaż. Z góry dziekuję za wszelkie informacje i pozdrawiam