Treść opublikowana przez ArkadiuS
-
kondycja DPF a logi i odczyty
Cześć Zacząłem przyglądać się kondycji mojego DPFa. Pacjent to A4, B8, 2012, CJCB, przebieg 250kkm. Odczyty pokazują prawie 63g popiołu nieusuwalnego. Sama procedura wypalania działa, jednak auto robi krótkie przebiegi przez co nie osiąga temperatur do wypalania. przesyłam logi dynamiczne. Początek odczytów to 3 bieg od 1500-4000obr/min. W jednej z grup odczyt dla czujnika różnicy ciśnień. Zastanawiam się czy już teraz DPF wymaga czyszczenia/regeneracji? Prośba o analizę i informację.
-
B8 TrOOOOp
ostatnio mialem 15.7 ale chyba polaczylem sie z netem i mi go zablokowalo
-
B8 TrOOOOp
nie, chce kupic klona
-
B8 TrOOOOp
Hey, cos mi sie porobiło z moim kablem VCDs. Jaki jest teraz najnowy dostepny w wersji PL?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, żeby wymienić żarnik w prawej lampie trzeba ją wyciągać? Obudowa filtra powietrza powoduje mocno ogranicza dostęp......
-
B8 TrOOOOp
kosmos x2 ;), też mam Philipsa XenStar
-
B8 TrOOOOp
nie znajduje "Keine exakten Übereinstimmungen gefunden". Możesz przesłać link do tego sprzedawcy? dzieki, tylko KOMPLET oczywiście dzieki!
-
B8 TrOOOOp
Ori żarnik w ASO to wariactwo.. 650zl/szt, chociaż sa z nowym numerem zarniki od 03.2020 i tu juz kwota 1050zl/szt. Wiec spore koszty. Ktoś coś podpowie, doradzi?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, w moim B8 chyba zakończył żywot żarnik xenona. Prawdopodobnie fabrycznie nowy od produkcji wiec 8 lat i ponad 230kkm. Ale, że to pierwszy mój taki przypadek spalonego żarnika Xenona to chciałbym się upewnić w kilku kwestiach. Po kolei. Na FISie jest komunikat Co dziwne, to żarnik po uruchomieniu działa i po ok 15-20 sek wyskakuje bład i gaśnie. Za każdym razem, gdy zmienię ustawienie świateł to znów się włącza i po ww. czasie gaśnie. Jak już się świeci to ma inną barwę tj. ten który gaśnie jest blado zimny, a sprawny jest ciepły. Po zdemontowaniu można zauważyć na żarniku czarną plamkę. W normalnym przypadku spalona żarówka się nie zaświeci, stąd dziwi mnie fakt że chwilę działa......... Pytanie czy takie zachowanie żarnika to standardowe objawy spalenia???? Jeśli tak to kupuje dwa nowe. Teraz zamontowany jest Jaki żarnik polecacie? 1) D3S OSRAM XENARC np: D3S OSRAM ŻARNIK PALNIK XENON AUDI A4 B8 A7 2 SZT 7057146483 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 310 zł - D3S OSRAM ŻARNIK PALNIK XENON AUDI A4 B8 A7 2 SZT (7057146483). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! czy 2) D3S PHILIPS XenStart np: D3S PHILIPS XENON KSENON ŻARNIK AUDI Q5 2 SZTUKI 7193512990 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 350 zł - D3S PHILIPS XENON KSENON ŻARNIK AUDI Q5 2 SZTUKI (7193512990). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
- B8 TrOOOOp
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Dev pytanie do Ciebie, do wymiany mam płyn hamulcowy, pacjent to B8, 2.0TDI, pod maska 220KM/445Nm. Zaciski wrzucone z S4 przód 345mm i tył 330mm. Co zalać? ATE TYP200? i czy 1 litr wystarczy?
-
Jaki płyn do chłodnicy w Audi A4 B8?
Panowie, zbliża się wymiana płynu chłodzącego. Po spuszczeniu starego ile litrów potrzebne do zalania na nowo? Pacjent B8, 2.0TDI, CJCB.
-
B8 TrOOOOp
Jeśli nie skończyłeś tematu to na felgach 8jx18 Et47 i przy oponie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 AO profil 245/40/18 mam założone dystanse: - przód 13mm DYSTANSE 13mm 66,5mm 5x112 Audi A4/S4 B8, A5/S5, A6/S6 C7, A7/S7, A8/S8 D4, Q5 DYSTOM.PL DYSTOM.PL Cena dotyczy kompletu na jedną oś ze śrubami. tył 17mm DYSTANSE 17mm 66,5mm 5x112 Audi A4/S4 B8, A5/S5, A6/S6 C7, A7/S7, A8/S8 D4, Q5 DYSTOM.PL DYSTOM.PL Cena dotyczy kompletu na jedną oś ze śrubami. i w mojej ocenie leży idealnie. Jak będziesz dodatkowo potrzebował zdjęcia jak to leży to pisz
-
A4 B8 2.0tdi CJCB stage 3 czyli 220/445
zdecydowanie mocniejsze, fabrycznie: CNHA 190KM CGLC 177KM CAHA 170KM Stąd wybór padł na CNHA, które daje większe możliwości.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jaku macie indeks nośności opony na naklejce drzwi kierowcy dla fabrycznych 18'? Proszę o zdjęcie.
-
B8 TrOOOOp
łoooo to spora nieprzyjemność. Spróbuję coś połatać a jak nie to albo nowy korek w ASO albo LINKA DO KORKA PALIWA AUDI A2 A3 A4 A6 A8 TT 94-17 8496623524 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 13,99 zł - LINKA DO KORKA PALIWA AUDI A2 A3 A4 A6 A8 TT 94-17 (8496623524). Allegro.pl - Radość zakupów i... ile uda się zamontować. Dziekuje za odpowiedź.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, urwała mi się linka pomiędzy wlewem paliwa a korkiem. Czy jest dostępna sama linka?
-
A4 B8 2.0TDI CJCA 177KM/422NM
Mało HP, a sporo Nm. Ja tu zalecam korektę.
-
B8 TrOOOOp
Jechalem B7 z boxem juz kilka razy do chorwacji. Jak dobrze ustawisz to procz bocznych podmuchow i lekkiego szumu nic wiwcej nie poczujesz. Kwestia rowniez dobrego ułożenia rzeczy wewnątrz. Ja jedyne to sie zastanwialem przy jakiej prędkości odpadnie i co zrobie z tym balaganem na drodze hehhe. Wytrzymal na pewno do 190km/h, wiecej nie próbowałem :). Spalanie..... To jakas roznica jest ale i tak spali ci tyle ile zalejesz.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
panowie pierwszy rozrząd po 180 tys, a kolejny po 120kkm, a czas okres pomiędzy wymianami rozrządu? robię max 8kkm rocznie i w tym 95% miasto.
-
Jaki EGR zamiennik czy ori
gdzie kupiłeś? Podaj namiar lub stronkę
-
Jaki EGR zamiennik czy ori
Panowie, padła mi chłodnica układu recyrkulacji spalin. Pacjent to 2.0TDI CJCB. Pytanie czy polecacie zamiennik i ewentualnie jakiej firmy? czy tu nie ma dobrego zamiennika i pchać się w ori ale drogi EGR (koszt w ASO to ok 1700zł netto)?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, padła mi chłodnica układu recyrkulacji spalin. Pacjent to 2.0TDI CJCB. Pytanie czy polecacie zamiennik i ewentualnie jakiej firmy czy tu nie ma dobrego zamiennika i pchać się w ori ale drogi EGR (koszt w ASO to ok 1700zł netto)?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Pany, w ubiegłym tygodniu jechałem wczoraj za moim audi i musiałem włączyć obieg wewnętrzny ze względu na dość intensywnie śmierdzące spaliny z audi (nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą sytuacją). Po wjechaniu do garażu podziemnego zapach spalin był mocno odczuwalny. Sprawę obserwuję, a raczej poddaje weryfikacji zapachowej od tygodnia. Nawet po zaparkowaniu auta w garażu (mam garaż indywidualny zamykany) zapach spalin w powietrzu jest odczuwalny nawet przez 10min. Co może być przyczyną takiego stanu? przebieg 232kkm.