-
Silnik 2.0 TDI CGLC, a CGL czy CGLA w Audi Q5
Ok dzięki
-
Silnik 2.0 TDI CGLC, a CGL czy CGLA w Audi Q5
Silnik z osprzętem
-
Silnik 2.0 TDI CGLC, a CGL czy CGLA w Audi Q5
Znalazłem silnik CGLC czy ktoś ma możliwość sprawdzenia pojazdu po vinie za darmo? WAUZZZ8K2EA021776
-
Silnik 2.0 TDI CGLC, a CGL czy CGLA w Audi Q5
Ok dzięki za szybką odpowiedź
-
Silnik 2.0 TDI CGLC, a CGL czy CGLA w Audi Q5
Czyli jak wstawię silnik z całym osprzętem CGLA to i tak będę miał 177 koni? Jak w CGLC?
-
-
Silnik 2.0 TDI CGLC, a CGL czy CGLA w Audi Q5
Witam. Mam pilne pytanie próbowałem coś znaleźć i nie do końca mi się udało. Czy silnik z oznaczeniem CGLC jest taki sam jak CGL czy CGLA mam u siebie CGLC i muszę kupić drugi silnik znalazłem silnik w aukcji pisze CGL CGLA i nie wiem czy będzie pasować ewentualnie czym się różni. Z góry dziękuję za szybką odpowiedz
-
Ogrzewanie postojowe w Audi Q5
Ok dzięki.
-
Ogrzewanie postojowe w Audi Q5
Pomyślałem że może wgrałem plik nie do końca dobrany pod moje mmi czy wyposażenie i dla tego znikło teraz jak bym wgrał takie jak ma być to może by pomogło zobaczę muszę najpierw poszukać gdzieś tego softu bo na jednej stronie znalazłem ale ponad 600zł kosztuje. A jak patrzyłeś na moje zielone menu można tam coś włączyć chciałem włączyć odczyt napięcia na aku ale nie działa nie wiem czemu.
-
Ogrzewanie postojowe w Audi Q5
No to kicha Ciekawe czy wgranie nowego softu do mmi by pomogło?
-
Ogrzewanie postojowe w Audi Q5
Po odblokowaniu zielonego menu tym plikiem zmieniła mi się trochę szata w mmi najpierw miałem kolorowe ikony a po najechaniu zmieniały kolor a teraz mam szare ikony a po najechaniu robią się kolorowe
-
Ogrzewanie postojowe w Audi Q5
- Ogrzewanie postojowe w Audi Q5
Przestawiałem ale jak nie było efektu wracałem z powrotem mogę wrzucić zdjęcia tylko powiedz jakie pozycje- Ogrzewanie postojowe w Audi Q5
- Ogrzewanie postojowe w Audi Q5
Witam. Mam nadzieję że dobrze dopasowałem dział. Podczas odblokowania zielonego menu plikiem zginęła mi opcja dogrzewania w ogrzewaniu postojowym w mmi 3G+ i teraz nie wiem jak to przywrócić posiadam VCDSa samochód Audi Q5 2.0 tdi 177 koni silnik CGLC. Szukałem w necie ale nic nie mogę znaleść mam nadzieję że mi pomożecie.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich pasjonatów Audi. Mimo iż nie posiadam A4 mam nadzieję że uzyskam u was pomoc i cenne wskazówki. A jeżeli będę mógł to pomogę innym - Ogrzewanie postojowe w Audi Q5
KamilQ5
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta